Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Paweł

Opis ogłoszenia

Cześć Oferuję konwersacje z języka polskiego online. Zakres: słownictwo ogólne, ekonomia, nauki ścisłe, geografia, przyroda, polityka. Skype.

Hallo ich biete Gespräche aus dem polnischen online. Umfang: allgemeines Vokabular, Wirtschaftswissenschaften, exakte Wissenschaften, Geographie, Natur, Politik. Skype.

Привіт, я пропоную розмови з польського онлайн. Сфера застосування: загальна лексика, економіка, точні науки, географія, природа, політика. Skype.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 23:00
Wtorek18:00 - 23:00
Środa18:00 - 23:00
Czwartek18:00 - 23:00
Piątek18:00 - 23:00
Sobota10:00 - 23:00
Niedziela10:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.