Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Krotoszyn

O mnie

Posiadam doświadczenie pedagogiczne. Ukończyłam filologię germańską na UAM. Posiadam certyfikat językowy Zentrale Mittelstufenprüfung (Goethe Institut). Jestem po wielu pobytach zagranicą oraz byłą Au-pair w Niemczech. Pracowałam jako lektor w jednej z poznańskich szkół językowych oraz nauczyciel języka niemieckiego w placówce oświatowej.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2010 - 06.2015
  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  Magister
  filologia germańska
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.