Karol Bejgiert

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Działdowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia35 / 60 min

Karol Bejgiert

Opis ogłoszenia

Witam
Udzielam korepetycji z biologii i chemii na poziomie podstawowym w liceum i szkole podstawowej. Jestem absolwentem Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, które od wielu lat pod względem profilu biologiczno-chemicznego zajmuje czołowe miejsca w rankingu szkół z całej Polski, oraz pod względem ogólnych perspektyw jakie oferuje szkoła (tutaj wystarczy spojrzeć na ranking szkół w Polsce :) )Obecnie jestem kandydatem na uczelnie medycznie, oraz posiadam tytuł laureata z biologii na poziomie wojewódzkim w gimnazjum.Zajęcia są prowadzone online lub stacjonarnie w Działdowie , dogodny i elastyczny grafik zajęć :)Pozdrawiam50*****32

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.