Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

E-tlumacze, rzadkie jezyki
Agata Wicenciak-Szulc

Swedis


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka szwedzkiego

90 zł60 minut
Opinie: 5Ocena: 5.0/5

Jestem wykładowcą, lektorem i tłumaczem języka szwedzkiego z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidulanych na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę kursy języka szwedzkiego w małych grupach oraz lekcje indywidulane w Poznaniu (Szczepankowie). Dla osób spoza Poznania oferuję kursy języka szwedzkiego przez Internet, za pomocą programu Skype. W trakcie regularnych spotkań on-line uczymy się języka szwedzkiego, tak jak na kursach stacjonarnych, z tą różnicą, że nie spotykamy się w szkole językowej, a w wirtualnej przestrzeni. Pragnę zarażać pasją nauki pięknego języka szwedzkiego wszystkie zainteresowane Szwecją osoby. Zachęcam do zdobycia międzynarodowego certyfikatu Swedex, potwierdzającego znajmość języka szwedzkiego na danym poziomie. Proponuję zajęcia w miłej atmosferze, z cierpliwym lektorem, który wie, z czym Polacy mają najwięcej trudności przy przyswajaniu tego języka. Zapraszam na lekcję próbną!

Zajęcia online w małych grupach (3-4 os.) przez Skype. Różne poziomy. Spotkania raz w tygodniu na 60 min. Välkomna! Zapraszam!

Doświadczenie:
15 lat doświadczenia w nauczaniu języka szwedzkiego na kursach grupowych oraz lekcjach indywidualnych

Certyfikaty:
absolwentka etnolingwistyki UAM, studia na uczelni wyższej w Szwecji, absolwentka Uniwersytetu Sztokholmskiego (studia podyplomowe z zakresu nauczania języka szwedzkiego jako języka obcego), doktor nauk humanistycznych (językoznawstwo szwedzkie), egzaminator Swedex

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Eliza6 września 2012Ocena: 5/5

  Lekcje z p. Agatą to sama przyjemność :) Mieszkam w Bielsku-Białej, a dzięki zajęciom przez Skype'a miałam możliwość uczyć się szwedzkiego z bardzo profesjonalnym lektorem. Przez osiem miesięcy p. Agata przygotowywała mnie do egzaminu Swedex B 1, który zdałam z wynikiem bardzo dobrym. Jednak nasze zajęcia nie polegały jedynie na przygotowaniu do egzaminu, można było porozmawiać na wiele ciekawych tematów dotyczących Szwecji i nie tylko, a przy okazji poćwiczyć swobodną komunikację. Mam zamiar kontynuować naukę z p. Agatą, bo z radością czeka się na kolejne zajęcia, a efekty są widoczne.

 • Dorota19 czerwca 2011Ocena: 5/5

  Uczęszczałam na kurs przygotowujący do egzaminu Swedex, prowadzony przez panią Agatę. Zajęcia były intensywne, urozmaicone, prowadzone w tempie, które pozytywnie mobilizowało do pracy, a bardzo miła atmosfera robiła z języka szwedzkiego coś jeszcze przyjemniejszego :) Idealny profesjonalizm!!

 • Nina5 lutego 2011Ocena: 5/5

  Na lekcje szwedzkiego u pani Agaty chodzę od pół roku i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Prowadząca jest cierpliwa i bardzo życzliwa - dostosowuje tempo pracy do indywidualnych potrzeb ucznia. Dużą uwagę przywiązuje do wymowy, którą trudno byłoby opanować samodzielnie. Zajęcia prowadzone są dynamicznie i różnorodnie - prace pisemne, słuchanie, prace w grupach. Polecam :)

 • Ania1 lutego 2011Ocena: 5/5

  Z panią Agatą zajecia zaczęłam od poziomu podstawowego, nieznając żadnych słów ani wyrażeń w języku szwedzkim. Na zajęcia uczęszczam od pól roku, a już powoli zaczynam komunikować się w nowym języku. Lekcje prowadzone są dynamicznie z dużą ilością ciekawego materiału, a pani Agata wszytsko dokładnie tłumaczy, dlatego nawet zagadnbienia gramatyczne nie stwarzają duzych problemów. Mam zamiar dalej kontynuować naukę na tym kursie.

 • Barbara26 października 2010Ocena: 5/5

  Miałam już 10 lekcji u Pani Agaty (przez Skype) i zamierzam uczyć się z nią jeszcze parę miesięcy. Okazała się kompetentną, życzliwą, cierpliwą i pomocną nauczycielką. Z czystym sumieniem mogę polecić jej lekcje zarówno początkującym jak i zaawansowanych, gdyż moje lekcje to w zasadzie konwersacje na poziomie dość zaawansowanym, ale uzupełniamy też niektóre moje braki (np. w wymowie) na poziomie elementarnym. Dodam, że dzieli nas ok. 800 km, ale to żadna przeszkoda podczas lekcji przez Skypa (z kamerą i słuchawkami). Dodam, że lekcje są ciekawe, a nauczycielka dość wymagająca (przepytuje mnie z materiału, który już przerabialiśmy) - czyli tak, jak być powinno!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.