Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Warszawa
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski65 / 60 min

Aneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Język angielski ONLINE!

Nauczę nawet najbardziej oporne osoby, jak dobrze zdać egzamin, poprawić swoje oceny i nauczyć się języka angielskiego. Dojazd gratis!!

Jeśli jesteś zdemotywowany, bo pomimo wielu prób nie udało Ci się nauczyć języka angielskiego dobrze trafiłeś. Prowadzę zajęcia na każdym poziomie, dla dorosłych, dla uczniów szkół średnich, gimnazjum i szkoły podstawowej.

Wiem, że nauka języka nie jest łatwa, może trafiłeś na złych lektorów lub na nieodpowiednie szkoły językowe które były nastawione tylko na zysk.
Liczy się to, że próbujesz dalej :)

Co mnie wyróżnia spośród innych Lektorów?

 • Na początku stawiam diagnozę w czym tkwi prawdziwy problem, czy to jest naturalnie mniejsza zdolność do nauki języka, czy to wina Twojego zniechęcenia, stresu, strachu czy braku systematyczności?
 • Znajdujemy Twoje mocne strony, logiczne myślenie, kojarzenie faktów, pamięć, lub inne naturalne zdolności, pamięć fotograficzna, sprawdzę czy jesteś słuchowcem czy wzrokowcem i według tego będę prowadzić zajęcia.
 • Zajęcia prowadzę u Ciebie w domu, w komfortowych dla Ciebie warunkach, aby nic nie rozpraszało Twojej uwagi, ani skupienia.
 • Znam wszystkie standardy egzaminacyjne i program nauczania.
 • Jestem wymagająca test i kartkówka na każdej lekcji, ale dzięki temu wiem, że jestem wyjątkowo skutecznya.

Mam ponad 7 letnie doświadczenie w nauczaniu, specjalizuje się w pomocy w nauce języka, potrafię jasno tłumaczyć wszystkie zagadnienia, czasy i gramatykę.

Co zyskujesz?

 • Lekcje indywidualne ONLINE!
 • Regularne zajęcia bez przerw. Jeśli nie mogę przyjechać bo np. będę chora, zorganizuje zastępstwo.
 • Poprawę pewności siebie, zmniejszenie strachu a czasem i wstydu przed innymi.
 • Korzystam z nowoczesnych sposobów i technik nauczania, aplikacje sa bardzo przydatne.
 • Naukę poprzez określanie celów.
 • Zrozumienie i motywacje.

Za moimi sukcesami stoi ponad 7 letnie doświadczenie w pomaganiu w nauce języka angielskiego. Prowadzę również swoją szkołę językowa. Nie będę pisała jak większość, że jestem najlepsza i najskuteczniejsza. Wiem, że za moimi zajęciami stoi jakość i indywidualne podejście.

Zajęcia prowadzę legalnie. Odprowadzam składki, prowadzę działalność.

Zadzwoń, napisz email.
536 -111-123

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 października 2019

Oszustka nie polecam

Aneta

Pani Marto, nigdy nie miałyśmy zajęć, to, że na chwilę obecną nie posiadam już wolnych terminów, nie czyni ze mnie oszusta. Dodatkowo podałam Pani namiary na inną osobę która byłaby w stanie Pani pomóc. Pani Komentarz jest obraźliwy i nieprawdziwy. Proszę o jego usunięcie lub o merytoryczną wypowiedź, co do prowadzonych przeze mnie zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.