Anita Majewska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Białystok
Język rosyjski20 - 35 / 45 min

Anita Majewska

Opis ogłoszenia

Nazywam się Anita Majewska, studiuję filologię rosyjską na UwB i jestem nosicielem języka. Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą podnieść poziom znajomości języka rosyjskiego, przygotować się do testów czy egzaminów, a także tych, którzy chcieliby zacząć przygodę z językiem. Z chęcią pomogę również w nauce użycia języka, swobodnego prowadzenia konwersacji. Zapraszam także rosyjskojęzyczne osoby, które potrzebują pomocy w nauce podstaw języka polskiego.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.