Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla tłumaczy

Mr Speak


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 17 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Szczecin
  • Łódź
  • Białystok
  • Rzeszów
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

cena
do ustalenia
Opinie: 17Ocena: 5.0/5

Chcesz mowic zamiast sie uczyc?
Total English Transformation – Angielski w 100h!
Super intensywny, super szybki kurs mowienia po angielsku.
Zaskakujace efekty juz po pierwszym weekendzie!

Tylko telefoniczne zgloszenia.

Zamiast uczyc sie latami, zacznij mowic juz dzis.
Odkryj tajemnicza mieszanke, ktora jest kluczem
do Jezykowej Pewnosci Siebie:
motywacja, emocjonalnosc, podstawy, kreatywnosc, predkosc, zwinnosc,
dokladnosc, bogactwo jezykowe, regularnosc, technologia, postepy i radosc!

Ludzie, ktorzy zmagali sie z angielskim latami, na tym kursie otwieraja sie w kilka godzin, odkrywaja nowy swiat, niewidziany wczesniej wymiar jezyka, swieze spojrzenie, nienauczane drogi na skroty, alternatywne techniki, sprytne metody przyspieszajace mowienie, zaczynaja sie otwierac na siebie, na swoj angielski i widza jak w oczach rosnie ich otwartosc, postepy i wtedy pojawia sie usmiech na ich twarzy…
Tak jak tez umiem, tak ja tez moge, tak ja tez mowie po angielsku!

Koniec ze wstydem i wykluczeniem, koniec z uciekaniem na widok obcokrajowca, dosyc tlumaczenia sie I dont speak English!

Nadszedl czas Jezykowej Pewnosci Siebie!
Czas na uruchomienie wszystkich Twoich godzin, nauki, uspionych zasobow, umiejetnosci z innych dziedzin w ktorych jestes dobry, przyszedl czas, aby rozkwitac!

To jest mozliwe, tak mozesz mowic lepiej po angielsku, tak mozesz
mowic szybciej po angielsku, tak wystarcza na to 2 dni!
To jest 20 h nauki non-stop!

ZACZNIJ MOWIC, PRZESTAN SIE UCZYC!

Jesli uczysz sie kompletnie od zera to 10 dni.

—- Speak it to believe it —-

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ania8 lutego 2017Ocena: 5/5

  Pokonanie bariery w mówieniu było dla mnie największym wyzwaniem. Dzięki motywacji i innowacyjnym metodom udało się w krótkim czasie osiągnąć założony cel, a znaczny udział posiada w tym doskonały nauczyciel. Zaangażowanie Jakuba sprawia, że każda lekcja rozwija nowe umiejętności. Zajęcia prowadzone są w swobodnej atmosferze, także dzięki poczuciu humoru prowadzącego.

  Odpowiedź korepetytora

  Aniu, a big thank you for your joy, support and positive attitude! Twoje szybka zmiana i efekty, ktore zaobserwowali ludzie w pracy byly fascynujace, opowiadalem o tym innym :) To dziala - Przestan sie uczyc i zacznij mowic dziala!!! Doswiadczylas tego na sobie z wielka radoscia, now more people from your work, because of your recommendation, want to train English like you do - what a chain reaction! I am very happy I could help you and now you can develop your friendship and confidence with English in a new way.

 • Zosia21 listopada 2016Ocena: 5/5

  Sposób nauki jakiego szukałam od dawna, kiedy poznawanie języka staje się przyjemnością a nie obowiązkiem. Jakub zdecydowane nie pozwala "stać w miejscu", swoimi pomysłami rozbudza kreatywność i motywuje do dalszego działania. Każda lekcja przynosi dużą satysfakcję i powoduje, że chce się więcej :)

  Odpowiedź korepetytora

  Zosia chce wiecej, mowi wiecej i rozwija sie wiecej pobudzajac innych to faster development in English and also in other areas! Zosiu, I dedicate you one of my favorite mottos: 'Fly! If you can t fly, run! If you can't run, walk! If you can walk, crawl! But always keep going forward!'. Nasz angielski odzwierciedla nasze zycie, jesli angielski idzie do przodu wtedy tez latwiej, aby caly nasz rozwoj szedl do przodu. Gratuluje postepow i zycze kolejnych more and more successes on your way :)

 • Alicja20 listopada 2016Ocena: 5/5

  Świetny, innowacyjny sposób nauczania! Lekcje prowadzone w oparciu o potrzeby a nie na podstawie podręczników. Wymusza to kreatywne podejście do języka. Lekcje super atrakcyjne, ciekawe z dużą porcją humoru. Kuba wprost zaraża swoim entuzjazmem :) Przełamuje opory i wręcz zmusza do konwersacji. Nareszcie przestałam się bać! Zaczęłam mówić!!! :D Kuba Dziękuję!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Wow Alicja! Twoje postepy i Twoje podstepy sa szokujace i inspirujace, powinnismy wszystkim opowiedziec Twoja historie, osoby ktora z niewygadanej osoby stala sie osoba, ktora samodzielnie uczestniczy w telekonferencjach po angielsku! Duzo zapalu, wytrwalosci, otwartosci - efekt murowany :) a pamietasz twoja reakcje kiedy po raz pierwszy zadalem Tobie pytanie - Opowiedz o swojej pracy? "Oj, za trudne, nie wiem jak to wszystko powiedziec..." a po bardzo krotkim czasie juz mowilas, a po kilku tygodniach takie pytanie to dla Ciebe fraszka, dziecinna igraszka... bravo! gratuluje! tak trzymaj! Achieve your goals! Reach where no one has reached before!

 • Ewa20 listopada 2016Ocena: 5/5

  Jakub prezentuje bardzo praktyczne podejście do języka i jednocześnie naucza bawiąc się nim, dzięki czemu pozyskuje uwagę ucznia. Idealnie potrafi dostosować sposób nauczania do potrzeb słuchaczy zarówno jeśli chodzi o ich poziom znajomości języka jak i tematykę. Lekcje z Kubą uczą myślenia w języku angielskim i pokazują, jak radzić sobie w różnych sytuacjach za granicą "tu i teraz" z obecnym poziomem wiedzy. Nowe słownictwo jest systematycznie poszerzane i wprowadzane w bardzo ciekawy sposób. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Dear Ewa, you are a hardworking scientist and a great English speaker! Gratuluje Tobie pracowitosci, wytrwalosci i otwartosci na mowienie. Odkrywasz, ze pomagajac innym, rozwijasz rowniez siebie, ze strategie, ktorych ucza sie inni na latwiejszym poziomie, pomagaja rowniez Tobie :) I am really happy to be able to help you with the preperation for your Phd exam. Twoj egzamin doktorancki na pewno zakonczy sie sukcesem! Bravo Ewa! Go for it! Go, get it!

 • Tom7 października 2016Ocena: 5/5

  ponieważ mała zmiana robi ogromną różnicę!!!

  Dziękuję

  Odpowiedź korepetytora

  Because a small change makes a great difference! Tak, wlasnie :) Tomku, mowisz lepiej, ciagle masz ambicje sie rozwijac i wykorzystujesz niemalze kazda okazje do tego, aby improve your English. Ciesze sie ze moglem pokazac Tobie tyle ciekawych sposobow na angielski, ktore wykorzystales w swoim zyciu, zaczepiasz obcokrajowcow i rozmawiasz z nimi :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.