Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net
SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO TONGUE

Szkoła Języka Angielskiego Tongue


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 23 opinie
 • Telefon(Pokaż)Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Kraków (CENTRUM)
 • Szkoła Języka Angielskiego Tongue
  Krowoderska 39/2
  31-141 Kraków
  Nip: 6282086167

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 18 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

60 - 75 zł60 minut
Opinie: 23Ocena: 5.0/5

(faktury za lekcje)
Jesteśmy małą kameralną szkołą w centrum Krakowa. Oferujemy lekcje indywidualne, w parach, bądź w małych grupach (3-4 osobowych bądź 5-6 osobowych). Lekcje odbywają się w nowocześnie urządzonych salach lekcyjnych w centrum krakowa lub przez skype’a. Możliwy również dojazd do ucznia lub firmy.
Oferujemy:
Kursy angielskiego ogólnego – poziomy od A1 do C2;
Kursy przygotowujące do matury z angielskiego;
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego;
Business English;
Przygotowanie do certyfikatów z języka angielskiego;
Zajęcia indywidualne -korepetycje.

Konkurencyjne ceny (więcej szczegółów telefonicznie bądź przez maila/gg ). Oferujemy rabat 10 % na zajęcia dopołudniowe (do godziny 12), a także rabat 5% dla tzw grupy friends (stworzonej ze znajomych osób)

Cechuje nas przede wszystkim nacisk na mówienie (w naszej szkole reguły gramatyczne schodzą na drugi plan, a na pierwszym jest to jakim jesteś człowiekiem i co masz do powiedzenia -przez co nie ma miejsca na dystans związany z relacją: nauczyciel-uczeń), bezpodręcznikowość (nasi lektorzy wybierają jedynie ciekawe materiały z różnych źródeł, które otrzymujesz co lekcję), a także nieustanne powtórki systematyzujące nauczany materiał.

Przetestuj nas i umów się na spotkanie informacyjne, które pozwoli rozwiać wszystkie twoje wątpliwości. A potem sam napisz test, który umożliwi zakwalifikowanie cię do odpowiedniej grupy. I to już wszystko. A no jeszcze formalności finansowe, ale gwarantujemy, że twoja kieszeń tego strasznie nie odczuje. Znacznie większą satysfakcję odczuwamy z tego, że czegoś możemy cię nauczyć.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcek zadzwoń lub napisz do nas.

Wystawiamy faktury.

telefon: 691 037 558
606 906 734
gg: 47832709

Doświadczenie:
11 lat nauczałam języka angielskiego osoby indywidualne, a także grupy w różnym wieku i na różnym poziomie. Pracowałam także w kilku szkołach językowych. A jakiś czas temu wpadłam na pomysł, by ruszyć z własną szkołą:).

Certyfikaty:
Przygotowujemy między innymi do FCE, CAE, TOEFL, LCCI,IELTS, TELC i wielu innych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marta13 lipca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki zajęciom z Panem Albertem widzę, że każdy może mówić po angielsku, nawet osoba z takim problemem, jakim jest blokada językowa. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie, materiały dobrane indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Każda kolejna lekcja daje rezultaty. Pan Albert jest wymagający, ale dzięki jego podejściu jestem zmotywowana do działania. Podczas zajęć duży nacisk kładzie się zarówno na mowę jak i gramatykę. Z całą odpowiedzialnością polecam tę szkołę, ponieważ mało jest takich miejsc, gdzie zwraca się uwagę na potrzeby ucznia:)

 • Kasia3 lipca 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczałam do tej szkoły przez półtora roku i polecam ją każdemu, kto chce przełamać barierę związaną z mówieniem po angielsku. Dzięki temu, że grupki są małe jest dużo okazji do wypowiadania się na różne tematy. Zajęcia są bardzo ciekawe, obejmują zarówno słuchanie/oglądanie filmików po angielsku, czytanie, rozmawianie i wyrażanie swoich opinii, jak również najbardziej przydatne tematy z gramatyki. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a cena bardzo korzystna w porównaniu z innymi szkołami, których oferty przeglądałam.

 • Ania28 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Na adres tej Szkoły Językowej natrafiłam poszukując nowego lektora. Zależało mi najbardziej na tym, abym każdą lekcję mogła maksymalnie wykorzystać, skupiając się głównie na mówieniu i włączeniu języka biznesowego. Trafiłam na lektorkę Monikę, która idealnie dopasowała tok nauczania do moich oczekiwań i dzięki systematycznym powtórkom oraz dużej ilości ciekawych materiałów, w ciągu ponad dwóch miesięcy od zaczęcia zajęć, widzę już spory progres. Zajęcia odbywają się w bardzo komfortowej atmosferze.
  Bardzo polecam tę Szkołę:)

 • Dorota27 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobra szkoła, uczę się już tam dwa lata. Polecam Panią Żanetę. Bardzo sumienna i cierpliwa osoba. Zawsze solidnie przygotowana, a poziom lekcji dostosowany do mojego poziomu.

 • D26 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczam do tej szkoły już drugi rok i mogę ją zarekomendować każdemu, kto chce poprawić swoją gramatykę, zasób słownictwa i swobodę wypowiedzi. Lektorzy, z którymi miałem zajęcia są kompetentni i dostosowują program do umiejętności ucznia. Dominika, z którą zwykle mam zajęcia, prowadzi je w sposób interesujący i kładzie nacisk na rzeczy, z którymi mam trudności i w których mam braki. Na lekcjach panuje miła i sympatyczna atmosfera a tematy lekcji są ciekawe. Ponadto mogę ją bardzo polecić, jeżeli ktoś chciałby nauczyć się poprawnej brytyjskiej wymowy :-) . Polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.