Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Zofia Augustynowicz


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

 • Przedmiot: język rosyjski
 • Miejsce lekcji: U nauczyciela, U ucznia, Online
 • Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
45 - 50 zł60 minut
Opinie: 15Ocena: 5.0/5

BRAK TERMINÓW

Jestem doświadczoną nauczycielką języka rosyjskiego i pragnę zaproponować Państwu swoje usługi. Nauczam języka rosyjskiego na poziomie podstawowym, gimnazjum i szkoły średniej. Przygotuję do egzaminu gimnazjalnego jak i do matury – jestem od wielu lat egzaminatorem maturalnym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności językowe poprzez udział w kursach i szkoleniach w Polsce, spotkaniach z rodowitymi Rosjanami oraz szkolenia jezykowo-metodyczne za granicą w środowisku rosyjskojęzycznym. Mam również przyjemność pracować jako pilot wycieczek i pracuję z grupami rosyjskojęzycznymi. Zapraszam osoby w każdym wieku.

W celu umówienia szczegółów zajęć, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Doświadczenie:
Ukończyłam studia filologiczne z języka rosyjskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego w szkole średniej, technikum oraz gimnazjum. Każdego roku pracuję jako egzaminator maturalny. Prowadzę wymiany studentów z Ukrainy w Warszawie. Uczestniczyłam w szkoleniu nauczycieli języka rosyjskiego na Łotwie oraz pracowałam jako kierownik kolonii w Bułgarii oraz jako rezydent tamże.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Renata20 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pania Zofię.Osoba z ogromną wiedzą i z bardzo dobrym podejściem do ucznia.Przygotowywała mnie do matury rozszerzonej i mogę powiedzieć,że żaden inny korepetytor nie przygotował by mnie tak dobrze.Dziękuję i pozdrawiam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.

 • Krzysiek9 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Poszedłem do Pani Zofii praktycznie nie umiejąc języka rosyjskiego a do matury zostało mi wtedy tylko kilka miesięcy...po lekcjach poszedłem i zdałem ją bez większego problemu. Pani Zofia jest bardzo kompetentnym nauczycielem i szczerze polecam jej lekcje

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

 • Sandra19 maja 2016Ocena: 5/5

  Pani Zofia jest osoba, ktora z wielkim zaangazowaniem podchodzi do zajeć, posiada indywidualne podejscie do ucznia oraz potrafi tlumaczyc trudne zagadnienia w bardzo prosty sposob. Z jej pomocą nauczylam sie jezyka w bardzo krotkim czasie i zdałam mature z wysokim wynikiem. Polecam kazdemu, kto oczekuje profesjonalizmu oraz zajeć w miłej atmosferze.

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję i życzę powodzenia!

 • Beata9 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dziękuje i gorąco polecam Pani Zofja jest osoba, która zmobilizuje każdego nawet mojego syna. W krótkim czasie zaliczył język rosyjski, który zaczynał od podstaw. Dziękujemy i pozdrawiamy.

 • Ania10 października 2015Ocena: 5/5

  Pani Zofia jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Z dużym zaangażowaniem stara się nauczyć języka rosyjskiego i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Syn zrobił duże postępy w nauce języka rosyjskiego w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecamy Panią Zofię.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Bez tak ogromnego zaangażowania ze strony Krzysztofa, nie byłoby to możliwe. Powodzenia!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.