Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Szymon


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

50 zł60 minut
Opinie: 30Ocena: 5.0/5

PRZYGOTOWANIA DO POPRAWEK CZAS START!

Inżynier Politechniki Gdańskiej z 6 letnim doświadczeniem w nauczaniu matematyki. Z łatwością nawiązuję kontakt, prowadzę prosty i zrozumiały dialog. Szybko wytłumaczę wybrane tematy i rozwieję wszelkie wątpliwości! Pomogę nadrobić zaległości, nauczyć do sprawdzianu, a przede wszystkim przygotować do matury na regularnych spotkaniach. Dziesiątki osób skorzystało z mojej pomocy :)

Na swoich zajęciach stawiam na:

 • spokojną atmosferę – bo przecież nerwy nie pomagają,
 • cierpliwe oraz indywidualne podejście,
 • czas spędzony na rzetelnej pracy, ale także z uśmiechem :)
 • prace domowe – niestety, nie ma zmiłuj! :(

MIEJSCE KOREPETYCJI:

 • RUMIA Janowo – u nauczyciela 50zł/h – poniedziałek-piątek
 • GDAŃSK Oliwa – u nauczyciela 50 zł/h. sobota-niedziela. W Gdańsku z uwagi na napięty terminarz brak regularnych terminów – zapraszam do kontaktu telefonicznego.

ZAJĘCIA GRUPOWE: Prowadzę również korepetycje w grupach dwu/trzy-osobowych. Wtedy cena od osoby wyniesie jedynie 30 zł/h:)

Doświadczenie:
6 lat regularnego udzielania korepetycji, dziesiątki zadowolonych osób.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Adam1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Fantastyczny korepetytor, połączenie profesjonalizmu w przekazywaniu wiedzy z przyjazną atmosferą, podbudowuje psychicznie i dodaje wiary we własne siły, nauczyciele matematyki nie wierzyli w moje umiejętności, dzięki Szymonowi napisałem tegoroczną maturę na 94%

 • Karol6 września 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy korepetytor ! Bardzo miła atmosfera pracy. Dzięki niemu zdawaje praktycznie wszystkie sprawdziany w pierwszym terminie. Naprawdę godny polecenia ;)

 • Stanisława3 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Szymona !
  Wiedza z zakresu matematyki przekazywana w bardzo zrozumiały sposób, miła atmosfera. Przygotował moją córkę do matury z matematyki na 88 %. Cena adekwatna do umiejętności.
  Świetny korepetytor!

 • Sandra7 października 2015Ocena: 5/5

  U Szymona przygotowywałam się do matury, którą zdałam bez problemu. Atmosfera super, indywidualny tok przystosowany do umiejętności, bardzo dobre podejście :). Generalnie polecam!

 • Mika18 września 2015Ocena: 5/5

  Najlepszy z najlepszych. Wysoką jakość w dobrej cenie. Facet z poczuciem humoru, który będzie idealny dla osób, nie mogących wysiedzieć na "suchym wykładzie". Czas szybko leci, a wiele można się nauczyć. Dużo cierpliwości nawet do najtrudniejszych przypadków. Z osoby, która nie zdala próbnej matury, majowy egzamin zdałam na ponad 60% . Świetny !!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.