Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Tomasz

Laboratorium Matematyki


(6 ogłoszeń)

O mnie

Student matematyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz wyróżniony absolwent studiów jednoczesnych: ekonomii i matematyki. Współpracuje z Polską Akademią Nauk przy realizacji projektów naukowych i bierze aktywny udział w europejskich warsztatach naukowo-biznesowych. Przez kolejne lata stypendysta ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce.

Prowadzę zajęcia ze studentami i pomagam w przygotowaniu odpowiednich materiałów merytorycznych. Niezależnie od tego stale przygotowuję do egzaminów akademickich z matematyki osoby z różnych kierunków. Ponadto szkoliłem również pracowników uniwersyteckich.

Specjalizuję się w zagadnieniach z probabilistyki, statystyki oraz metodach numerycznych.

Blisko związany z Instytutem Misesa i innymi inicjatywami wolnościowymi. Zakochany we Włoszech, Davidzie Bowie’em i Kieślowskim.

Zapraszam również do szkoły: Laboratorium Matematyki na profesjonalne kursy maturalne i akademickie.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Łukasz26 lutego 2014Ocena: 5/5

  Dzień Dobry, korepetycje z Panem Tomkiem to bardzo dobry wybór. Nie umiejąc praktycznie nic przed egzaminem z Topologii, Pan Tomek potrafił mnie na tyle nauczyć, że ten przedmiot mam już za sobą! Warto mu zaufać!

 • Piotr26 lutego 2014Ocena: 5/5

  Duza wiedza i swietny sposob jej przekazania. Konkretnie i rzeczowo, dostosowanie sie do studenta. Korzystalem z wiedzy Pana Tomka z dziedzin algebry i metod numerycznych. Bardzo polecam

 • Karolina5 grudnia 2013Ocena: 5/5

  Pan Tomek przygotowywał mnie do matury z matematyki, której wynik ostatecznie mnie BARDZO pozytywnie zaskoczył :) Cierpliwy, spokojnie tłumaczy każde zagadnienie, które jest niezrozumiałe, na zajęciach panuje luźna atmosfera-duży plus! Polecam korepetycje z Panem Tomkiem wszystkim maturzystom, dzięki nim na pewno spokojnie pójdziecie na egzamin :)

 • Robert4 grudnia 2013Ocena: 5/5

  Bardzo cierpliwy , wybitnie uzdolniony nauczyciel, żadnego stresu. Matematyka z niego wypływa i jest czymś naturalnym przez co i trochę tego zrozumienia spływa i na mnie :) Z czystym sumieniem polecam, wart każdej złotówki....

 • Wojtek3 grudnia 2013Ocena: 5/5

  Naprawdę świetne korepetycje. Nawet trudne zagadnienia Tomek potrafi wyjaśnić w bardzo przystępny sposób. Do tego zawsze jest świetnie przygotowany do zajęć. Pomógł mi zaliczyć poprawkę z Rachunku Prawdopodobieństwa. Cieszę się, że do Niego trafiłem i wszystkim serdecznie polecam.

 • Piotr1 października 2013Ocena: 5/5

  Tomek wyróżnia się ponadprzeciętnym talentem dydaktycznym. Potrafi w klarowny sposób wyjaśnić bardzo skomplikowane kwestie z różnorodnych obszarów matematyki. Uczy nie tylko bezmyślego rozwiązywania schematów zadań, ale także rozumienia idei poruszanych zagadnień. A, co najważniejsze, jest skuteczny - 7h korepetycji z Tomkiem pozwoliło mi zdać statystykę, rachunek prawdopodobieństwa i algebrę!

 • Rafał23 września 2013Ocena: 5/5

  Korepetycje z Panem Tomkiem to czysta przyjemnośc, nie dość że świetnie tłumaczy to zakres jego wiedzy jest oszałamiający. Szukałem wielu korepetytrów ale to Pan Tomek jako jedyny podjął się i co najważniejsze potrafił łopatologicznie wytłumaczyć mi zagadniena ze Statystyki Matematycznej , dzięki czemu zaliczyłem poprawkę. Gorąco polecam, na prawde warto!

 • Tomek26 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Pan Tomasz jest godnym polecenia korepetytorem. Bardzo mi pomógł w zdaniu metod numerycznych.

 • Karol26 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Jeśli ktoś chce się faktycznie nauczyć i zdać egzamin to tylko z Tomkiem. Potrafi wytłumaczyć wszystko w sposób bardzo zrozumiały. Posiada bardzo dużą wiedzę i zawsze jest przygotowany. Szczerze POLECAM Tomka!!!

 • Andrzej16 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Stanowczo polecam.
  Potrzebowałem pomocy z projektem z Metod Numerycznych i cały projekt został bardzo szczegółowo przez p. Tomasza wytłumaczony, dzięki czemu zaliczyłem prawie na maksymalny wynik.
  Bardzo duża wiedza merytoryczna!

 • Bartosz5 marca 2013Ocena: 5/5

  Polecam naprawdę warto! Pierwsze zadanie gdy poprosiłem aby pomógł to nie było żadnego problemu. Nie płaciłem za drobnostkę ale naprawdę kolejne tłumaczenia zadań były bardzo pomocne !

 • Konrad11 lutego 2013Ocena: 5/5

  Dzieki kilku lekcjom z Tomkiem zaliczylem trudny przedmiot Metody Numeryczne. Bardzo dobrze przygotowany, bez tracenia czasu, cierpliwie tlumaczy zlozone zagadnienia. Przygotowany do zajec i zadan ktore wczesniej wyslalem, pomocny. Jestem b zadowolony z efektow, polecam.

 • Gosia17 grudnia 2012Ocena: 5/5

  Tomek jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, wszystko tłumaczy w jasny i zrozumiały sposób, ma świetne podejście i jest bardzo sympatyczny. Polecam

 • Kuba6 września 2012Ocena: 5/5

  Bardzo rzeczowe podejście do zajęć, przygotowujące do bezproblemowego zdania egzaminu. Bardzo dobre, systematycznie udostępniane materiały!

 • Czarek6 września 2012Ocena: 5/5

  Ok. 15 h korepetycji z Tomkiem wystarczyło mi do bezproblemowego zaliczenia analizy matematycznej. Był on zawsze chętny do pomocy i przygotowany do zajęć, które prowadził klarownie i bardzo sympatycznie.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.