Krzysztof Antkowiak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Tczew (Bajkowe)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język angielski100 - 130 / 60 min

Krzysztof Antkowiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii

Opis ogłoszenia

__

UWAGA - CHWILOWO BRAK WOLNYCH MIEJSC
__

Angielski tak, jak chcesz. Wszystkie poziomy.

BEC, CAE, CPE, Kursy dla dorosłych, Kursy dla dzieci, Cambridge ESOL, FCE, Kursy dla firm, Egzamin gimnazjalny, Cambridge ILEC, KET, Konwersacje, Matura, PET, TOLES, Kursy wakacyjne

Autorski program nauczania opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia. Elastycznie dopasowana oferta dla osób wymagających, które mają dość kursów masowych. Zaplanuję Twoją ścieżkę nauki języka angielskiego. Od początku do końca dokładnie tak jak tego chcesz i oczekujesz. Wszystko z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

⮞ Cenisz jakość nauki?
⮞ Masz lub miałeś kłopot z motywacją?
⮞ Czy kiedykolwiek nudziłeś się na zajęciach?
⮞ Kilkukrotnie zaczynałeś i przerywałeś naukę?
⮞ Gramatyka jest przerażająca i mylą Ci się czasy?
⮞ Chcesz mówić poprawnie, ale boisz się odezwać?
⮞ Pragniesz płynnie, swobodnie i pewnie rozmawiać?
⮞ Chcesz znać ten język, bo potrzebujesz go w pracy?
⮞ Od nauczyciela oczekujesz skuteczności i zaangażowania?

Jeżeli chociaż jedna odpowiedź brzmi „tak”, to właśnie znalazłeś odpowiedniego nauczyciela. Powiedz mi czego oczekujesz, a dostosuję się do Ciebie. Myślę, że mogę Ci pomóc. Od ponad 20 lat skutecznie nauczam języka. Lubię swoją pracę, można powiedzieć, że robię to z pasją i zaangażowaniem. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Bardzo chętnie odpowiem.

⮞ ☎ 888 702 702 - zadzwoń teraz, liczba miejsc ograniczona

Zapraszam
Krzysztof Antkowiak

Dostępność

Poniedziałek15:15 - 20:45
Wtorek15:15 - 20:45
Środa15:15 - 20:45
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Krzysztof Antkowiak
Christiana Andersena 5a
83-110 Tczew

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
ołówekDodaj opinię
avatar
Szczepan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Nigdy nie mialem okazji podziekowac, Panu Krzysztofowi za poswiecony czas, zaangazowanie i tak mnostwo wiedzy, ktora nabylem dzieki jego korepetycjom. Dzieki jego umiejetnosci uczenia j.angielskiego ( moim zdaniem malo kto potrafi ) nie stalbym sie tym czlowiekiem, kim jestem teraz. Jesli chcesz poduczyc się j. angielskiego polecam kurs u Pana Krzysztofa. Pozdrawiam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak profesjonalnej osoby. Pojawił się w moim życiu kiedy potrzebowałam nauki angielskiego, ale także rozwiązania pewnych kwestii natury duchowej. Dostając się na lekcje do Krzyśka można otrzymać dwa w jednym czyli angielski na najwyższym poziomie i wielkie wsparcie psychiczne. Krzysiek jest jedną z najbardziej interesujących osób jakie w swoim życiu spotkałam, a z uwagi, że obracam się wśród wielu wyjątkowych ludzi, to stwierdzenie ma duże znaczenie. Ogromna wiedza i wielka osobowość! Nauka angielskiego z Krzysztofem to fantastyczna przygoda życia.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Języka Angielskiego uczyłem się na studiach, ale minęło już trochę czasu a nagle język stał się dla mnie konieczny do wykonywania obecnej pracy. Po roku uczęszczania na lekcje do Krzysztofa koresponduję i porozumiewam się całkiem płynnie z przełożonymi z zagranicy. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb, prowadzone w miłej, dość luźnej atmosferze co nie oznacza, że Pan Profesor nie jest wymagający :-). Krzysztof ma wyjątkowy dar pedagogiczny, świetnie potrafi przekazywać wiedzę. Ale cechuje Go coś jeszcze co dzisiaj jest raczej rzadkością - Jemu najzwyczajniej w świecie zależy - tłumaczy tak długo i tyle razy aż "delikwent" zrozumie o co chodzi. Z czystym sumieniem polecam Krzysztofa, jeśli ktoś POWAŻNIE myśli o nauce języka Angielskiego. Zajęcia warte swojej ceny - nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Zanim rozpoczęłam naukę u Krzysztofa nigdy wcześniej nie uczyłam się angielskiego. Teraz po przeszło roku nauki z każdą lekcją nabrałam większej śmiałości w mowie (już nie uciekam jak widzę anglika ;) oraz nie mam już problemu z napisaniem e-maila. Mimo, że Krzysztof jest dość wymagającym nauczycielem zajęcia zawsze przebiegają w miłej, sympatycznej i bezstresowej atmosferze. Krzysztof posiada, też bardzo ważne cechy dobrego nauczyciela jaką jest cierpliwość i umiejętność przekazywania informacji. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na zajęcia właśnie do Niego.

avatar
Klaudini :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie, cierpliwy, z poczuciem humoru, zachęcający do nauki korepetytor! innego takiego nie znajdziecie! ;> idzie z poczuciem czasu, potrafi rozmawiać z każdym bez względu na wiek, po prostu ma do tego dryg! :D Krzysztofini na prezydenta, hehe :D oby tak dalej! :D good job Krzysztof! :D

avatar
Geras
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2014

Pełen profesjonalizm ! Najwyższy poziom nauczania języka angielskiego w Tczewie. Świetnie prowadzone zajęcia z indywidualnym podejściem do klienta. Byłem uczniem technikum który z językiem angielskim spotkał się pierwszy raz , czekała mnie matura więc musiałem udać się na korepetycje , wybrałem Krzysia. Dzięki 702.PL po półtorej roku wiedzą i umiejętnościami dorównywałem kolegą którzy języka uczyli się od pierwszej klasy podstawówki. Z oceny miernej wskoczyłem na ocenę bardzo dobry. Maturę zdałem z bardzo wysokim wynikiem- 97% . Wybierając korepetycję u Krzysztofa zdobędziesz wiedzę i super znajomego który udowodni Ci że stać Cię na bardzo wiele, ale jeszcze o tym nie wiesz . W skrócie ekstra nauczyciel i ekstra psycholog :)

avatar
Netka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2014

Jeżeli ktoś z Was zadaje sobie pytanie jakie cechy powinny charakteryzować idealnego korepetytora, to z pewnością nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas ma w tym zakresie różne oczekiwanie. Jeżeli jednak istniałaby lista najlepszych korepetytorów w kraju, z pewnością Krzysiek znalazłby się na czołowym miejscu. Przed rozpoczęciem nauki u Krzyśka, korzystałam z lekcji u innych korepetytorów. Jedni byli monotonni w prowadzeniu zajęć, inni nadmiernie nastawieni na gramatykę, jeszcze inni nie potrafili zmobilizować mnie do podjęcia wysiłku nauki języka. Od ponad dwóch lat aktywnie i z przyjemnością uczestniczę w lekcjach angielskiego prowadzonych przez Krzyśka. Posiada on zdolności dydaktyczne i jest energetycznym nauczycielem, która potrafi zmotywować do nauki. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, urozmaicone a program opiera na moich oczekiwaniach. Dodam, że najbardziej w zajęciach cenie trafnie wyważone proporcje pomiędzy gramatyką i konwersacjami, tzn. wiedza gramatyczna jest wplatana pomiędzy konwersacje. Jeżeli się zastanawiacie nad wyborem lub zmianą korepetytora, polecam w 100 %.

avatar
Bet
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2013

Przeczytałam wszystkie poniższe wpisy, z którymi się zgadzam i zastanawiam się czy można dodać coś więcej. Dodam więc, że do mnie przede wszystkim przemawia indywidualny tok nauczania, kiedy jest się sam na sam z nauczycielem dostaje się 100% zapłaconego czasu tylko i wyłącznie dla siebie. Dodatkową zaletą jest zapewne to, że lekcje są przygotowane personalnie. Krzyś poświęca Tobie tyle czasu na dany temat ile Ty potrzebujesz a nie tyle ile potrzebuje tego lekcja, czego nie doświadczysz w nauczaniu grupowym. Cierpliwość to kolejna cenna cecha nauczyciela, gdyby nie ta cecha pewnie sama bym się szybko poddała. Wiedza, którą Krzyś posiada i którą potrafi się dzielić jest głównym atutem, więc jeśli poświęcisz swój czas pozalekcyjny na naukę i będziesz czerpał z wiedzy nauczyciela pełną „łyżką” sukces gwarantowany. Dziękuję za dotychczasowy wkład w moją edukację i polecam wszystkim, którzy są na etapie poszukiwania dobrego nauczyciela.

avatar
JUSTYNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2013

Mija właśnie rok nauki Dominika (14,5l.) z p. Krzysiem.....Z uśmiechem wspominam jak bardzo nie chciał "żadnych korków", powtarzał, że poradzi sobie sam, itd. (a w szkole nędzne trójczyny). Zgodził się jednak ... i to była jego super decyzja - jak twierdzi. P Krzyś sprawił, że moje dziecko chodziło (z własnej woli i to chętnie!) na lekcje nawet w wakacje, czy soboty rano – po prostu je uwielbia!
Niewielu jest takich nauczycieli – przyjaznych, z poczuciem humou i jednocześnie potrfiących sprawić, że praca/nauka jest bardzo efektywna (dzisiaj mamy mocne 4-ki i ambicje na więcej).
Chcę dodać jeszcze, że poza nauką p. Krzyś bardzo pozytywnie wpłynął /wpływa na zachowanie mojego czternastolatka (a uwierzcie, że to niełatwy wiek)
Panie Krzysztofie gratuluję sukcesu!... i bardzo dziękuję :-)
Zadowolona mama :-)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2013

fajnie jest

avatar
Karoolcia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Krzyś ;) .. tak naprawdę Krzyś to najlepsze co może się przytrafić osobom chcącym się nauczyć angielskiego. Inteligentny, zabawny i (tak jak sam stwierdził ;) ) lubiący swoją pracę - co od razu widać. Szczerze zazdroszczę ludziom, którzy mieli szanse zaczynać swoją przygodę z językiem właśnie z nim, bo od początku mogli uczyć się poprawnej gramatyki, wymowy itp. Jednak na szczęście dzięki jego doświadzeniu, wyrozumiałości i często też świętej cierpliwości ;) z człowieka, który gubił się w najprostszych sprawach umie zrobić kogoś, kto całkiem nieźle sobie radzi w tym `angielskim świecie` ;) A co do atmosfery na zajęciach.. cóż.. zawsze mnie stresowały korepetycje u innych nauczycieli.. a tutaj? Uśmiech nie schodzi z mojej twarzy przez resztę dnia .. Krzyś zawsze umie powiedzieć coś zabawnego, dzięki czemu można się wyluzować i ..po prostu się uczyć! Polecam tego korepetytora każdemu, kto chce się nauczyć angielskiego w przyjemny sposób ..ale pamiętać też trzeba, że bez nauki się nie obejdzie.. a Krzyś potrafi zmotywować do działania ;p ;)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2013

Witam. Prawie rok uczęszczałam na zajęcie w bardzo znanej renomowanej szkole języka angielskiego w Gdańsku. Otrzymałam nawet certyfikat ukończenia I-ego poziomu. Jednak moja umiejętność komunikacji w jęz. angielskim była na tym samym poziomie co na początku nauki. Zrezygnowałam z nauki w tej szkole i rozpoczęłam naukę indywidualna u Krzysztofa. Już po dwóch miesiącach umiałam więcej niż po roku w "renomowanej" szkole. Dzisiaj wiem, że nieważne są certyfikaty a umiejętność posługiwania się językiem. W 100-u %-ach zgadzam się z poniżej zamieszczonymi opiniami. Ze swojej strony chcę tylko dodać, że według mnie Krzysiek ma niezwykły dar przekazywania wiedzy, którą posiada i chętnie się nią dzieli. Do tego profesjonalne podejście pedagogiczne powiązane z miłą, bezstresową atmosferą. Lekcje nie dość, że są efektywne to uczęszcza się na nie z przyjemnością. Szczerze polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2013

Krzysztof jest w nauczaniu angielskiego po prostu świetny. Zwraca uwagę na najdrobniejsze nawet pomyłki językowe i je koryguje, jednocześnie wprzystępny sposób wyjasniając, dlaczego mówi się w taki, a nie inny sposób. Lekcje są zawsze strannie przygotowane, prace domowe skrupulatnie sprawdzone, lekcje przyjemne, bardzo czesto zabawne i z humorem, co ułatwia zapamiętywanie. Nauczyciel naprawdę godny polecenia - piszę to z pełnym przekonaniem :)

avatar
Grażyna.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2012

Witam.Jestem klientką z grupy 55+.
Krzysztof uświadomił mi,że można nauczyć się j.angielskiego w każdym wieku.
Profesjonalne podejście,wiedza oraz doświadczenie sprawiają,że zajęcia angielskiego to ;klasa sama w sobie".
Krzysztof jest osobą otwartą,komunikatywną
z poczuciem humoru,więc na zajęcia chodzi się z przyjemnością.Odbywają się one w miłej
bezstresowej atmosferze a dostosowane są
do potrzeb klienta.
Wszystkim,którzy chcą zrozumieć,polubić i nauczyć się j.angielskiego polecam mego
nauczyciela Krzysztofa.Pozdrawiam :)

avatar
Julia Kamińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2012

Witam, jestem aktywną zawodowo mamą, która szybko musiała podnieść poziom znajomości języka aby awansować w pracy. Szczęśliwie trafiłam na mojego MENTORA - Krzysztofa, który okazał się świetnym nauczycielem i równie dobrym psychologiem. Bardzo indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego ucznia, można powiedzieć, że "szyje lekcje na miarę" :) jest kompetentny, motywujący a przy okazji ma świetne poczucie humoru. Zdobyłam już lepsze stanowisko, ale nadal uczę się z Krzysiem, bo to wielka frajda móc pogłębiać swoją wiedzę z tak inteligentnym emocjonalnie nauczycielem. Rekomenduję wszystkim! Wart jest każdej ceny. :D Uprzedzam, że trudno jest wbić się w jego grafik, ale jak ktoś chce, to da radę :)

avatar
Karolina Nowosielska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2012

Popieram poprzednie opinie, że długo można szukać równie dobrego nauczyciela języka angielskiego. W Tczewie jest najlepszy! Praca w przemiłej, przyjacielskiej atmosferze, ale przy tym bardzo profesjonalna. Pan Krzysztof jest zawsze przygotowany do zajęć, wyłapuje wszystkie luki i braki w wiedzy i pięknie je uzupełnia oraz poprawia. Moja przygoda z językiem jest bardzo krótka, a udało mu się przygotować mnie w kilka miesięcy do matury rozszerzonej. Przy czym wyniki okazały się być zaskakująco wysokie. Bardzo gorąco polecam, ponieważ sama zamierzam kontynuować naukę języka pod okiem tego super nauczyciela :)

avatar
Mikołaj Drozd
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2012

Szczerze polecam wszystkim, którzy są zdecydowani zrobić duże postępy w języku angielskim. Nadzwyczajnie przyjazna atmosfera, profesjonalizm, niezliczona ilość ćwiczeń i sposobów na omówienie zagadnień, elastyczność i otwartość na sugestie klienta to tylko niektóre z tak wielu zalet, których bez żadnych wątpliwości można doświadczyć w trakcie zajęć u Krzysztofa. Przy odpowiednim podejściu ucznia (Krzysztof zaangażuje się na pewno) sukces gwarantowany. Polecam zdecydowanie. Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego znam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Lekcje u Pana Krzysia pobieram już od gimnazjum i szczerze polecam tego nauczyciela. Nacisk kładziony jest nie tylko na gramatykę, ale również na słownictwo i konwersacje, co zdecydowanie rozwija płynność w porozumiewaniu się po angielsku. Potwierdzam opinię, iż jest to nauczyciel wymagający, jednak z czasem zauważamy bardzo pozytywne tego rezultaty :). Moja mama uważa, że to jest jedna z jej najlepszych inwestycji :):)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Krzysztof jest osobą pełną energii i zapału do tego co robi. Zajęcia zawsze prowadzi z pomysłem i dużą dawką humoru, dzięki czemu nauka z nim to czysta przyjemność. Nigdy wcześniej nie miałem prywatnych korepetycji i trochę obawiałem się lekcji sam na sam z nauczycielem, lecz skuszony świetnymi opiniami znajomych zaryzykowałem i teraz wiem, że była to świetna decyzja - nie mogłem trafić lepiej.

avatar
Martynka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2011

ten pan ma dar, :) tak pottrafi zmotywowac i zachecic, ze przyjemnie sie uczy. w koncu ktos pomogl mi przylamac bariere i nie boje sie mowic :) polecam!

ołówekDodaj opinię