Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Warszawa
Informatyka100 / 60 min

Daria Hinz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć!

Masz problemy na studiach z opanowaniem materiału, przygotowaniem do egzaminu, czy nadążeniem z kumulującą się wiedzą przekazywaną na studiach technicznych ? A może po prostu z czystej pasji, ciekawości czy chęci opanowania języka C/C++ szukasz kogoś kto w łatwy i szybki sposób nauczy Cię programować?

Serdecznie zapraszam na zapisanie sie do mnie na zajęcia, na których potrafię dobrać system kursu do tego co chcesz osiągnąć:

- Kompleksowa nauka języka

- Pisanie projektów

- Pomoc w laboratoriach

- Przygotowanie do egzaminu

- Uzupełnienie braków

 

Trochę krótko o mnie:)

Posiadam tytuł magistra inżyniera otrzymany na kierunku Informatyka Politechniki Gdańskiej. Obecnie pracuję od 4. lat jako Graphics Software Engineer w Intelu. 

Dzięki studiom nauka oferowana przeze mnie zahacza o wiele szerszy konspekt programowania, niż te które można spotkać na samych kursach. Nie tylko nauczysz się pisać kod z palca, ale też optymalizować swoje pomysły dzięki logicznemu podejściu jakie potrafię przekazać dzięki mojej pasji również do Matematyki:)

Zdobyte już doświadczenie zawodowe pozwala mi również na przekazanie wiedzy typowo biznesowej panującej przy powstawaniu projektów w firmie. Poza samym C/C++ służę również pomocą w podstawach z pythona, cmaka, gita czy linuxa.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 10.2021
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2019 - aktualnie
Intel Technology Poland
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2023

Niesamowicie polecam, naprawdę sumienny i oddany nauczyciel. Poza tym, że pomaga bardzo dobrze zrozumieć temat, to praca z Darią jest bardzo motywująca ze względu na jej dużą wiedzę i pasję. Pomogła mi nie tylko zrozumieć matematykę, ale także ją bardzo polubić!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2023

Bardzo cierpliwa, życzliwa i konkretna korepetytorka. Miałem problem ze zrozumieniem materiału z programowania z C++, a już po pierwszych zajęciach Daria w tak łatwy i zrozumiały sposób mi wszystko wyjaśnila, że ruszyłem z kopyta z nauką i jest to dla mnie dużo jaśniejsze. Zdecydowanie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2023

Polecam!!! Daria to zdecydowanie najlepszy i niesamowicie cierpliwy korepetytor na jakiego miałam okazję trafić. Pomogła mi przy projektach i sesji z podstaw programowania, dzięki jej pomocy udało mi się opanować temat ze zrozumieniem i zaliczyć egzaminy na bardzo satysfakcjonującym poziomie.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Zaczynałem studia właściwie z 0 wiedzą na temat programowania. Zacząłem się gubić i tempo było dla mnie naprawdę przytłaczające i nie potrafiłem się w tym połapać. Daria pomogła mi wszystkie podstawy zrozumieć w tak prosty i szybki sposób, nie wiem co by się stało jakbym na nią nie trafił. Dzięki niej udało mi się przejść przed najtrudniejszy pierwszy rok na studiach wymieszany z matmą i programowaniem. Polecam każdemu

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Polecam Darię! W ciągu 6 miesięcy pomogła mi opanować cały materiał potrzeby do matury, dzięki czemu zdałem ją z wynikiem którego nigdy bym się nie spodziewał. Nawet najtrudniejsze dla mnie zagadnienia po zajęciach były już łatwizną. Z pomocą Darii każdy polubi matematykę!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2019

Z całego serca mogę bardzo polecić zajęcia u Dari :) Bardzo dobrze są prowadzone, czułem ze wie czego mnie nauczyć żebym nie tylko potrafił zrobić zadanie, ale też zaczął logicznie myśleć I nie dość że pomogło mi to na maturze (zdałem podstawową na 100% I rozszerzenie na 92%), to teraz jest mi o wiele łatwiej na studiach. Dalej z przyjemnością jak potrzebuje pomocy to bardzo chętnię się odzywam I przekonałem się że nie ma rzeczy trudnych, bo wszytko potrafi wytłumaczyć, nawet jak myśli się ze jest się totalnym debilem, to za każdym razem wychodzę ze zdziwieniem jak bardzo matematyka zależy of nauczyciela:) Gdyby wszyscy tylko tak nauczali.. Aż załuje ze nie trafiłem na nią wcześniej!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Polecam z stałego serca Darie, ma świetne podejście i wie jak uczyć to najlepszy korepetytor na jakiego trafiłam w całej swojej edukacji. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Przychodząc do niej we wrześniu miałam ogromne braki, wiedza została mi przekazana w tak jasny i klarowny sposób, ze dziś jestem bardzo zadowolona z wyniku na maturze

avatar
Taja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Witam, Daria uczy mnie już dwa lata. Obecnie zaczynam klasę 4 technikum i przygotowanie do matury. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki prowadzi zajęcia i z tego jak potrafi przystępnie i dość prosto wyjaśnić mi dane tematy. Jest naprawdę dobrą korepetytorką i jest w tym świetna! :) Często mam tak, że z lekcji nic kompletnie nie umiem, a po lekcjach z Darią wszystko wydaje się banalnie proste. Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Zajęcia bardzo fajnie prowadzone, w końcu trafiłam na kogoś kto potraf mi wytłumaczyć matme w łatwy i przyjemny sposób, bardzo polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Najlepszy korepetytor z matematyki jakiego spotkałem, Daria jest bardzo wyrozumiała, sumienna, oraz potrafi przekazać wiedzę z matematyki w przystępny sposób, moje oceny poprawiły się z 3 na 5. Z Darią matematyka staje się łatwa i przyjemna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.