Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Zofia Augustynowicz


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

 • Przedmiot: język rosyjski
 • Miejsce lekcji: U nauczyciela, U ucznia, Online
 • Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
60 zł60 minut
Opinie: 18Ocena: 5.0/5

WOLNE TERMINY OD WRZEŚNIA.

Jestem doświadczoną nauczycielką języka rosyjskiego i pragnę zaproponować Państwu swoje usługi. Nauczam języka rosyjskiego na poziomie podstawowym, gimnazjum i szkoły średniej. Przygotuję do egzaminu gimnazjalnego jak i do matury – jestem od wielu lat egzaminatorem maturalnym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności językowe poprzez udział w kursach i szkoleniach w Polsce, spotkaniach z rodowitymi Rosjanami oraz szkolenia jezykowo-metodyczne za granicą w środowisku rosyjskojęzycznym. Mam również przyjemność pracować jako pilot wycieczek i pracuję z grupami rosyjskojęzycznymi. Zapraszam osoby w każdym wieku.

W celu umówienia szczegółów zajęć, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Doświadczenie:
Ukończyłam studia filologiczne z języka rosyjskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego w szkole średniej, technikum oraz gimnazjum. Każdego roku pracuję jako egzaminator maturalny. Prowadzę wymiany studentów z Ukrainy w Warszawie. Uczestniczyłam w szkoleniu nauczycieli języka rosyjskiego na Łotwie oraz pracowałam jako kierownik kolonii w Bułgarii oraz jako rezydent tamże.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Magda3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jeżeli ktoś uważa , że mając 30-letnią przerwę w nauce j.rosyjskiego nie zda matury to się myli.Z Panią Zosią to NIEMOŻLIWE .Zdałam ją z b.dobrym wynikiem.Pani Zosia z wielkim zaangażowaniem podchodzi do ucznia, wieży w jego możliwości, bardziej niż on sam. Przygotowała mi tak materiały, że w 6 miesięcy opanowałam program.Ocena b.dobry to za mało. Pani Zosiu bardzo ,bardzo dziękuję.:)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Bez zaangażowania obu stron jest to dopiero niemożliwe. Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.

 • Maksymilian19 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo mądra, motywująca do pracy osoba a przy tym jakże miła. Nauka z nią jest bardzo efektywna i serdecznie wszystkim polecam korepetycje z Panią Zofią.

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję i życzę powodzenia w dalszym kształceniu.

 • Agnieszka16 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam!!!!!!!!! Polecam!!!!!! . Pani Zofio dzięki ze Pani jest.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i życzę Państwu wielu sukcesów.

 • Renata20 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pania Zofię.Osoba z ogromną wiedzą i z bardzo dobrym podejściem do ucznia.Przygotowywała mnie do matury rozszerzonej i mogę powiedzieć,że żaden inny korepetytor nie przygotował by mnie tak dobrze.Dziękuję i pozdrawiam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.

 • Krzysiek9 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Poszedłem do Pani Zofii praktycznie nie umiejąc języka rosyjskiego a do matury zostało mi wtedy tylko kilka miesięcy...po lekcjach poszedłem i zdałem ją bez większego problemu. Pani Zofia jest bardzo kompetentnym nauczycielem i szczerze polecam jej lekcje

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.