Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Zofia Augustynowicz


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

 • Przedmiot: język rosyjski
 • Miejsce lekcji: U nauczyciela, U ucznia, Online
 • Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
45 - 50 zł60 minut
Opinie: 14Ocena: 5.0/5

BRAK TERMINÓW

Jestem doświadczoną nauczycielką języka rosyjskiego i pragnę zaproponować Państwu swoje usługi. Nauczam języka rosyjskiego na poziomie podstawowym, gimnazjum i szkoły średniej. Przygotuję do egzaminu gimnazjalnego jak i do matury – jestem od wielu lat egzaminatorem maturalnym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności językowe poprzez udział w kursach i szkoleniach w Polsce, spotkaniach z rodowitymi Rosjanami oraz szkolenia jezykowo-metodyczne za granicą w środowisku rosyjskojęzycznym. Mam również przyjemność pracować jako pilot wycieczek i pracuję z grupami rosyjskojęzycznymi. Zapraszam osoby w każdym wieku.

W celu umówienia szczegółów zajęć, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Doświadczenie:
Ukończyłam studia filologiczne z języka rosyjskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego w szkole średniej, technikum oraz gimnazjum. Każdego roku pracuję jako egzaminator maturalny. Prowadzę wymiany studentów z Ukrainy w Warszawie. Uczestniczyłam w szkoleniu nauczycieli języka rosyjskiego na Łotwie oraz pracowałam jako kierownik kolonii w Bułgarii oraz jako rezydent tamże.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Krzysiek9 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Poszedłem do Pani Zofii praktycznie nie umiejąc języka rosyjskiego a do matury zostało mi wtedy tylko kilka miesięcy...po lekcjach poszedłem i zdałem ją bez większego problemu. Pani Zofia jest bardzo kompetentnym nauczycielem i szczerze polecam jej lekcje

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

 • Sandra19 maja 2016Ocena: 5/5

  Pani Zofia jest osoba, ktora z wielkim zaangazowaniem podchodzi do zajeć, posiada indywidualne podejscie do ucznia oraz potrafi tlumaczyc trudne zagadnienia w bardzo prosty sposob. Z jej pomocą nauczylam sie jezyka w bardzo krotkim czasie i zdałam mature z wysokim wynikiem. Polecam kazdemu, kto oczekuje profesjonalizmu oraz zajeć w miłej atmosferze.

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję i życzę powodzenia!

 • Beata9 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dziękuje i gorąco polecam Pani Zofja jest osoba, która zmobilizuje każdego nawet mojego syna. W krótkim czasie zaliczył język rosyjski, który zaczynał od podstaw. Dziękujemy i pozdrawiamy.

 • Ania10 października 2015Ocena: 5/5

  Pani Zofia jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Z dużym zaangażowaniem stara się nauczyć języka rosyjskiego i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Syn zrobił duże postępy w nauce języka rosyjskiego w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecamy Panią Zofię.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Bez tak ogromnego zaangażowania ze strony Krzysztofa, nie byłoby to możliwe. Powodzenia!

 • Ania8 września 2015Ocena: 5/5

  Miałam przyjemność być uczona przez Panią Zofię jedynie dwa razy przed egzaminem poprawkowym i chcę więcej! :)
  Polecam każdemu, pani Zofia przywiązuje wagę do poprawnej wymowy, tak bardzo ważnej w języku rosyjskim, przygotowuje swoje własne materiały i podchodzi z cierpliwością i uśmiechem do zagadnień.
  20/10! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję. Miło mi i serdecznie zapraszam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.