Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

SUPERIOR PROFESSIONAL EDUCATION

SUPERIOR PROFESSIONAL EDUCATION


(5 ogłoszeń)

O mnie

Właściciel firmy Superior Professional Education.

Twórca oryginalnej koncepcji nauczania, łączącej pracę intelektualną z rozwojem osobowościowym.

Praca dydaktyczna:JĘZYK POLSKI (teoria literatury, nauka pisania rozprawek, analizy i interpretacji tekstów);HISTORIA (wykłady z historii Polski i historii powszechnej, nauka pisania rozprawek, krytyczna analiza i interpretacja materiałów historycznych);WOS (wstęp do prawoznawstwa, prawo konstytucyjne, elementy socjologii, historia doktryn politycznych i prawnych, elementy politologii, filozofia społeczna);FILOZOFIA (przygotowanie do Olimpiady oraz matury, przygotowanie do samodzielnych badań naukowych)Na polu nauki zajmuję się m.in: etyką biznesu, teorią argumentacji, teorią decyzji.Prowadzę zajęcia w Warszawie.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Piotrek3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia u Piotrka. Matura z rozszerzona z j.polskiego i WOSu zdana w każdym przypadku na ponad 90%. O to chodziło :-)

 • Patrycja2 lipca 2017Ocena: 5/5

  szczerze polecam! zajęcia interesujące a co najważniejsze efektywne.

 • Gosia15 maja 2016Ocena: 5/5

  Wszystkim polecam zajecia z Piotrem! Najlepsze lekcje, jakie mialam kiedykolwiek oraz wplynely znaczaco na to, co dzisiaj w zyciu robie. Chetnie bym wrocila do czasu mojej matury !

  Pozdrawiam,
  Matura 2012 :)

 • Karol15 września 2013Ocena: 5/5

  Szczerze polecam te zajęcia wszystkim potrzebującym doszkolić się z polskiego. Zapewniają one świetne przygotowanie do matury. Zawsze prowadzone są w ciekawy, ale też i rzetelny sposób. Po paru miesiącach korepetycji maturę z polskiego, którą przed ich rozpoczęciem pisałem zwykle na 60%, zdałem z wynikiem 93%. Ponadto lekcje z filozofii pozwoliły mi rozwinąć moje początkowo marne zainteresowanie tym przedmiotem w prawdziwą pasję. Dzięki nim byłem drugi na polskiej olimpiadzie z filozofii, nie byłoby to możliwe bez pomocy Piotrka.

 • Ola10 lipca 2013Ocena: 5/5

  Bez jakichkolwiek wahań mogę polecić zajęcia u Piotrka! Gwarantują dobre przygotowanie do matury. Są one wielowymiarowe - praca z arkuszami maturalnymi połączona zostaje z wykładami i dyskusjami. Piotrek umie zmotywować do pracy zadając wypracowania, prosząc o powtórzenie materiału czy o przeczytaniu kilku przesłanych materiałów. Są to zajęcia dla wymagających osób, które faktycznie chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć własne horyzonty. Brzmi to może bardzo poważnie, ale nie ma się czego bać! Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, Piotrek jest życzliwy i zawsze pomocny. Wielkim atutem jest też zindywidualizowany stosunek do ucznia. Już po pierwszych zajęciach widoczne jest jak bardzo metody nauczania Piotrka różnią się od tych standardowych - na plus! Polecam raz jeszcze, zajęcia są naprawdę świetne!

 • Wiktor2 lipca 2013Ocena: 5/5

  Zajęcia mogę polecić każdemu, kto oprócz osiągnięcia dobrego wynika na maturze, chce rozwinąć się intelektualnie i osobowościowo. Dzięki spotkaniom z Piotrkiem horyzonty niesamowicie się poszerzają, zaczyna zwracać się uwagę na nowe zagadnienia i problemy, co pozwala na stały, pozytywny rozwój. Ponadto Piotrek uczy jak się nauczyć, przez co nauka staje się czystą przyjemnością, zamiast żmudnym procesem wkuwania niepotrzebnych informacji. Polecam każdemu bardzo mocno!

  Odpowiedź korepetytora

  Wiktor uczęszczał do mnie na zajęcia z WOS-u. Maturę zdał na poziomie rozszerzonym z wynikiem 88%.

 • Krzysiek29 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Zajęcia były zupełnym przeciwieństwem nudnych szkolnych lekcji. Zagadnienia były podejmowane z różnych punktów widzenia. Nie brakowało ciekawostek. Przede wszystkim jednak, nieoceniony jest stosunek Piotrka do ucznia. Bardzo życzliwy, pomocny.

  Odpowiedź korepetytora

  Krzysiek był moim uczniem na zajęciach z historii. Maturę na poziomie rozszerzonym zdał z wynikiem 90%.

 • Maciek4 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Piotrek jest zdecydowanie najlepszym nauczycielem/tutorem z jakim miałem w życiu do czynienia. Kontakt z uczniem - pierwsza klasa. Ponadto dostęp do materiałów, miła atmosfera i wysoka jakoś nauczania. Zostałem laureatem XXV Olimpiady Filozoficznej i mogę śmiało powiedzieć, że bez pomocy Piotrka nie osiągnąłbym takiego sukcesu.

  Odpowiedź korepetytora

  Maciek został laureatem Olimpiady Filozoficznej jako uczeń I klasy LO. Jako najmłodszy laureat dostał propozycję studiów od trzech ośrodków akademickich: Warszawa, Kraków, Poznań. Został także zwolniony z matury z filozofii, którą normalnie miałby zdawać za dwa lata.

 • Martyna3 marca 2013Ocena: 5/5

  Piotrek jest wspaniałym nauczycielem. Na zajęciach w ciekawy (i skuteczny!) sposób przekazuje uczniom wiedzę, ale także uczy krytycznego myślenia, rozwija indywidualne zdolności, poszerza horyzonty. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie warto! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Martyna dojeżdżała do mnie na zajęcia mieszkając ponad 80 km od Warszawy. Jej determinacja w dążeniu do rozwoju własnej osoby była imponująca. Dzięki temu możliwe stało się uzyskanie bardzo dobrych wyników z języka polskiego i filozofii.

 • anna19 lipca 2012Ocena: 5/5

  najlepsze zajęcia na jakie chodziłam! ciekawe, dające konkretne efekty. bez problemu zdałam maturę z rozszerzonego polskiego, ale przede wszystkim po wyjściu z lekcji czułam, że rzeczywiście czegoś się nauczyłam!

  Odpowiedź korepetytora

  Ania uczęszczała do mnie na zajęcia z języka polskiego. Maturę zdała z bardzo dobrym wynikiem 89%.

 • Jędrek2 lipca 2012Ocena: 5/5

  Świetne zajęcia. Co najcenniejsze- nie miałem poczucia, że uczę się tylko dla wyniku. Często wracałem do domu po zajęciach i nadal byłem strasznie wkręcony w ich temat. Dostałem podstawy nie tylko do zdania egzaminu na wysokim poziomie (93% z rozszerzonego polskiego), ale też do dalszego samodzielnego rozwoju. Poleciłem już wszystkim znajomym zdającym w tym roku :)

  Odpowiedź korepetytora

  Jędrek, obecnie studiuje filozofię na UW w języku angielskim oraz realizuje się jako muzyk:) Maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym zdał z wynikiem 93%.

 • Marek29 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do ucznia! Matura zdana bardzo dobrze dzięki korepetycjom. Miła atmosfera podczas zajęć. Polecam każdemu przyszłemu maturzyście. Pozdrawiam

 • Marysia25 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  Prawdziwe renesansowe nauczanie! Analiza tekstów, pisanie własnych esejów, praca nad odpowiedzią ustną. Wszystko super przygotowane. Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Marysia została Laureatką XXIV Olimpiady Filozoficznej.

 • Mateusz30 listopada 2011Ocena: 5/5

  Najlepsze korki z polskiego jakie miałem !! Bardzo dużo się nauczyłem. W 100% polecam, bo warto. Będziecie zadowoleni. =]
  Pozdrawiam,
  Mateusz.

 • Gabrysia30 listopada 2011Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć przygotowujących do matury z języka polskiego! Warto zainwestować w swoją wiedzę:)
  GORĄCO POLECAM!

  Odpowiedź korepetytora

  Gabrysia obecnie studiuje socjologię na UW.

 • Zosia15 maja 2011Ocena: 5/5

  Bardzo dobre zajęcia, przygotowujące do matury rozszerzonej z języka polskiego.
  Polecam.

 • Magda12 maja 2011Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do matury. Ja chodzilam na zajecia przygotowujace do polskiego. Zdecydowanie polecam.

 • Michał8 maja 2011Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Polecam każdemu maturzyście, jak i każdemu, kto chce się skutecznie dokształcić w miłej i pozytywnej atmosferze :)

 • Ewa21 kwietnia 2011Ocena: 5/5

  Piotrek jest bardzo sympatycznym człowiekiem z dużym poczuciem humoru oraz wymagającym nauczycielem. Zajęcia z nim są bardzo intensywne. Poprzeczka jest stale podwyższana w miarę postępów ucznia. To daje świetne efekty- w moim przypadku wielki postęp w rozumieniu filozofii, więcej pewności siebie na lekcjach w szkole i wiara we własne możliwości. To zaowocowało sukcesem na tegorocznej Olimpiadzie Filozoficznej- zostałam laureatką II miejsca : )

  Odpowiedź korepetytora

  Ewa została laureatką XXIII Olimpiady Filozoficznej oraz reprezentowała nasz kraj na Międzynarodowej Olimpiadzie Filozoficznej w Wiedniu.
  http://www.ptfilozofia.pl/media/gfx/photos/Olipiada_nr_40_calosc.pdf

 • Rebecca12 kwietnia 2011Ocena: 5/5

  Piotrek jest znakomitym korepetytorem. Uczy mnie już od ponad 1.5 roku i efekty widoczne są na papierze. Początkowo z matury rozszerzonej dostawałam marne 35 % teraz osiągam już 75%. Kto wie może za miesiąc na maturze będzie jeszcze więcej :)

  Odpowiedź korepetytora

  Rebecca zdała maturę z języka polskiego z wynikiem 94% poziom rozszerzony. Przez 16 lat mieszkała w Szwajcarii i to język niemiecki był jej językiem rodzimym. Obecnie studiuje na Uniwersytecie w Wiedniu.
  W Olimpiadzie Filozoficznej zakwalifikowała się do drugiego etapu.Niestety zrezygnowała z dalszego startu, ponieważ wybrała Olimpiadę z Języka Niemieckiego.

 • Asia8 kwietnia 2011Ocena: 5/5

  W Superiorze przygotowuję się do matury z trzech przedmiotów- filozofii, historii oraz polskiego. Systematyczna praca owocuje w postaci przyrostu wiedzy, nabytej umiejętności analizy, pisana coraz lepszych tekstów, a także nabrania wiary we własne możliwości. Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm godny polecenia.

 • Damian12 lutego 2011Ocena: 5/5

  Na zajęcia z j.polskiego do Piotrka uczęszczam od prawie roku. Nie będe szczegółowo oceniać zajęc, poniewaz mój wynik maturalny doskonale je obrazuje. 84% z rozszerzonej matury. Pomijając fakt,ze dzięki niemu dostałem się na wymarzony kierunek,obecnie Piotrek przygotowywuje mnie do uzyskania jeszcze wyższego wyniku oraz do podjęcia studiów na London School of Economics.

  Odpowiedź korepetytora

  Damian był moim uczniem przez 2,5 roku. Udało mu się dostać na prestiżowe studia w Londynie.

 • Barop.pl16 listopada 2010Ocena: 5/5

  Kilka miesięcy zajęć i solidnej pracy z Piotrem i dostałem się na UW Macie jakieś pytania?

 • Paula9 lipca 2010Ocena: 5/5

  W Superiorze bardzo dobrze przygotowałam się do matury z języka polskiego. Jestem zadwolona z wyniku 92% (poziom rozszerzony).

 • Agata9 lipca 2010Ocena: 5/5

  Na zajecia z jezyka polskiego uczęszczam do Piotrka od pół roku. Pomógł mi wybrnąć z trudnej sytuacji z języka polskiego. Dzięki niemu nauczyłam się pisać wypracowania. Nie mam problemów już z moją polonistką, która cały czas nie chciała mnie przepuścić do następnej klasy. Polecam. AGATA

 • Jadwiga9 lipca 2010Ocena: 5/5

  Szczerze polecam zajecia w Superiorze. Wysoka jakość kształcenia. Mój syn korzysta z usług Pana Piotra w zakresie historii i filozofii. Jest bardzo zadwowolony. Polecam Mama Egeniusza.

 • Justyna P.8 lipca 2010Ocena: 3/5

  Dziękuję Piotruś za pomoc, dzięki Tobie studiuję to co chciałam:]
  Zdecydowanie polecam wszystkim.

 • Zofia8 lipca 2010Ocena: 5/5

  Bardzo dobra jakość kształcenia. Moja córka korzysta z usług Pana Piotra już od roku. Z jego pomocą zdała bardzo dobrze tegoroczną mature z języka polskiego i WOS-u. Nauczyciel godny polecenia. Dziękuje w imieniu Natalki.

 • Tobiasz8 lipca 2010Ocena: 3/5

  Rewelacyjne zajęcia z filozofii. Naprawde warto uczyć się u Piotrka.

 • Łukasz7 lipca 2010Ocena: 5/5

  Piotrek przygotowywał mnie z Języka Polskiego (98%) i WOS-u (96%). Mature zdalem bardzo dobrze. Naprawde polecam. Warto uczyć się u tkaich ludzi, bo wtedy wyraźnie widać jaki poziom prezentują szkoły. Moja nauczycielka nie chciała dopuścić mnie od matury, bo mówiła, że nie zdam.

 • Emilia6 lipca 2010Ocena: 5/5

  Matura zdana perfekcyjnie. Bardzo dziękuje za pomoc w przygotowaniach mojej córki. Język polski 92%, ustna 100%. Nauczyciel godny polecenia!!!

 • Justyna6 lipca 2010Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim korepetycje u Piotrka - naprawdę warto :)

 • Andrzej6 lipca 2010Ocena: 5/5

  Korzystam z usług edukacyjnych Piotrka od ponad roku. Uczy moich dwóch synów języka polskiego i historii. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Najważniejsze, że zajecia podobają się dzieciom. Polecam!!!

 • Jacek5 lipca 2010Ocena: 3/5

  Zajecia naprawde rewelacyjne. Mature z języka polskiego (rozszerzony) zdałem na 95%, a z filozofii (rozszerzony) uzyskałem 98%. Polecam Piotrka jak najbardziej!!! Dzięki za pomoc w wyborze studiów:)

 • Kuba1 lipca 2010Ocena: 5/5

  Profesjonalista. Zajęcia warte swojej ceny, ogromna wiedza przekazywana w CIEKAWY i atrakcyjny sposób. Zdziwiłem się kiedy ujrzałem swój wynik matury z polskiego. Polecam.

 • Robert19 czerwca 2010Ocena: 5/5

  Olbrzymia cierpliwość do ucznia, perfekcyjnie prowadzone zajęcia oraz niesamowita wiedza to główne ale nie jedyne atuty Pana Piotra o reszcie można się przekonać podczas bezpośredniej współpracy, a na prawdę warto! Ogólnie rzecz biorąc - pełen profesjonalizm.

 • Ewelina15 czerwca 2010Ocena: 5/5

  zdecydowanie bez zastrzeżeń. polecam każdemu kto chce poszerzać wiedzę i uzyskać pozytywne wyniki. bardzo dobry kontakt i podejscie.

 • Krzysiek15 czerwca 2010Ocena: 5/5

  Polecam, bardzo dobre podejscie do tematu, ciekawy sposób jego wyłożenia, dzieki czemu nauka łatwo przychodzi. Bradzo profesjonalnie.

 • Anka15 czerwca 2010Ocena: 5/5

  Naprawde profesjonalne i indywidualne podejscie do ucznia ! jest ciekawie i skutecznie

  polecam
  Anka

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.