Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

KM PROGRAMS

4 przełomy FIZYKI


(3 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z fizyki

50 zł60 minut
Opinie: 15Ocena: 5.0/5

KURS MATURALNY Z FIZYKI – matura 2017
CHCESZ ZDAĆ FIZYKĘ NA 90-100%? – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!
Fizyka jest wstępem do świata nowoczesnych inżynierów, lekarzy, biotechnologów itd . Zapraszam do odkrycia pięknego świata: MOTYWACJI, NAUKI i WIEDZY…

4 przełomy:
___________________
(1) mechanika Newtona |______
(2) elektromagnetyzm Maxwella; |______
………………………..(3) dualizm Einsteina; |______
……….(4) świat kwantowy (czyli mikroskala atomu) |______

Przełomy są wstępem do świata nowoczesnych inżynierów, lekarzy, biotechnologów itd dlatego by zdać maturę młody człowiek może potrzebować inspiracji do pracy. Zapraszam Cię do odkrycia pięknego świata: ZAUFANIA, MOTYWACJI, NAUKI i WIEDZY potrzebnej do tego, by dostać się na studia z wynikiem nawet 90-95%. To jednak tylko procenty, za którymi stoi dużo pracy samodzielnej i ze mną, której celem jest odkrycie swoich pasji i pogłębienie swojego potencjału.

Mam na imię Krzysztof. Już na studiach uczyłem znajomych przedmiotów, potem prywatnie z polecenia a teraz już od 9 lat uczę fizyki i matematyki. Zawsze podchodzę do każdego młodego człowieka indywidualnie i partnersko, o czym możesz przeczytać w komentarzach. Ze mną będziesz pracował(a) ciężko ale jeśli chcesz osiągnąć sukces Gatesa, Muska czy Jobsa to pewnie zdajesz sobie sprawę że przed Tobą co najmniej 8 miesięcy przygotowań do MATURY. Piszę NIESAMOWITE notatki – MAPY MYŚLI, które pozostaną Ci w głowie na całe życie.

Podczas toku nauki uczeń otrzymuje 90 – 110 prac złożonych z pytań i zadań, dodatkowo około 20 matur próbnych. Wspólna praca ze mną ma dać podstawy nie tylko do zdania matury, ale również do tego, by z wielką łatwością zdawać sesje w kolejnych latach studiów. Dlatego ludzie wracając do mnie często mi mówią, że korzystają z notatek z lekcji uzupełniając je o nową wiedzę, lub przejmują ode mnie sposób ich pisania, bo widzą jak wielką korzyść one dają.
________________________________________ _______________________
Korzystam z najlepszych podręczników i zbiorów zadań!!!
Daję własne (pisane na podstawie wymogów maturalnych) prace domowe
Wśród uczniów przykładających się do zajęć mam 100% skuteczność dostania
na wymarzony kierunek studiów. Daję GWARANCJĘ satysfakcji!!
________________________________________ _______________________
Mam doświadczenie nauki w szkole (lic + gimn) choć preferuję podejście do nauki bardziej inżynierskie i indywidualne. Uczę również w języku angielskim.

Ceny
- kursy do matury rozszerzonej (grupa 3-4 osobowa): 100 zł/120 min
- kursy do matury rozszerzonej (zajęcia indywidualne): 70 zł/ 90 min
- kursy do matury rozszerzonej (zajęcia indywidualne) : 50 zł/ 60 min
By dowiedzieć się więcej ZADZWOŃ/NAPISZ e-MAIL.
Przy poleceniach i większej ilości godzin możliwe ZNIŻKI

kontakt:
Krzysztof Baranowski
503-179-365

ps: If you need physics or math in english version, please call (integrals, derivatives, limits, series, functions, algebra, calculus, mechanics,)

Doświadczenie:
9 lat przygotowań przyszłych inżynierów; praca w szkole: gimnazjum i leceum; matura zdana na 5, egzamin na Politechnikę Warszawską (wydział MEiL) na 90%, 8 lat doświadczenia w prowadzeniu grup szkoleniowych.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jakub2 października 2016Ocena: 5/5

  Krzyśka spotkałem 5 lat temu. Potrzebowałem ogarniętej osoby z fizyki i matematyki. Wtedy na swojej drodze spotkałem Krzyśka. Miał do mnie cierpliwość większą, niż ja sam do siebie. Nauczył mnie wielu rzeczy w przód, przez co na studiach nie miałem problemów z fizyką i matematyką. Udało mu się nawet zachęcić do mechaniki, której w liceum nienawidziłem. W rok nadrobiłem wszystkie zaległości, a nasze 3 godzinne zajęcia upływały w dobrej atmosferze i skupieniu na nauce. Czasami dawał mi rady o samorozwoju, ale mnie to akurat nie było potrzebne. Dzięki Krzysiek za tę pomoc !!!

 • ola1 października 2016Ocena: 5/5

  Krzysiek jest świetnym nauczycielem. Ma umiejętność tłumaczenia zagadnień w klarowny i metodyczny sposób. Co więcej, kładzie nacisk na wykształcenie w uczniu umiejętności krytycznego myślenia, tak kluczowej na studiach. Bardzo cenię sobie jego wiedzę i zaangażowanie w zajęcia.

 • Rafał22 września 2016Ocena: 5/5

  Mam za sobą 2 lata współpracy z Krzyśkiem, uważam że jest godnym polecenia nauczycielem. Umie w ciekawy sposób prowadzić zajęcia z fizyki, a obrazowe przekazywanie wiedzy znacznie ułatwia zapamiętywanie. Potrafi uzupełnić stan wiedzy jak i przekazywać ją od zera. Polecam wszystkim przygotowującym się do matury.

 • Iza19 września 2016Ocena: 5/5

  Na pierwsze zajęcia do Krzyśka przyszłam w klasie maturalnej zachęcona opiniami znajomych z liceum. Od dawna szukałam dobrego nauczyciela fizyki, ponieważ realia podręczników szkolnych i podejścia niektórych nauczycieli do uczniów, (w szczególności tych wykładajacych przedmioty ścisłe) w szkołach, zniechęcały mnie do odkrywania i zagłębiania się w materiał. Oceny miałam bardzo dobre, ale towarzyszyło mi wrażenie, że nie posiadłam wiedzy, a jedynie nauczyłam się definicji i 'podstawiania do wzorów'. Krzysiek okazał się być nauczycielem, jakiego życzyłabym każdemu młodemu fizykowi czy matematykowi. Jest on definicją idealnego pedagoga, prezentującego bardzo wysoki poziom wiedzy, który przykłada się do wszystkich zajęć, porządkujac materiał w związek przyczynowo-skutkowy, jest wymagający i znajduje wspólny język z każdym uczniem. Dzięki Krzyśkowi nauczyłam się rozumieć fizykę i jej piękno, a nie jedynie spoglądać na nią przez pryzmat książkowych definicji, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Maturę zdałam bardzo dobrze, ale stała się ona jedynie środkiem do osiągnięcia celu. Po kursie dostałam się na wymarzony kierunek na MEiLu na Politechnice Warszawskiej, a z notatek i wiedzy nabytej u Krzysia korzystam z sukcesem na studiach.
  Świetny nauczyciel i wspaniały człowiek. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

 • Michał13 września 2016Ocena: 5/5

  Zacząłem brać korepetycje dwa tygodnie przed maturą rozszerzoną z fizyki (plan systematycznej nauki w ciągu roku się nie powiódł ;/) Na szczęście dzięki solidnej powtórce napisałem ją na 88%, dzięki ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Michał, byłeś po prostu bardzo dobry! W Twoim przypadku była to kwestia tylko dobrej i szybkiej powtórki, Pozdrawiam

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.