Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Świętochłowice
Chorzów
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 - 40 / 60 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

NA CHWILĘ OBECNĄ NIEAKTUALNE.

Magister Filologii Angielskiej z doświadczeniem we wszystkich grupach wiekowych

Witam,

jestem nauczycielką i lektorką języka angielskiego. Studia magisterskie skończyłam w 2015 roku, a już doświadczenie mam bardzo duże we wszystkich grupach wiekowych:
- obecnie pracuję w przedszkolu ucząc dzieci w wieku 3-5 lat. Prowadziłam też lekcje pokazowe dla przedszkolaków z rodzicami w szkole językowej.
- uczyłam dzieci w wieku szkoły podstawowej na kursach indywidualnych i grupowych w szkołach językowych oraz udzielałam korepetycji od drugiego roku studiów, a więc od dobrych kilku lat. Wcześniej zdobywałam doświadczenie pracując w rodzinach irlandzkich jako Au Pair opiekując się dziećmi anglojęzycznymi na kilkumiesięcznych wyjazdach. Odbyłam też praktyki zawodowe w szkole podstawowej.
- uczyłam gimnazjalistów na kursie grupowym w szkole językowej jak i uczniów prywatnie na korepetycjach. Odbyłam praktyki zawodowe w gimnazjum.
- regularnie przygotowuję licealistów do matury podstawowej i rozszerzonej, którą zdają później z bardzo dobrymi wynikami. Mam uczniów indywidualnych. Odbyłam praktyki zawodowe w liceum i technikum.
- posiadam doświadczenie w nauczaniu studentów i dorosłych na kursach grupowych (3 lata w szkole językowej) oraz prywatnie - kursy standardowe, intensywne i konwersacyjne.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i na lekcje ze mną! :) Preferuję zajęcia u mnie w domu, dlatego, że mam zgromadzonych wiele pomocy i materiałów i nie jestem w stanie wszystkiego zawsze wozić ze sobą. Ewentualne zajęcia z dojazdem do ucznia możliwe w obrębie Świętochłowic / Chorzowa.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i na zajęcia od przyszłego roku szkolnego 2016-2017. Planuję wtedy przyjąć więcej uczniów indywidualnych niż mogłam sobie czasowo pozwolić dotychczas. Można się kontaktować już w okresie wakacji letnich. Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 18:00
Wtorek16:00 - 18:00
Środa16:00 - 18:00
Czwartek16:00 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.