Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski25 / 60 min

Ola

Opis ogłoszenia

Fanka przecinków, kropek oraz wykrzykników - z uśmiechem od ucha do ucha - pomoże w nauce języka polskiego!
Studiuję psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, w wolnym czasie piszę, ćwiczę jogę i uczę się gotować. Moje wyniki z matury to: 90% uzyskane na poziomie podstawowym i 88% - rozszerzonym. Uwielbiam dzieciaki, a naukę zawsze staram się łączyć z zabawą. ;) Korepetycje mogą odbywać się zarówno u mnie, jak i u ucznia w domu, nie widzę żadnego problemu. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, zapewnię niezbędne materiały lekcyjne - mam na półkach wiele przydatnych książek, w tym opracowań nudnych, ale ważnych lektur, notatek mojego autorstwa, czy własnych zeszytów z magicznymi tabelkami. ;) Przy okazji mogłabym spróbować pomóc w języku angielskim, z którego maturę podstawową napisałam na 98%, rozszerzoną - 87%, natomiast za część ustną uzyskałam 100%. Mam też certyfikat na poziomie B2. Zainteresowanych współpracą Rodziców albo samych potencjalnych Uczniów bardzo proszę o kontakt mailowy lub wysłanie sms - oddzwonię, chętnie odpowiem na pytania dotyczące korepetycji i rozwieję wszelkie wątpliwości. Powiem szczerze, że nie dysponuję zbyt dużym doświadczeniem, a jedyny dyplom, jakim mogłabym się pochwalić, dostałam za zwycięstwo w konkursie hula-hop, ale nadrabiam te braki zaraźliwym entuzjazmem, a także chęcią do działania i pomocy dzieciom zagubionym w gąszczu zasad ortograficznych. ;)
Mam nadzieję, że razem dojdziemy do kompromisu i wyniknie z tego coś dobrego, niekoniecznie ocena celująca na świadectwie, bo to nie jest najważniejsze. Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby uczeń polubił język polski albo chociaż nie reagował stanem podgorączkowym na samą myśl o pisaniu charakterystyki porównawczej Jagienki i Danusi. ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.