Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Zofia Augustynowicz


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Krzysiek9 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Poszedłem do Pani Zofii praktycznie nie umiejąc języka rosyjskiego a do matury zostało mi wtedy tylko kilka miesięcy...po lekcjach poszedłem i zdałem ją bez większego problemu. Pani Zofia jest bardzo kompetentnym nauczycielem i szczerze polecam jej lekcje

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

 • Sandra19 maja 2016Ocena: 5/5

  Pani Zofia jest osoba, ktora z wielkim zaangazowaniem podchodzi do zajeć, posiada indywidualne podejscie do ucznia oraz potrafi tlumaczyc trudne zagadnienia w bardzo prosty sposob. Z jej pomocą nauczylam sie jezyka w bardzo krotkim czasie i zdałam mature z wysokim wynikiem. Polecam kazdemu, kto oczekuje profesjonalizmu oraz zajeć w miłej atmosferze.

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję i życzę powodzenia!

 • Beata9 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dziękuje i gorąco polecam Pani Zofja jest osoba, która zmobilizuje każdego nawet mojego syna. W krótkim czasie zaliczył język rosyjski, który zaczynał od podstaw. Dziękujemy i pozdrawiamy.

 • Ania10 października 2015Ocena: 5/5

  Pani Zofia jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Z dużym zaangażowaniem stara się nauczyć języka rosyjskiego i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Syn zrobił duże postępy w nauce języka rosyjskiego w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecamy Panią Zofię.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Bez tak ogromnego zaangażowania ze strony Krzysztofa, nie byłoby to możliwe. Powodzenia!

 • Ania8 września 2015Ocena: 5/5

  Miałam przyjemność być uczona przez Panią Zofię jedynie dwa razy przed egzaminem poprawkowym i chcę więcej! :)
  Polecam każdemu, pani Zofia przywiązuje wagę do poprawnej wymowy, tak bardzo ważnej w języku rosyjskim, przygotowuje swoje własne materiały i podchodzi z cierpliwością i uśmiechem do zagadnień.
  20/10! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję. Miło mi i serdecznie zapraszam!

 • Marta3 lipca 2015Ocena: 5/5

  Pani Zofia jest świetną nauczycielką. Bardzo zaangażowaną. Naprawdę dużo się nauczyłam u niej na lekcjach przed rok. Polecam z całego serca! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję.

 • Agnieszka29 maja 2015Ocena: 5/5

  Super nauczyciel!!!! Błyskawicznie uzupełniła zaległości mojego gimnazjalisty i oceny zmieniły się z 1 na 5 już po 2ch miesiącach! Uśmiechnięta, pełna energii i chęci współpracy. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy.

 • Zuza15 maja 2015Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim!!! Bardzo sympatyczna osoba i również bardzo dobry nauczyciel. Matura ustna zdana na 90%. Dodam że miałam 3 letnią przerwę w nauce rosyjskiego, nadrobiłam to w 7miesięcy, dzięki pomocy Pani Zofii.

 • ANNA14 marca 2015Ocena: 5/5

  PANI ZOSIA to osoba profesjonalnie przygotowana na każde zajęcia, z bogatą duszą.Posiada niesamowitą wiedzę i ogromną cierpliwość do ucznia. Pani Zosia jest nauczycielem stale rozwijającym swoje horyzonty. POLECAM

 • Paulina24 lutego 2015Ocena: 5/5

  Pani Zofia to nauczyciel przez duże N. Pani Zofia jest wymagającym, doświadczonym nauczycielem i bardzo dobrym, pogodnym człowiekiem. Zagadnienia gramatyczno-leksykalne wyjaśniane są bardzo klarownie i logicznie. Materiały zaś przygotowywane przez Nią są różnorodne, o wysokiej jakości merytorycznej. Pani Zofia przywiązuje dużą wagę do właściwej wymowy i pisowni. |Jednocześnie jest cierpliwa, wyrozumiała i nawiązuje dobry kontakt z uczniem. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Ją jako korepetytora.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam

 • Katarzyna12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Mój syn (atualnie III gimnazum) uczęszcza drugi rok na korepetycje z rosyjskiego. Jestem zadowolona z rezultatów. Syn polubił naukę języka rosyjskiego za pośrednictwem Pani Zofii, która umiała go zachęcić i skutecznie zmobilizować do nauki. Gorąco polecam serdeczną i doświadczoną nauczycielkę.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję i serdecznie Państwa pozdrawiam.

 • Dominika4 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Lekcje z Panią Zofią to sama przyjemność - polecam!
  Pani Zofia to bardzo kompetentny, cierpliwy nauczyciel, a przede wszystkim pogodna, sympatyczna osoba. Potrafi znakomicie przekazać wiedzę uczniowi, wyjaśnić zagadnienia. Posiada wiele materiałów. Świetnie przygotowuje do egzaminu maturalnego.

 • Małgorzata23 maja 2014Ocena: 5/5

  Profesjonalny korepetytor. Doskonale przygotowuje do egzaminu oraz pomaga z bieżącymi lekcjami. Pani Augustynowicz do wszystkich zajęć jest rzetelnie przygotowana, dysponuje mnóstwem pomocnych materiałów. Poza tym jest to osoba bardzo sympatyczna, spokojna. Umie nawiązać kontakt z uczniem i zarazić go entuzjazmem do języka rosyjskiego. Rewelacyjnie przygotowała mojego syna do egzaminu gimnazjalnego. Polecam

 • Joanna21 maja 2014Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Panią Zofię ! Nauczycielka miła, konkretna, posiada bardzo dużo materiałów. Na zajęciach nie da się nudzić, poziom materiału i jego ilość przerobiona na zajęciach dostosowana do możliwości ucznia:)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.