Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

4 przełomy FIZYKI


(3 ogłoszenia)

Udzielam korepetycji

O mnie

Uwielbiam uczyć!!!Mam niesamowitą satysfakcję, gdy widzę proces zmiany myślenia w młodym człowieku, gdy widzę rezultaty w postaci zrobionych poprawnie zadań lub projektów. Od zawsze lubiłem także przedmioty ścisłe, zwłaszcza matematykę. W liceum pokochałem również fizykę i wtedy zacząłem się jej uczyć z pasją. Na studiach na Politechnice Warszawskiej (MEL) zacząłem interesować się samorozwojem, w szczególności technikami pamięciowymi. Wtedy nauczyłem się tworzyć notatki dla siebie i innych, które pozwalają szybciej, skuteczniej i przede wszystkim przyjemniej zapamiętywać i rozumieć.

Dziś uczę z taką samą pasją jak dekadę temu, tylko z większym doświadczeniem. Moją dewizą jest "Ucz się raz, porządnie – z pasją i przyjemnością". Co powoduje, że ludzie otwierają często oczy jakie proste i przyjemne są zagadnienia, o których właśnie rozmawiamy. Wtedy mnie polecają, bo widzą rezultaty. Zależy mi na tym, by budzić w młodym człowieku pasję do danego przedmiotu – by to co na papierze mógł przenieść potem do rzeczywistości. Dlatego tworzę doświadczenia, buduję proste roboty (LEGO), projektuję. Czego również życzę każdemu młodemu człowiekowi, który wychodzi ode mnie z zadowoloną miną.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jakub2 października 2016Ocena: 5/5

  Krzyśka spotkałem 5 lat temu. Potrzebowałem ogarniętej osoby z fizyki i matematyki. Wtedy na swojej drodze spotkałem Krzyśka. Miał do mnie cierpliwość większą, niż ja sam do siebie. Nauczył mnie wielu rzeczy w przód, przez co na studiach nie miałem problemów z fizyką i matematyką. Udało mu się nawet zachęcić do mechaniki, której w liceum nienawidziłem. W rok nadrobiłem wszystkie zaległości, a nasze 3 godzinne zajęcia upływały w dobrej atmosferze i skupieniu na nauce. Czasami dawał mi rady o samorozwoju, ale mnie to akurat nie było potrzebne. Dzięki Krzysiek za tę pomoc !!!

 • ola1 października 2016Ocena: 5/5

  Krzysiek jest świetnym nauczycielem. Ma umiejętność tłumaczenia zagadnień w klarowny i metodyczny sposób. Co więcej, kładzie nacisk na wykształcenie w uczniu umiejętności krytycznego myślenia, tak kluczowej na studiach. Bardzo cenię sobie jego wiedzę i zaangażowanie w zajęcia.

 • Rafał22 września 2016Ocena: 5/5

  Mam za sobą 2 lata współpracy z Krzyśkiem, uważam że jest godnym polecenia nauczycielem. Umie w ciekawy sposób prowadzić zajęcia z fizyki, a obrazowe przekazywanie wiedzy znacznie ułatwia zapamiętywanie. Potrafi uzupełnić stan wiedzy jak i przekazywać ją od zera. Polecam wszystkim przygotowującym się do matury.

 • Iza19 września 2016Ocena: 5/5

  Na pierwsze zajęcia do Krzyśka przyszłam w klasie maturalnej zachęcona opiniami znajomych z liceum. Od dawna szukałam dobrego nauczyciela fizyki, ponieważ realia podręczników szkolnych i podejścia niektórych nauczycieli do uczniów, (w szczególności tych wykładajacych przedmioty ścisłe) w szkołach, zniechęcały mnie do odkrywania i zagłębiania się w materiał. Oceny miałam bardzo dobre, ale towarzyszyło mi wrażenie, że nie posiadłam wiedzy, a jedynie nauczyłam się definicji i 'podstawiania do wzorów'. Krzysiek okazał się być nauczycielem, jakiego życzyłabym każdemu młodemu fizykowi czy matematykowi. Jest on definicją idealnego pedagoga, prezentującego bardzo wysoki poziom wiedzy, który przykłada się do wszystkich zajęć, porządkujac materiał w związek przyczynowo-skutkowy, jest wymagający i znajduje wspólny język z każdym uczniem. Dzięki Krzyśkowi nauczyłam się rozumieć fizykę i jej piękno, a nie jedynie spoglądać na nią przez pryzmat książkowych definicji, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Maturę zdałam bardzo dobrze, ale stała się ona jedynie środkiem do osiągnięcia celu. Po kursie dostałam się na wymarzony kierunek na MEiLu na Politechnice Warszawskiej, a z notatek i wiedzy nabytej u Krzysia korzystam z sukcesem na studiach.
  Świetny nauczyciel i wspaniały człowiek. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

 • Michał13 września 2016Ocena: 5/5

  Zacząłem brać korepetycje dwa tygodnie przed maturą rozszerzoną z fizyki (plan systematycznej nauki w ciągu roku się nie powiódł ;/) Na szczęście dzięki solidnej powtórce napisałem ją na 88%, dzięki ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Michał, byłeś po prostu bardzo dobry! W Twoim przypadku była to kwestia tylko dobrej i szybkiej powtórki, Pozdrawiam

 • Olga13 września 2016Ocena: 5/5

  Krzysiek to nietuzinkowy korepetytor. Nigdy nie spotkałam się z podobną koncepcją na zajęcia. Są one prowadzone w sposób prosty i obrazowy, co umożliwia zrozumienie nawet skomplikowanych zagadnień. Struktura zajęć jest przemyślana i dokładnie przygotowana, tak by poznawać, trenować i utrwalać każdą umiejetność. Oprócz tego Krzysiek jest także niesamowitym człowiekiem, który traktuje każdego ucznia jako partnera do rozmowy oraz indywidualnie. Zapewnia kompleksowe wsparcie naukowe, ale także kiedy brakuje troszkę siły do działania. Jeśli chodzi jeszcze o mój prywatny przypadek, był w stanie przygotować się razem ze mną do matury, 0 to hero, w trakcie okresu kilku miesięcy. Polecam z całego serducha!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Olga, powodzenia!

 • Bartosz10 września 2016Ocena: 5/5

  Jeśli chcesz się dostać na Swój wymarzony kierunek na studiach wybierz Krzyśka. Jest genialnym nauczycielem. Wszystko Ci wytłumaczy i na pewno zdasz egzaminy perfekcyjnie.

 • Jacek10 września 2016Ocena: 5/5

  Spotkałem się z Krzyśkiem podczas przygotowań do matury z fizyki. Na naszych spotkaniach dostawałem wiedzę w gruncie rzeczy tą samą co na lekcji w szkole, ale przedstawioną w trochę inny sposób. Przedstawioną z pasją. Pozwalało to zrozumieć zagadnienia, a nie tylko zapamiętać suche fakty. Oczywiście żeby osiągnąć jakiś zadowalający rezultat trzeba wykonać sporo pracy własnej, ale jeśli ktoś jest gotowy dać coś od siebie, to Krzysiek na pewno takiej osobie pomoże. Byłem zadowolony z naszej współpracy. Gdy poszedłem na studia i pojawiły się problemy z fizyką również zgłosiłem się z tymi problemami do Krzyśka i również się nie zawiodłem. Szczerze polecam. Zwłaszcza ludziom ambitnym :)

 • Kasia8 września 2016Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje każdej osobie, której zależy na perfekcyjnym przygotowaniu się do egzaminów z fizyki i matematyki. Krzysiek bardzo dobrze tłumaczy, przekazuje wiedzę w sposób uporządkowany i jest wymagający. Z każdej lekcji wychodzi się z nową wiedzą. Przy dużym zaangażowaniu ucznia można opanować materiał na egzamin w rok, nawet zaczynając 'od zera' :)

 • Natalia8 września 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia z Krzyskiem polecam każdej osobie, która jest chętna do pracy i jest prawdziwie zainteresowana matematyka czy fizyką. Lekcje nie polegają na powierzchownym poznawaniu danych tematów, ale na dokladej analizie wszystkiego, aby jeszcze lepiej zrozumieć zagadnienia. Dodatkowo zajęcia są bardzo ciekawe - mi osobiscie nigdy nie zdarzyło się nudzić i z niecierpliowscią czekać do końca, po każdych zajęciach wychodziłam naladowana pozytywną enerogią - Krzysiek potrafi niezle zmotywować do działania. :)

  Odpowiedź korepetytora

  I z tą energią odkrywaj studia i Świat
  pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas

 • Warda8 września 2016Ocena: 5/5

  Super korepetytor! A jak i uczen sie przylozy, to po zdanej maturze na browaka sie mozna umowic ;)

 • Kasia31 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Krzysia jako nauczyciela. Rok przygotowań do matury z matematyki, egzamin zdany zadowalająco, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia. Krzysiek jest osobą, z którą chce się uczyć. Potrafi przemówić do ucznia, zachęcić do nauki, wszystko wytłumaczyć. Jest cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający. Lekcje z nim to zdecydowanie niestracony czas. Nauka idzie znacznie łatwiej. Krzysiek jest nauczycielem, który dużo poświęca, aby zmaksymalizować efektywność lekcji i zmotywować do przyswajania nowej wiedzy. Świetna osoba, jak również świetny nauczyciel!

 • Marta30 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Krzysiek jest świetnym nauczycielem. Przykłada sie do zajęć w 100 %. Potrafi zainteresować tematem,a także zmotywować do samodzielnej pracy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna,ale nie oznacza to,ze Krzysiek jest pobłażliwy jeżeli ktoś sie ewidentne nie przykłada. Każdy wzór został wyprowadzony,każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone dzięki czemu sama nauka nie jest "uczeniem sie na pamięć, bez myślenia". Zdecydowanie polecam zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z fizyka jak i tym,którzy juz mieli z nia styczność :)

 • Kamil30 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Krzysztof jest jedynym swojego rodzaju nauczycielem. W trakcie prowadzenia zajęć oprócz świetnych notatek otrzymujemy wspaniałe wyjaśnienie danego tematu, dokładnie, klarownie i przede wszystkim z wyrozumiałością do ucznia. Warto jest również zaznaczyć iż, potrafi on zmotywować do nauki poprzez najzwyklejsze zainteresowanie osoby danym tematem. W podsumowaniu jest on wspaniałym mentorem, dzięki któremu można uzyskać "niemożliwe" dla siebie wyniki.

 • Dariusz29 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Z Krzysztofem spotkałem się pierwszy raz 2 lata temu. Prowadził mnie przez ten czas dając mocny wycisk z fizyki co przełożyło się również na świetny wynik z matury rozszerzonej. Dostałem się na wymarzone studia dzięki tym korepetycjom. Dodatkowo dostawałem coachingowe rady odnoście wyznaczania celów, ustalania planów tygodniowych miesięcznych oraz długoterminowych i porady jak kontrolować cały plan nauki, jak do tego podchodzić oraz w jaki sposób ugryźć trudną dla mnie fizykę. Udało się. Lekcje są bardzo ciekawe, dużo rzeczy pokazanych obrazowo na przykładach pomogło zrozumieć wiele zagadnień. Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Darek, pracuj dalej, powodzenia, dziękuję za rekomendację, Krzysiek

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.