Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Wiktor Kowalczyk


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

90 zł60 minut
Opinie: 6Ocena: 5.0/5

Polski dla maturzystów, gimnazjalistów lub osób dorosłych:) z dojazdem do ucznia, materiałami oraz gwarancją dobrego wyniku – w przeciwnym razie zwracam wszystkie koszty.
Zapraszam: 517 508 226

Doświadczenie:
Od ponad 5 lat specjalizuję się w przygotowywaniu do egzaminów maturalnych oraz gimnazjalnych. W ciągu tego okresu średnie wyniki moich uczniów wynosiły: - matura podstawowa: 87% - matura rozszerzona: 81% - część humanistyczna egzaminu gimnazjalnego: 90% Oczywiście doskonale orientuję się w najnowszych zmianach maturalnych!:)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Hania14 lipca 2016Ocena: 5/5

  Polecam za skuteczność - wynik na maturze gwarantuje mi wymarzony indeks. Co do lekcji: czas wykorzystywany optymalnie. Zajęcia doskonale przygotowane i rozplanowane.

 • Bartosz11 maja 2015Ocena: 5/5

  Z pełnym przekonaniem dostawiam kolejnego pozytywa bo w zupełności zgadzam się z poprzednimi opiniami. Nic dodać nic ująć.

 • Milena6 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Zajęcia baaardzo pomocne. Skuteczne. Efekty widać dosyć szybko, a po roku współpracy z jednej z najgorszych stałam się jedną z najlepszych w klasie. I matury już się nie obawiam :-) dzięki.

 • Paweł27 czerwca 2014Ocena: 5/5

  88% z rozszerzonej matury! Taki wynik dziś odebrałem i wymarzone studia stoją otworem! Polecam kolejnym rocznikom !:)

 • Adam Szymkowiak3 maja 2014Ocena: 5/5

  U syna po prawie roku współpracy widać bardzo wyraźne efekty tak i w ocenach jak i na testach maturalnych. Nikt wcześniej nie odniósł takich sukcesów w temacie edukacji mojego "zdolnego" syna.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.