Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla tłumaczy - lipiec 2017

Wiktor Jodłowski


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 16 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Gdynia
  • Gdańsk
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Kraków
  • Katowice
  • Szczecin
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 23 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 - 120 zł60 minut
Opinie: 16Ocena: 5.0/5

TO NIE SĄ "KOREPETYCJE", TYLKO PROFESJONALNY TRENING ANGIELSKIEGO

Od razu do rzeczy:

• Twój angielski zatrzymał się na poziomie liceum;
• Albo znasz całą teorię, ale czujesz, że brakuje Ci słów przy mówieniu;
• Albo mówisz swobodnie po angielsku, ale nie wiesz, z czego wynikają dane konstrukcje – robisz to na przysłowiową „pałę”;
• Albo radzisz sobie świetnie, ale czujesz, że chcesz mieć kontakt z żywym językiem w konwersacji?

Jeśli pomyślałeś TAK przy przynajmniej jednym z tych 4 pytań, to cieszę się, że trafiłeś do mnie. Chętnie wejdę z Tobą we współpracę. Prowadzę indywidualne kursy języka angielskiego na każdym poziomie rozwoju.

Pracując ze mną nad swoim angielskim uczysz się przez cały czas (nie tylko podczas lekcji). Wygląda to tak, że na spotkaniach rozmawiamy + robimy odpowiednie ćwiczenia, ale wszystko ustnie. W domu, pomiędzy spotkaniami, masz książkę, w której robisz zadania gramatyczne i samodzielnie je sobie sprawdzasz. Ja weryfikuję, czy je faktycznie robisz i pomagam, jeśli gdzieś utkniesz i nie wiesz, co dalej. Do tego przed każdą lekcją czytasz 1 artykuł + oglądasz 1 krótki film. Aha, no i piszemy do siebie po angielsku przez komunikator, SMS, cokolwiek będziemy używać do komunikacji.

Nie znasz mnie jeszcze, więc powiem Ci kilka rzeczy o mnie, które warto wiedzieć, zanim się ze mną skontaktujesz:

1) Ponad 1000 osób wzięło udział w moich szkoleniach, warsztatach i prelekcjach – dlatego wiem, jak przekazywać wiedzę, by stała się również częścią Ciebie;
2) Jestem certyfikowanym mówcą publicznym – cały proces szkoleniowy przeszedłem w języku angielskim ze świetnymi wynikami;
3) Mam ponad 10-letnie zaplecze teoretyczne – tyle czasu spędziłem z moim mentorem szlifując każdy aspekt języka angielskiego;
4) Od 6 lat mam nieustający kontakt z żywym językiem – podróżowałem po USA, Wielkiej Brytanii, koordynowałem duże projekty międzynarodowe (Polsko-Amerykańskie).

Więc jeśli czujesz, że dobry angielski przyda Ci się w karierze lub jest Ci potrzebny do życia pełną piersią, to skontaktuj się z MOJĄ ASYSTENTKĄ poprzez formularz poniżej lub pod numerem: +48 696 637 575

Pierwsze spotkanie jest za połowę ceny – wtedy poznajemy się, ustalamy Twoje potrzeby, terminy itp.

Do usłyszenia, do zobaczenia! :)

PS Rzuć okiem na opinie uczniów poniżej. One powiedzą Ci znacznie więcej niż ja jestem w stanie wyrazić.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kornelia9 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Simply the Best!!!
  Uwielbiam zajęcia z tym lektorem i widzę jak szybkie robię postępy. Uczę się wyjątkową metodą "dla zajętych i zabieganych ludzi" . Nie oznacza to że nie muszę nic robić ale jest to dostosowane do mojego stylu życia

 • Alicja6 lipca 2015Ocena: 5/5

  Szczerze? Najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek spotkałam. Myślę, że przede wszystkim wynika to z jego kompetencji, jak również z bardzo pozytywnego podejścia do świata i ludzi. Byłam dość sceptycznie nastawiona do metody online, ale już po pierwszych zajęciach z Wiktorem wiedziałam, że to jest to!To co dla mnie najważniejsze-przy nim nie wstydzę się mówić. Bardzo dobrze przygotowuje mnie do pracy gdzie język angielski jest jednym z naważniejszych narzędzi. Szczerze polecam każdemu :)

 • Klaudia3 maja 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia z Wiktorem, to nie zwykłe lekcje angielskiego, na których czujesz się jak uczeń. To czas spędzony, jak spotkanie dobrych znajomych, którzy porozumiewają się tylko w języku angielskim. Wszelkie uwagi do słownictwa, gramatyki nie są w żaden sposób "przytykiem", "złośliwością", a zawsze tylko serdeczną wskazówką. Fajnie, że typowa relacja lektor-uzeń, zmienia się na wzajemny koleżeński stosunek! :)

 • Marek30 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Spotkania z Wiktorem to frajda z miło spędzonego czasu z dowcipnym, doświadczonym zawodowo człowiekiem. Wiktor wie co robi, jest asertywny, przygotowany do każdego spotkania - potrafi zachęcić do nauki. Potrafił mnie nawet zmotywować do przyjścia, po moich urodzinach, kiedy z rana po ciężkiej promilowej nocy zwątpiłem, czy dam radę przybyć do niego powiedzieć coś po angielsku :) I mimo że nie czułem się na siłach, to Wiktor postarał się o przygotowanie odpowiedniego magicznego napoju na zbicie promili, po czym spotkanie przebiegło jak zawsze w miłej angielskiej atmosferze. Co do magicznych napoi, to Wiktor robi dobre soki ze świeżych owoców - polecam!
  Po paru spotkaniach poczułem, że się odblokowałem (na początku długo myślałem zanim coś powiedziałem po angielsku). Teraz mówienie idzie mi w miarę płynnie - wiem jakiego czasu użyć, podczas mówienia staram się szybko korygować błędy, jeżeli je popełniam - zdaję sobie sprawę, że coś powiedziałem np. źle gramatycznie. Koniec końców - polecam spotkania z Wiktorem!

 • Daria27 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Wiktora polecam każdemu kto już dawno zwątpił w znalezienie dobrego korepetytora. Jestem uczennicą liceum a właściwie już maturzystką. Chodziłam do klasy dwujęzycznej, lecz wciąż miałam problemy z mówieniem po angielsku bez jakichkolwiek barier. Ten wspaniały korepetytor dzięki swojej niezachwianej wierze we mnie, optymiźmie, cierpliwości i świetnie opatentowanym planie zajęć zdziałał cuda! Dziś, po pół roku uczęszczania na zajęcia do niego umiem lepiej mówić po angielsku niż przez 12 lat nauki angielskiego w szkole. Życzę każdemu kto ma problemy z angielskim aby się z nim skontaktował, bo naprawdę jego lekcje prowadzą do cudów! :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.