Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk

Maja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Maja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia angielska i filologia germańska
Kursy i szkolenia
.
Nauczanie metodą Helen Doron
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2018

Jestem bardzo zadowolony z lekcji angielskiego z Mają . To bardzo energiczny nauczyciel ,który z pasją wykonuje swoją pracę . Jest bardzo kompetentna pracuje w ciekawy sposób i co najważniejsze bardzo skutecznie przekazuje wiedzę . Jest bardzo wymagająca ale uwielbiam jej profesjonalizm za który dziękuje..

avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

Polecam lekcje są ciekawe i tematycznie przygotowane do moich potrzeb. Jestem już na emeryturze i nauka angielskiego pomaga mi w licznych podróżach. Uczę się od dwóch lat co dało mi możliwość coraz lepszej komunikacji w czasie moich eskapad. Naprawdę warto bez względu na wiek.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2010

Profesjonalne lekcje w milej atmosferze! Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.