Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Emil - English on Skype


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

 • Przedmiot: język angielski
 • Miejsce lekcji: Online
 • Zakres lekcji: Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
45 zł60 minut
Opinie: 6Ocena: 5.0/5

Jestem w stanie pomóc każdemu, kto chciałby przełamać barierę w mówieniu po angielsku lub popracować nad wymową, gramatyką, słownictwiem i pisaniem, niezależnie od poziomu (A1-C1). Ukończyłem anglistykę na Uniwersytecie Wrocławskim i przez długi czas mieszkałem za granicą (Kanada i Norwegia), dlatego wiem czego potrzeba, by mówić płynnie i być zrozumianym przez native speakerów. Z każdym ustalam indywidualny plan nauki, preferowane metody i tematykę zajęć. Lekcje odbywają się przez Skype, dlatego nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazd. Gwarantuję miłą atmosferę i dobrą jakość połączenia.

Hello everyone,
I give English classes on Skype. I’m a qualified teacher and English graduate of Wroclaw University. If you want to overcome your speaking barrier, become a fluent speaker and improve your pronunciation, grammar and vocabulary, feel free to contact me. I’ve lived abroad for a long time, mostly in Norway and Canada, so I’m very knowledgeable about conversational English. I can clarify grammar points and provide you with useful vocabulary, but my classes are mostly speaking-oriented – my goal is to get you to start speaking in a relaxed atmosphere.
Cheers,
Emil

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Joanna30 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Cenię sobie lekcje z Emilem z kilku powodów:
  - udało się Emilowi stworzyć atmosferę sprzyjającą swobodnemu mówieniu( Emil "dyskretnie" koryguje błędy w wymowie odnotowując je w trakcie mojej wypowiedzi, a później (po zakończeniu lekcji) umieszczając w dokumencie do którego mam stały dostęp( dzięki temu moja wypowiedź może być swobodna, nie tracę "wątku", nie myślę o błędach, ale o tym, co chcę powiedzieć. Wiem, że po lekcji dostanę pełną informację o błędach wraz z "korektą" i porcją nowych słów, które pojawiły się w trakcie naszej dyskusji)
  - otrzymuję materiały( zadania/zagadnienia gramatyczne) odnoszące się do popełnionych błędów ( nie jestem"zasypywana" zadaniami nie mającymi związku z błędami przeze mnie popełnianymi).
  - Emil przygotowuje ciekawe pytania odnoszące się do wysłuchanych przez nas podcastów( w ramach treningu słuchania ze zrozumieniem i swobodnego wyrażania opinii na dany temat)
  - Ma bardzoooo przyjemne nastawienie do ucznia. Emil NIGDY nie używa sformułowań: "Już to omawialiśmy kilka razy", "Powinnaś to pamiętać", " NIe można tak powiedzieć", "Źle skonstruowałaś to zdanie". Nie wchodzi w rolę karcącego nauczyciela, co sprzyja swobodzie wypowiedzi.
  - Emil pomógł mi bardzo w przygotowaniach do egzaminu FCE( było to kika miesięcy mojej pracy, ale przy ogromnej pomocy Emila( otrzymywałam próbne testy do rozwiązania, Emil na bieżąco sprawdzał moje prace pisemne, dodając do nich wyczerpujący komentarz. Miałam wrażenie, że bardziej ode mnie wierzył w moje powodzenie na egzaminie.
  Niekoniecznie zawsze podoba mi się zgoda Emila na przejmowanie inicjatywy przeze mnie ( co do tego, co i jak będziemy robić), ale w kategorii "nauczyciel podążający za uczniem" otrzymuje ode mnie 6 ;-)

 • Mariusz31 sierpnia 2016Ocena: 4/5

  polecam tego nauczyciela

 • Ewa14 października 2014Ocena: 5/5

  Polecam Emila. To bardzo dobry nauczyciel. Mimo, że na co dzień mieszkam w Wielkiej Brytanii i swobodnie posługuję się językiem angielskim zapisałam sie na lekcje do Emila, aby wzbogadzić swoje słownictwo i móc poruszyć właściwie każdy temat. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam lekcje z Emilem. Lekcje są ciekawe, dostosowane do zainteresowań ucznia i jednocześnie różnorodne. Emil zapewnia wszystkie materiały które przesyła drogą e-mailową tydzień przed zajęciami, więc jest czas aby przygotować sie do kolejnych zajęć.
  Dzięki Emilowi bardzo wzbogaciłam swoje słownictwo. Emil przygotowuje dla mnie
  materialy (teksty), z których nastepnie objaśnia mi często używane zwroty. Nie raz zdarzyło sie tak, że po lekcji z Emilem mój szef użył przerobionego z Emilem zwrotu, dzieki czemu mogłam swobodnie wziąść udział w dyskusji :)

 • Magda13 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Podczas pierwszych lekcji z Emilem okazało się, że posiadam pewien zasób słownictwa, którego nie jestem w stanie użyć.Po kilku miesiącach konwersacji widzę wyraźne postępy, udalo mi się przełamać barierę jezykową, nabrałam pewności siebie i nareszcie przestałam "medytować" nad każdym zdaniem.Jestem przekonana,że to zasługa Emila, jego metod, a także bardzo indywidualnego podejścia do ucznia. Sposoby uczenia są dokładnie dostosowane do potrzeb i ewentualnych braków ucznia (w moim przypadku byly to ćwiczenia związane z poprawną wymową).Lekcje Emila w żaden sposób nie przypominają lekcji szkolnych, nie są schematyczne i przebiegają w bezstresowej atmosferze.
  Gorąco polecam:)
  Magda

 • Andrzej19 marca 2014Ocena: 5/5

  Od kilku miesięcy, dwa razy w tygodniu, mam zajęcia z Emilem. Jestem niesamowicie zadowolony z zajęć, ponieważ widać efekty mojej nauki, gdzie muszę często wykorzystywać język angielski w mojej pracy zawodowej. Na początku byłem w stanie przeczytać podstawowe, bardzo proste teksty w języku angielskim. Obecnie jestem w stanie bez większych przeszkód czytać dokumentacje techniczną, którą wykorzystuję w mojej pracy zawodowej, a ostatnio miałem konieczność rozmowy telefonicznej z wsparciem technicznym w Anglii, i ku mojemu zaskoczeniu udało mi się, z pewnymi małymi problemami, porozumieć z typowym anglikiem i uzyskać potrzebne mi informacje. Metoda nauki za pomocą skype’a daje zadawalające wyniki, m. in. z powodu bezpośredniej, indywidualnej interakcji z nauczycielem, co Emil znakomicie wykorzystuje do przekazania swojej wiedzy. Dodatkowo zawsze po każdej lekcji dostaję za pomocą poczty e-mail zadania, które utrwalają przerobione na lekcji zagadnienia. Gorąco polecam Emila, jako nauczyciela języka angielskiego, który moim zdaniem, ma predyspozycje do takiej formy nauki.

  Pozdrawiam Andrzej

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.