Krzysztof Antkowiak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Tczew (Bajkowe)
Faktura VAT

O mnie

Od ponad 20 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Robię to z pasją, najzwyczajniej w świecie lubię to. :)

 • Cenisz jakość nauki?
 • Masz lub miałeś kłopot z motywacją?
 • Czy kiedykolwiek nudziłeś się na zajęciach?
 • Kilkukrotnie zaczynałeś i przerywałeś naukę?
 • Gramatyka jest przerażająca i mylą Ci się czasy?
 • Chcesz mówić poprawnie, ale boisz się odezwać?
 • Pragniesz płynnie, swobodnie i pewnie rozmawiać?
 • Chcesz znać ten język, bo potrzebujesz go w pracy?
 • Od nauczyciela oczekujesz skuteczności i zaangażowania?

  Jeżeli chociaż jedna odpowiedź brzmi „tak”, to właśnie znalazłeś odpowiedniego nauczyciela. Myślę, że mogę Ci pomóc. Napisz lub zadzwoń.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 20
  avatar
  Szczepan
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2015

  Nigdy nie mialem okazji podziekowac, Panu Krzysztofowi za poswiecony czas, zaangazowanie i tak mnostwo wiedzy, ktora nabylem dzieki jego korepetycjom. Dzieki jego umiejetnosci uczenia j.angielskiego ( moim zdaniem malo kto potrafi ) nie stalbym sie tym czlowiekiem, kim jestem teraz. Jesli chcesz poduczyc się j. angielskiego polecam kurs u Pana Krzysztofa. Pozdrawiam.

  avatar
  Martyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 lutego 2015

  Nigdy wcześniej nie spotkałam tak profesjonalnej osoby. Pojawił się w moim życiu kiedy potrzebowałam nauki angielskiego, ale także rozwiązania pewnych kwestii natury duchowej. Dostając się na lekcje do Krzyśka można otrzymać dwa w jednym czyli angielski na najwyższym poziomie i wielkie wsparcie psychiczne. Krzysiek jest jedną z najbardziej interesujących osób jakie w swoim życiu spotkałam, a z uwagi, że obracam się wśród wielu wyjątkowych ludzi, to stwierdzenie ma duże znaczenie. Ogromna wiedza i wielka osobowość! Nauka angielskiego z Krzysztofem to fantastyczna przygoda życia.

  avatar
  Olek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 listopada 2014

  Języka Angielskiego uczyłem się na studiach, ale minęło już trochę czasu a nagle język stał się dla mnie konieczny do wykonywania obecnej pracy. Po roku uczęszczania na lekcje do Krzysztofa koresponduję i porozumiewam się całkiem płynnie z przełożonymi z zagranicy. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb, prowadzone w miłej, dość luźnej atmosferze co nie oznacza, że Pan Profesor nie jest wymagający :-). Krzysztof ma wyjątkowy dar pedagogiczny, świetnie potrafi przekazywać wiedzę. Ale cechuje Go coś jeszcze co dzisiaj jest raczej rzadkością - Jemu najzwyczajniej w świecie zależy - tłumaczy tak długo i tyle razy aż "delikwent" zrozumie o co chodzi. Z czystym sumieniem polecam Krzysztofa, jeśli ktoś POWAŻNIE myśli o nauce języka Angielskiego. Zajęcia warte swojej ceny - nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 października 2014

  Zanim rozpoczęłam naukę u Krzysztofa nigdy wcześniej nie uczyłam się angielskiego. Teraz po przeszło roku nauki z każdą lekcją nabrałam większej śmiałości w mowie (już nie uciekam jak widzę anglika ;) oraz nie mam już problemu z napisaniem e-maila. Mimo, że Krzysztof jest dość wymagającym nauczycielem zajęcia zawsze przebiegają w miłej, sympatycznej i bezstresowej atmosferze. Krzysztof posiada, też bardzo ważne cechy dobrego nauczyciela jaką jest cierpliwość i umiejętność przekazywania informacji. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na zajęcia właśnie do Niego.

  avatar
  Klaudini :)
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2014

  potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie, cierpliwy, z poczuciem humoru, zachęcający do nauki korepetytor! innego takiego nie znajdziecie! ;> idzie z poczuciem czasu, potrafi rozmawiać z każdym bez względu na wiek, po prostu ma do tego dryg! :D Krzysztofini na prezydenta, hehe :D oby tak dalej! :D good job Krzysztof! :D

  avatar
  Geras
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2014

  Pełen profesjonalizm ! Najwyższy poziom nauczania języka angielskiego w Tczewie. Świetnie prowadzone zajęcia z indywidualnym podejściem do klienta. Byłem uczniem technikum który z językiem angielskim spotkał się pierwszy raz , czekała mnie matura więc musiałem udać się na korepetycje , wybrałem Krzysia. Dzięki 702.PL po półtorej roku wiedzą i umiejętnościami dorównywałem kolegą którzy języka uczyli się od pierwszej klasy podstawówki. Z oceny miernej wskoczyłem na ocenę bardzo dobry. Maturę zdałem z bardzo wysokim wynikiem- 97% . Wybierając korepetycję u Krzysztofa zdobędziesz wiedzę i super znajomego który udowodni Ci że stać Cię na bardzo wiele, ale jeszcze o tym nie wiesz . W skrócie ekstra nauczyciel i ekstra psycholog :)

  avatar
  Netka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 stycznia 2014

  Jeżeli ktoś z Was zadaje sobie pytanie jakie cechy powinny charakteryzować idealnego korepetytora, to z pewnością nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas ma w tym zakresie różne oczekiwanie. Jeżeli jednak istniałaby lista najlepszych korepetytorów w kraju, z pewnością Krzysiek znalazłby się na czołowym miejscu. Przed rozpoczęciem nauki u Krzyśka, korzystałam z lekcji u innych korepetytorów. Jedni byli monotonni w prowadzeniu zajęć, inni nadmiernie nastawieni na gramatykę, jeszcze inni nie potrafili zmobilizować mnie do podjęcia wysiłku nauki języka. Od ponad dwóch lat aktywnie i z przyjemnością uczestniczę w lekcjach angielskiego prowadzonych przez Krzyśka. Posiada on zdolności dydaktyczne i jest energetycznym nauczycielem, która potrafi zmotywować do nauki. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, urozmaicone a program opiera na moich oczekiwaniach. Dodam, że najbardziej w zajęciach cenie trafnie wyważone proporcje pomiędzy gramatyką i konwersacjami, tzn. wiedza gramatyczna jest wplatana pomiędzy konwersacje. Jeżeli się zastanawiacie nad wyborem lub zmianą korepetytora, polecam w 100 %.

  avatar
  Bet
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 grudnia 2013

  Przeczytałam wszystkie poniższe wpisy, z którymi się zgadzam i zastanawiam się czy można dodać coś więcej. Dodam więc, że do mnie przede wszystkim przemawia indywidualny tok nauczania, kiedy jest się sam na sam z nauczycielem dostaje się 100% zapłaconego czasu tylko i wyłącznie dla siebie. Dodatkową zaletą jest zapewne to, że lekcje są przygotowane personalnie. Krzyś poświęca Tobie tyle czasu na dany temat ile Ty potrzebujesz a nie tyle ile potrzebuje tego lekcja, czego nie doświadczysz w nauczaniu grupowym. Cierpliwość to kolejna cenna cecha nauczyciela, gdyby nie ta cecha pewnie sama bym się szybko poddała. Wiedza, którą Krzyś posiada i którą potrafi się dzielić jest głównym atutem, więc jeśli poświęcisz swój czas pozalekcyjny na naukę i będziesz czerpał z wiedzy nauczyciela pełną „łyżką” sukces gwarantowany. Dziękuję za dotychczasowy wkład w moją edukację i polecam wszystkim, którzy są na etapie poszukiwania dobrego nauczyciela.

  avatar
  JUSTYNA
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 grudnia 2013

  Mija właśnie rok nauki Dominika (14,5l.) z p. Krzysiem.....Z uśmiechem wspominam jak bardzo nie chciał "żadnych korków", powtarzał, że poradzi sobie sam, itd. (a w szkole nędzne trójczyny). Zgodził się jednak ... i to była jego super decyzja - jak twierdzi. P Krzyś sprawił, że moje dziecko chodziło (z własnej woli i to chętnie!) na lekcje nawet w wakacje, czy soboty rano – po prostu je uwielbia!
  Niewielu jest takich nauczycieli – przyjaznych, z poczuciem humou i jednocześnie potrfiących sprawić, że praca/nauka jest bardzo efektywna (dzisiaj mamy mocne 4-ki i ambicje na więcej).
  Chcę dodać jeszcze, że poza nauką p. Krzyś bardzo pozytywnie wpłynął /wpływa na zachowanie mojego czternastolatka (a uwierzcie, że to niełatwy wiek)
  Panie Krzysztofie gratuluję sukcesu!... i bardzo dziękuję :-)
  Zadowolona mama :-)

  avatar
  Dominik
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 grudnia 2013

  fajnie jest

  avatar
  Karoolcia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 października 2013

  Krzyś ;) .. tak naprawdę Krzyś to najlepsze co może się przytrafić osobom chcącym się nauczyć angielskiego. Inteligentny, zabawny i (tak jak sam stwierdził ;) ) lubiący swoją pracę - co od razu widać. Szczerze zazdroszczę ludziom, którzy mieli szanse zaczynać swoją przygodę z językiem właśnie z nim, bo od początku mogli uczyć się poprawnej gramatyki, wymowy itp. Jednak na szczęście dzięki jego doświadzeniu, wyrozumiałości i często też świętej cierpliwości ;) z człowieka, który gubił się w najprostszych sprawach umie zrobić kogoś, kto całkiem nieźle sobie radzi w tym `angielskim świecie` ;) A co do atmosfery na zajęciach.. cóż.. zawsze mnie stresowały korepetycje u innych nauczycieli.. a tutaj? Uśmiech nie schodzi z mojej twarzy przez resztę dnia .. Krzyś zawsze umie powiedzieć coś zabawnego, dzięki czemu można się wyluzować i ..po prostu się uczyć! Polecam tego korepetytora każdemu, kto chce się nauczyć angielskiego w przyjemny sposób ..ale pamiętać też trzeba, że bez nauki się nie obejdzie.. a Krzyś potrafi zmotywować do działania ;p ;)

  avatar
  Barbara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 października 2013

  Witam. Prawie rok uczęszczałam na zajęcie w bardzo znanej renomowanej szkole języka angielskiego w Gdańsku. Otrzymałam nawet certyfikat ukończenia I-ego poziomu. Jednak moja umiejętność komunikacji w jęz. angielskim była na tym samym poziomie co na początku nauki. Zrezygnowałam z nauki w tej szkole i rozpoczęłam naukę indywidualna u Krzysztofa. Już po dwóch miesiącach umiałam więcej niż po roku w "renomowanej" szkole. Dzisiaj wiem, że nieważne są certyfikaty a umiejętność posługiwania się językiem. W 100-u %-ach zgadzam się z poniżej zamieszczonymi opiniami. Ze swojej strony chcę tylko dodać, że według mnie Krzysiek ma niezwykły dar przekazywania wiedzy, którą posiada i chętnie się nią dzieli. Do tego profesjonalne podejście pedagogiczne powiązane z miłą, bezstresową atmosferą. Lekcje nie dość, że są efektywne to uczęszcza się na nie z przyjemnością. Szczerze polecam.

  avatar
  Maciej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 marca 2013

  Krzysztof jest w nauczaniu angielskiego po prostu świetny. Zwraca uwagę na najdrobniejsze nawet pomyłki językowe i je koryguje, jednocześnie wprzystępny sposób wyjasniając, dlaczego mówi się w taki, a nie inny sposób. Lekcje są zawsze strannie przygotowane, prace domowe skrupulatnie sprawdzone, lekcje przyjemne, bardzo czesto zabawne i z humorem, co ułatwia zapamiętywanie. Nauczyciel naprawdę godny polecenia - piszę to z pełnym przekonaniem :)

  avatar
  Grażyna.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 listopada 2012

  Witam.Jestem klientką z grupy 55+.
  Krzysztof uświadomił mi,że można nauczyć się j.angielskiego w każdym wieku.
  Profesjonalne podejście,wiedza oraz doświadczenie sprawiają,że zajęcia angielskiego to ;klasa sama w sobie".
  Krzysztof jest osobą otwartą,komunikatywną
  z poczuciem humoru,więc na zajęcia chodzi się z przyjemnością.Odbywają się one w miłej
  bezstresowej atmosferze a dostosowane są
  do potrzeb klienta.
  Wszystkim,którzy chcą zrozumieć,polubić i nauczyć się j.angielskiego polecam mego
  nauczyciela Krzysztofa.Pozdrawiam :)

  avatar
  Julia Kamińska
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 października 2012

  Witam, jestem aktywną zawodowo mamą, która szybko musiała podnieść poziom znajomości języka aby awansować w pracy. Szczęśliwie trafiłam na mojego MENTORA - Krzysztofa, który okazał się świetnym nauczycielem i równie dobrym psychologiem. Bardzo indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego ucznia, można powiedzieć, że "szyje lekcje na miarę" :) jest kompetentny, motywujący a przy okazji ma świetne poczucie humoru. Zdobyłam już lepsze stanowisko, ale nadal uczę się z Krzysiem, bo to wielka frajda móc pogłębiać swoją wiedzę z tak inteligentnym emocjonalnie nauczycielem. Rekomenduję wszystkim! Wart jest każdej ceny. :D Uprzedzam, że trudno jest wbić się w jego grafik, ale jak ktoś chce, to da radę :)

  avatar
  Karolina Nowosielska
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 października 2012

  Popieram poprzednie opinie, że długo można szukać równie dobrego nauczyciela języka angielskiego. W Tczewie jest najlepszy! Praca w przemiłej, przyjacielskiej atmosferze, ale przy tym bardzo profesjonalna. Pan Krzysztof jest zawsze przygotowany do zajęć, wyłapuje wszystkie luki i braki w wiedzy i pięknie je uzupełnia oraz poprawia. Moja przygoda z językiem jest bardzo krótka, a udało mu się przygotować mnie w kilka miesięcy do matury rozszerzonej. Przy czym wyniki okazały się być zaskakująco wysokie. Bardzo gorąco polecam, ponieważ sama zamierzam kontynuować naukę języka pod okiem tego super nauczyciela :)

  avatar
  Mikołaj Drozd
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 października 2012

  Szczerze polecam wszystkim, którzy są zdecydowani zrobić duże postępy w języku angielskim. Nadzwyczajnie przyjazna atmosfera, profesjonalizm, niezliczona ilość ćwiczeń i sposobów na omówienie zagadnień, elastyczność i otwartość na sugestie klienta to tylko niektóre z tak wielu zalet, których bez żadnych wątpliwości można doświadczyć w trakcie zajęć u Krzysztofa. Przy odpowiednim podejściu ucznia (Krzysztof zaangażuje się na pewno) sukces gwarantowany. Polecam zdecydowanie. Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego znam.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2012

  Lekcje u Pana Krzysia pobieram już od gimnazjum i szczerze polecam tego nauczyciela. Nacisk kładziony jest nie tylko na gramatykę, ale również na słownictwo i konwersacje, co zdecydowanie rozwija płynność w porozumiewaniu się po angielsku. Potwierdzam opinię, iż jest to nauczyciel wymagający, jednak z czasem zauważamy bardzo pozytywne tego rezultaty :). Moja mama uważa, że to jest jedna z jej najlepszych inwestycji :):)

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2012

  Krzysztof jest osobą pełną energii i zapału do tego co robi. Zajęcia zawsze prowadzi z pomysłem i dużą dawką humoru, dzięki czemu nauka z nim to czysta przyjemność. Nigdy wcześniej nie miałem prywatnych korepetycji i trochę obawiałem się lekcji sam na sam z nauczycielem, lecz skuszony świetnymi opiniami znajomych zaryzykowałem i teraz wiem, że była to świetna decyzja - nie mogłem trafić lepiej.

  avatar
  Martynka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lutego 2011

  ten pan ma dar, :) tak pottrafi zmotywowac i zachecic, ze przyjemnie sie uczy. w koncu ktos pomogl mi przylamac bariere i nie boje sie mowic :) polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.