Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dawid Sidorow


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 24 opinie
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Wrocław
  • Lublin
  • Kraków
  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Łódź
  • Katowice
 • Ostatnia aktywność: 12 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

80 zł60 minut
Opinie: 24Ocena: 5.0/5

Jestem Dawid Sidorow. Zdam za Ciebie maturę.

W piątek rano, 5 maja, wejdziesz do sali, uśmiechniesz się, zrobisz zadania i wyjdziesz. O 12 będziesz już świętować, a znajomym powiesz, że tylko chodziłeś(-aś?) na korki. Co Ty na to?

Każdy chce ją zdać jak najlepiej. Ty również nie jesteś tu przypadkowo. Jednak, żeby to się udało, trzeba się również do niej odpowiednio przygotować. Zobacz, w jaki sposób mogę Ci w tym pomóc.
 

# CO OFERUJĘ?

► rzetelną wiedzę opartą na kilkuletnim doświadczeniu
profesjonalne przygotowanie do egzaminu dojrzałości (moi uczniowie mają 100% zdawalność)
szybkie i dokładne przekazanie materiału dostosowane do potrzeb i umiejętności
przyjazną atmosferę na zajęciach
 

# DLACZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ WŁAŚNIE U MNIE?

W ciągu ostatnich 5 lat przygotowałem ponad 200 osób do egzaminu dojrzałości, a

                                                WSZYSCY MOI UCZNIOWIE ZDALI MATURĘ.

Swoje efekty zawdzięczam bardzo dobrej znajomości programu oraz własnemu systemowi uczenia. Kilka lat temu pozwolił mi on osiągnąć wynik 96% na maturze rozszerzonej. Obecnie wykorzystuję go do prowadzenia lekcji. Oprócz tego na zajęciach korzystam z moich autorskich materiałów, które udostępniam swoim uczniom za darmo w ramach lekcji, by mogli jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu.
 

# JAK WYGLĄDA MOJA PRACA?

Kluczem do sukcesu jest PRAKTYKA, PRAKTYKA i jeszcze raz PRAKTYKA.

Z tego powodu na początku zajęć przekazuję maximum potrzebnej wiedzy w pigułce, później przechodzimy do zadań, których trudność rośnie wraz ze stopniem przyswojenia materiału. Rozwiązujemy zarówno typowe jak i rozwijające myślenie zadania. Na końcu zadaję prace domowe. Moich uczniów uczę przede wszystkim myśleć, tak by beze mnie poradzili sobie samodzielnie na egzaminie.
 

# GDZIE MOŻNA UMÓWIĆ SIĘ ZE MNĄ NA LEKCJE?

We Wrocławiu :) Korepetycji udzielam u siebie, w ścisłym centrum miasta. Jeśli mieszkasz w innym mieście lub za granicą albo nie chce Ci się wychodzić z domu, nic straconego. Możemy umówić się na lekcję przez Internet.

                                                     Jesteś zainteresowany? Sprawdź mnie!

Lekcji udzielam w cenie 80 zł za godzinę. Zachęcam również do przychodzenia w parach, ponieważ w grupie ze znajomym płacicie mniej (60zł/os) i jednocześnie możecie powtarzać materiał po zajęciach.
Wybierając mnie jako swojego korepetytora daję Ci

                                                     100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony z moich usług, lekcja odbędzie się za darmo. O tym, czy zapłacić decydujesz Ty.

Jak widzisz nie możesz tutaj nic stracić, dlatego jeśli jesteś zainteresowany nie wahaj się, weź telefon, wybierz numer:
 

                                                                     607-644-352

                                                                                               i dołącz do ponad dwustu zadowolonych uczniów.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jolanta17 lutego 2017Ocena: 5/5

  Mój syn korzystał z korepetycji u Pana Dawida w tamtym roku przygotowując się do matury z matematyki.Miał ogromne zaległości bo gimnazjum kończył zagranicą i poważne trudności językowe. Ku naszej ogromnej radości zdał maturę za pierwszym razem. Dziś jest studentem na wyższej uczelni i jesteśmy ogromnie wdzieczniza pomoc pana Dawida.Polecam!

 • Jagoda5 września 2016Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor!:)
  Po niecałych trzech miesiącach nauki (raz w tygodniu) z 32% powstało ostatecznie 86% ( i tak mało to tylko i wyłącznie przez mój stres i pośpiech:)).
  Dawid naprawdę wie co robi, uczy z przyjemnością i z uśmiechem na twarzy. Ma nietypowe i zabawne sposoby na uczenie, które zapadają w pamięć.:) A potem śmiejesz się do arkusza na maturze...
  A tak na poważnie- naprawdę godny polecenia korepetytor:)

 • Agata6 maja 2016Ocena: 5/5

  GORĄCO POLECAM :) po 5 latach (bez styczności z matematyką) w 1 MIESIĄC Dawid pomógł mi przygotować się do matury (od poziomu gimnazjum). Jestem świeżo po maturze i jest co świętować :D

 • M.5 maja 2016Ocena: 5/5

  Nie mogłam trafić lepiej! Mimo, że trafiłam do Dawida może półtora miesiąca przed maturą, dałam radę i to tak, że jestem z siebie dumna!:) Dawid ma naturalne podejście do człowieka, angażuje się w twoją pracę, jest wymagający? Hmm.. Może lepszym określeniem będzie to, że dzięki niemu zaczynasz sam wymagać 200% z siebie. Daje Ci moc do działania. Zaczynasz wierzyć i pracować jak nigdy dotąd. Dawid dał mi tę siłę, porozkładał mi matematykę na kawałki, "prowadził z rękę" w nauce i przede wszystkim w ten krótki czas usystematyzował mi moją wiedzę w głowie, która była porozrzucana i chaotyczna. Daję dużo ciepłej energii i motywuje do pracy! Dziękuję Dawid. "Cała moja wdzięczność dla Ciebie";)

 • Marta5 maja 2016Ocena: 5/5

  Chciałyśmy bardzo podziękować za cierpliwość, podejście do ucznia i zaangażowanie. Przez rok korepetycji Dawid gruntownie zmienił nasze podejście do matematyki, zmotywował do samodzielnego myślenia i do realizacji założonych sobie celów, czyli w tym napisanie podstawowej na co najmniej 80%. Jesteśmy właśnie świeżo po maturze i świętujemy :) Gorąco polecamy!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.