Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Stefania - native speaker, business English, matura, studia w UK


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 10 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Wola)
  • Kraków
  • Poznań
  • Gdańsk
  • Łódź
  • Rzeszów
  • Gdynia
  • Sopot
 • Ostatnia aktywność: 15 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

110 zł60 minut
Opinie: 10Ocena: 5.0/5

Jestem native speaker z polsko-brytyjskiej rodziny; wychowywałam się w Wielkiej Brytanii oraz USA. Z wykształcenia jestem filologiem, a ponadto pracowałam ponad rok jako trener kompetencji miękkich. Oferuję lekcje szyte na miarę, z materiałami dopasowanymi tylko do Ciebie i Twoich potrzeb.

Nauczę Cię jak:
-Przełamać barierę językową
-Przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej (symulacja rozmów, telephone interview, interview, assessment center, video conference)
Przygotowanie dokumentów (CV, list motywacyjny) w j.angielskim niezbędnych podczas procesu rekrutacji – 250 zł za komplet
Przygotować się do rozmowy performance review
-Budować relacje z klientami (pokażę Ci jak zyskać zaufanie poprzez sztukę nieformalnej konwersacji – small talk)
-Poprawić i udoskonalić wymowę (polskiego akcentu można się pozbyć)
-Przygotować prezentację biznesową, szkolenie w firmie, warsztaty
-Pomogę Ci się dostać na zagraniczną uczelnię – składanie aplikacji, personal statement, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, poprawa wymowy (wyzbycie się polskiego akcentu)
-Przetrwać podróż służbową ;)
-Przygotowanie do matury
100 % konwersacji po angielsku 883073491

Wsród moich byłych i obecnych uczniów są:
-Pracownicy korporacji – pracujący nad międzynarodowymi projektami, a także osoby, które chciały przygotować się do zmiany pracy
-Ludzie biznesu – dyrektorowie i menadżerowie firm, dla których skuteczna komunikacja jest podstawą biznesu
-Specjaliści IT – którzy pracują nad poprawą komunikacji z klientami
-Polacy mieszkający za granicą – którzy chcą poprawić swoją pozycję zawodową i spoleczną poprzez poprawienie akcentu
-Konsultanci – podnoszą oni komfort pracy w międzynarodowym projekcie, dzięki klarownej wymowie
-Uczniowie liceów – przygotowują się do polskiej/międzynarodowej matury w celu dostania się na zagraniczne uczelnie

Doświadczenie:
14 lat nauczania angielskiego, współpraca z Project Managerami, senior managerami, programistami; praca w dziale komunikacji oraz w dziale rekrutacji

Certyfikaty:
Native speaker; dyplom brytyjskiej uczelni

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Pawel1 września 2017Ocena: 5/5

  Juz za parenascie dni bede studiowac w Anglii. Jeszcze dwa miesiace temu obawialem sie jak sobie poradze na studiach, ale po dwumiesiecznym intensywnym kursie angielskiego ze Stefania nie czuje strachu. Udalo nam sie zrobic powtorke z gramatyki, podszlifowac pisanie, a takze polepszyc moja wymowe. Dodatkowo Stefania pomogla mi w sytuacji kryzysowej, zalatwianiem formalnosci z uniwersytetem, a takze podpowiedziala mi wiele praktycznych rzeczy dotyczacych studiowania w Anglii. Dzieki temu wyjezdzam z Polski duzo spokojniejszy i nie moge sie juz doczekac pierwszych zajec!

 • Karol1 września 2017Ocena: 5/5

  Z reka na sercu moge polecic Pania Stefanie, ktora jest sympatyczna, ale i wymagajaca nauczycielka. Raz na jakis czas mam na zajeciach kartkowki, co motywuje mnie do ciaglego przyswajania wiedzy. Wszystkie materialy, ktore przerabiamy na lekcjach sa nie tylko przydatne w moim zyciu zawodowym, ale sa dopasowane indywidualnie do moich potrzeb.

 • Monika31 lipca 2017Ocena: 5/5

  Przyszlam na lekcje do pani Stefanii jako osoba majaca spora bariere jezykowa. Nie dosc, ze trudno mi bylo zebrac mysli w jezyku angielskim, to jeszcze wstydzilam sie swojego akcentu. Na szczescie lekcje z pania Stefania okazaly sie bardzo pomocne. Przelamywalam bariere rozmawiajac o rzeczach, ktore mnie interesuja oraz cwiczac wymowe. Metoda malych krokow oraz cierpliwosc i wsparcie nauczycielki pomogly mi osiagnac zamierzony efekt. Co najwazniejsze, poprawe w plynnosci zauwazyl tez moj szef w pracy.

 • Patrycja29 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jednym slowem: polecam! Ze Stefania przygotowywalam sie do dlugiego i wymagajacego procesu rekrutacji w Londynie. Zaczelysmy od poprzez wypelniania online application form, poprzez telephone interview, pozniej assessment center az do samego konca. Mysle, ze moglabym nie dostac tej pracy gdyby nie pomoc Stefanii, ktora nie tylko solidnie przygotowala competency-based questions (dwa z nich nawet pojawily sie podczas rozmowy o prace), ale podpowiedziala, ze trzeba przygotowac follow up po rozmowie kwalifikacyjnej i pokazala mi jak to zrobic w taki sposob, zeby nie wyjsc na osobe nachalna. W Anglii wymagaja tez innego typu CV, wiec pomoc nauczycielki byla nieoceniona. Dziekuje!

 • Konrad22 lipca 2017Ocena: 5/5

  Stefania jest rewelacyjna nauczycielka. Rzeczywiscie jest obeznana z tematyka IT i widac, ze interesuje sie technologia. Lekcje sa wiec zawsze ciekawe i nieustannie polepszam swoje slownictwo. Teraz nie tylko nie czuje stresu rozmawawiajac z klientami, a nawet polubilem te rozmowy. Mam stycznosc przewaznie z amerykanskimi klientami, a ze Stefania mieszkala w Stanach, to dobrze przygotowala mnie do takze mniej formalnych rozmow. Dzieki temu dowiedzialem sie o problemie klienta (niezwiazanym z IT) i nawet udalo mi sie cos jemu poradzic. Niedawno klient wrocil do nas z kolejnym projektem. Wlasnie to mi sie najbardziej podoba w naszych lekcjach - Stefania zdecydowanie wychodzi poza zakres swoich obowiazkow. Uczy obycia z Amerykanami , opowiada o nowinkach kulturowych, wczuwa sie w swoja role. Dziekuje!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.