Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mr Speak


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 25 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Łódź
  • Kraków
  • Katowice
  • Bydgoszcz
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielam korepetycji

O mnie

Trener lektorów, tłumacz, lektor, metodyk, z doświadczeniem 20 000 lekcji.

Skupia się na rozwijaniu płynności i pozytywnej relacji z językiem angielskim u osoby trenującej językową pewność siebie.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Katarzyna12 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Rzadko można spotkać ludzi, którzy w tak niezwykły sposób łączą pasję, wiedzę oraz zaangażowanie. Lekcje znacząco różnią się od nudnego i szablonowego „wkuwania” słówek i gramatyki, do którego przyzwyczaiłam się w szkole. To trening językowej pewności siebie i pełna koncentracja na mówieniu, co w połączeniu z motywacją daje błyskawiczne efekty oraz wielką satysfakcję. Wszystko sprofilowane konkretnie pod moje potrzeby i oczekiwania. Skorzystałam z pomocy podczas przygotowań do egzaminu doktorskiego i zdałam na 5. Dziękuję za pomoc. Szczerze i gorąco polecam!!!

 • Ania11 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki tym lekcjom przestaję uciekać od angielskiego, wręcz przeciwnie - szukam możliwości, w których będę mogła ćwiczyć angielski i wypróbować cenne wskazówki udzielane przez Jakuba. Jakub jest niezwykle kreatywnym nauczycielem z dużym poczuciem humoru - dzięki jego ciekawym pomysłom i metodom łatwiej zapamiętuje się nowe słowa i wyrażenia. Przekonałam się, że nauka angielskiego nie musi być przykrym obowiązkiem. Dziękuję !

 • Gosia8 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Jestem niezmiernie miło zaskoczona lekcjami z Jakubem. Sposób w jaki są prowadzone sprawia, że mogę cieszyć się językiem i sprawia mi to przyjemność. Poprzez metody jakie stosuje wiem jak mogę bez obaw sobie poradzić w różnych sytuacjach, używając prostych nieskomplikowanych słów, a zarazem wprowadza nowe słownictwo. Mogę wreszcie zacząć mówić, co wcześniej sprawiało mi problem. Jakub w pełni angażuje się w każdą lekcję, jest profesjonalny i pomysłowy. Wiem że wspólne zajęcia przyniosą efekty w przyszłości, bo już widzę ogromną poprawę.

 • Ania4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam metody i tryb nauki języka angielskiego, które dostosowane do potrzeb ucznia, zapewniają realne efekty, zwłaszcza w bezpośredniej komunikacji. Szymon jest świetnym nauczycielem, jego zaangażowanie, entuzjazm i inwencja mają wpływ na znaczne postępy w nauce.

 • Joanna1 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorota to świetna lektorka. Zaangażowa, konkretna, rzeczowa. Umie zdopingować każdego. Jeszcze parę miesięcy temu nie wierzyłam, że w tak ktrótkim czasie można nauczyć się mówić po angielsku Nabrałam pewności siebie w rozmowach. Do ideału jeszcze daleko, ale moja przygoda z angielskim się jeszcze nie skończyła :)

 • Łucja24 maja 2017Ocena: 5/5

  Niesamowita metoda. W ciągu 2 miesięcy uwierzyłam w swój angielski.
  Już wiem jak się uczyć lepiej i efektywniej. Teraz wreszcie mogę wykorzystać to czego się "uczyłam" przez ostatnie 16 lat! Dopiero teraz mogę mówić po angielsku i się nie zastanawiać 5 minut nad każdym słowem. Wiem że to dopiero początek ale już nie mogę się doczekać następnych efektów. Polecam!

 • Artur30 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia są prowadzone w sposób rzetelny i ciekawy. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudę trzeba ostro pracować.
  W szybki sposób można przyswoić gramatykę a co najważniejsze poprawić wymowę i umiejętności w posługiwaniu angielskim.
  Gorąco polecam.

 • Ejkozan27 kwietnia 2017Ocena: 4/5

  Dla mnie to najwygodniejsza forma nauki. Lektorzy są zaangażowani i rzetelnie podchodzą do swojej pracy a efekty są co raz bardziej widoczne. Taką metodę polecam wszystkim zabieganym osobom, które chcą popracować nad swoją wymową i biegłością wypowiedzi.

 • Ania8 lutego 2017Ocena: 5/5

  Pokonanie bariery w mówieniu było dla mnie największym wyzwaniem. Dzięki motywacji i innowacyjnym metodom udało się w krótkim czasie osiągnąć założony cel, a znaczny udział posiada w tym doskonały nauczyciel. Zaangażowanie Jakuba sprawia, że każda lekcja rozwija nowe umiejętności. Zajęcia prowadzone są w swobodnej atmosferze, także dzięki poczuciu humoru prowadzącego.

  Odpowiedź korepetytora

  Aniu, a big thank you for your joy, support and positive attitude! Twoje szybka zmiana i efekty, ktore zaobserwowali ludzie w pracy byly fascynujace, opowiadalem o tym innym :) To dziala - Przestan sie uczyc i zacznij mowic dziala!!! Doswiadczylas tego na sobie z wielka radoscia, now more people from your work, because of your recommendation, want to train English like you do - what a chain reaction! I am very happy I could help you and now you can develop your friendship and confidence with English in a new way.

 • Zosia21 listopada 2016Ocena: 5/5

  Sposób nauki jakiego szukałam od dawna, kiedy poznawanie języka staje się przyjemnością a nie obowiązkiem. Jakub zdecydowane nie pozwala "stać w miejscu", swoimi pomysłami rozbudza kreatywność i motywuje do dalszego działania. Każda lekcja przynosi dużą satysfakcję i powoduje, że chce się więcej :)

  Odpowiedź korepetytora

  Zosia chce wiecej, mowi wiecej i rozwija sie wiecej pobudzajac innych to faster development in English and also in other areas! Zosiu, I dedicate you one of my favorite mottos: 'Fly! If you can t fly, run! If you can't run, walk! If you can walk, crawl! But always keep going forward!'. Nasz angielski odzwierciedla nasze zycie, jesli angielski idzie do przodu wtedy tez latwiej, aby caly nasz rozwoj szedl do przodu. Gratuluje postepow i zycze kolejnych more and more successes on your way :)

 • Alicja20 listopada 2016Ocena: 5/5

  Świetny, innowacyjny sposób nauczania! Lekcje prowadzone w oparciu o potrzeby a nie na podstawie podręczników. Wymusza to kreatywne podejście do języka. Lekcje super atrakcyjne, ciekawe z dużą porcją humoru. Kuba wprost zaraża swoim entuzjazmem :) Przełamuje opory i wręcz zmusza do konwersacji. Nareszcie przestałam się bać! Zaczęłam mówić!!! :D Kuba Dziękuję!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Wow Alicja! Twoje postepy i Twoje podstepy sa szokujace i inspirujace, powinnismy wszystkim opowiedziec Twoja historie, osoby ktora z niewygadanej osoby stala sie osoba, ktora samodzielnie uczestniczy w telekonferencjach po angielsku! Duzo zapalu, wytrwalosci, otwartosci - efekt murowany :) a pamietasz twoja reakcje kiedy po raz pierwszy zadalem Tobie pytanie - Opowiedz o swojej pracy? "Oj, za trudne, nie wiem jak to wszystko powiedziec..." a po bardzo krotkim czasie juz mowilas, a po kilku tygodniach takie pytanie to dla Ciebe fraszka, dziecinna igraszka... bravo! gratuluje! tak trzymaj! Achieve your goals! Reach where no one has reached before!

 • Ewa20 listopada 2016Ocena: 5/5

  Jakub prezentuje bardzo praktyczne podejście do języka i jednocześnie naucza bawiąc się nim, dzięki czemu pozyskuje uwagę ucznia. Idealnie potrafi dostosować sposób nauczania do potrzeb słuchaczy zarówno jeśli chodzi o ich poziom znajomości języka jak i tematykę. Lekcje z Kubą uczą myślenia w języku angielskim i pokazują, jak radzić sobie w różnych sytuacjach za granicą "tu i teraz" z obecnym poziomem wiedzy. Nowe słownictwo jest systematycznie poszerzane i wprowadzane w bardzo ciekawy sposób. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Dear Ewa, you are a hardworking scientist and a great English speaker! Gratuluje Tobie pracowitosci, wytrwalosci i otwartosci na mowienie. Odkrywasz, ze pomagajac innym, rozwijasz rowniez siebie, ze strategie, ktorych ucza sie inni na latwiejszym poziomie, pomagaja rowniez Tobie :) I am really happy to be able to help you with the preperation for your Phd exam. Twoj egzamin doktorancki na pewno zakonczy sie sukcesem! Bravo Ewa! Go for it! Go, get it!

 • Tom7 października 2016Ocena: 5/5

  ponieważ mała zmiana robi ogromną różnicę!!!

  Dziękuję

  Odpowiedź korepetytora

  Because a small change makes a great difference! Tak, wlasnie :) Tomku, mowisz lepiej, ciagle masz ambicje sie rozwijac i wykorzystujesz niemalze kazda okazje do tego, aby improve your English. Ciesze sie ze moglem pokazac Tobie tyle ciekawych sposobow na angielski, ktore wykorzystales w swoim zyciu, zaczepiasz obcokrajowcow i rozmawiasz z nimi :)

 • Jaro5 października 2016Ocena: 5/5

  Jakub, ze swoim entuzjastycznym podejściem pomaga usunąć blokadę, która uniemożliwia nabranie pewności siebie w zakresie wypowiadanie się i konwersacji. Jest takie określenie "mute English". Długo nie potrafiłem tego przełamać. Ale żywe choć swobodne rozmowy na interesujące tematy wymuszają mobilizację i przełamują te ograniczenia.

  Odpowiedź korepetytora

  Jaro, you are walking mine of knowledge, I ve learnt a lot from you, mowisz juz bardzo dobrze, a teraz masz jeszcze wiecej przekonania, ze tak rzeczywiscie jest :) coz, poza tym zawsze sa jakies nowe slowka, przeciez jezyk angielski ma ich tyle - ponad 600 000 ! Keep up the great job and enjoy discovering new lands of language practice opportunity!

 • Paweł5 października 2016Ocena: 4/5

  Konwersacje z Jakubem to świetne doświadczenie - dzięki wspólnej pracy poznałem praktyczne zastosowanie wielu nowych słów i sformułowań. Już od pierwszych minut rozmowy wiedziałem, że Jakub jest pasjonatem języka i w pełni angażuje się w każdą lekcję, serwując przy okazj porcję świetnego humoru :) To był dla mnie świetnie spędzony czas.

  Odpowiedź korepetytora

  Dear Paul, it' s been an unforgettable, unique experience to be able to talk to you :) we ve had lots of adventures together, saggy adventures, slang adventures, formal ones and the job interview killer tricks! You rock! So keep on rocking!

 • Dominik5 października 2016Ocena: 5/5

  Jakub jest genialnym lektorem, który w krótkim czasie nauczy Cię angielskiego, którego używa się w życiu i w biznesie. Ma bardzo indywidualne podejście do klienta co jest zdecydowanie dużym plusem.

 • Marlena5 października 2016Ocena: 5/5

  Jakub jest lektorem, przy którym nie sposób się nie nauczyć j. angielskiego, jak i nie sposób się nudzić. Jedyny nauczyciel, który sprawił, że moje dzieciaki czekały niecierpliwie na lekcje i chciały się uczyć. Innowacyjne metody, doskonały kontakt z uczniem

  Odpowiedź korepetytora

  Marlenko, to bylo pouczajace experience, szukac razem z Toba sposobow na motywowanie chlopcow. They are very creative and they just get what they want. Sztuka jest podstawic im cos kiedy po to siegaja i wtedy widza, ze to co na poczatku wydawalo sie trudnoscia, moze byc przyjemnoscia and the learning at the same time. I like it when you laugh and tell me your point of view :)

 • Grażyna4 października 2016Ocena: 5/5

  Lekcje z Jakubem były ciekawe z nutką humoru przez co zajęcia stały się ciekawe i atrakcyjne . Jakub ze swoim poczuciem humoru oraz charyzmą urozmaicał lekcje. Jakub jest wyjątkowym nauczycielem tzn jest zabawny jak i kreatywny człowiek z wyjątkowymi zdolnościami sprawia że motywacja wzrasta nie tylko do nauki języka ale i do rozwoju osobistego.

  Odpowiedź korepetytora

  Grazyna, You know that you can! If you want something you just get it :) potrafisz sie nauczyc nawet hiszpanskiego, a pozniej ile frajdy, how much fun when you can understand and speak to people, visit your daughter in Gwatemala, visit Jerusalem, travel around the world plus umiec angielski :) The world is yours for the taking!

 • Marta23 września 2016Ocena: 5/5

  Lider w klasie treningów z j. angielskiego. Pan Jakub ma dar podejścia nawet do buntowniczego nastolatka. Swoją charyzmą, pasją i profesjonalizmem zaraża angielskim każdego niezależnie od wieku. Jedyny minus: jeśli młody człowiek raz odbędzie trening z Panem Jakubem - za nic w świecie nie chce go zamienić na innego lektora. Szczerze polecam - niekonwencjonalne treningi dla opornych i wymagających. Autorski pomysł na konwersacje. Congratulations! I never told you how grateful I am.

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you for your gratitude and benefiting from the meetings with me. Bruno is a truly wonderful boy with his own unique story of the friendship with English. It is a great asset which needs care and support to grow it into a full blown English mastery. The English self confidence is already his - far enough of it thanks to his stay abroad. Bruno trzymam kciuki za Ciebie, twoje postepy I radosc z Angielskiego ;)

 • Marek13 września 2016Ocena: 5/5

  To jest wspanialy trener, prawdziwy trener, ktory przejal sie moim angielskim
  i pomogl mi wydostac sie ze slepej uliczki w ktorej utknalem, w koncu przejalem kontrole nad moim angielskim i z tego sie najbardziej ciesze, szkoda ze Cie nie spotkalem 10 lat wczesniej kiedy zaczynalem nauke angielskiego :) thank you is not enough to say, but I still want to say thank you, THANK YOU, T H A N K Y O U :)
  Marek

  Odpowiedź korepetytora

  Zrobiles very big progress, spectacular Progress! You invested a lot of time and work in your very good friend - English. Now it is a payback time and he pays you back. Just as I told you INVEST IN YOUR ENGLISH AND YOUR ENGLISH WILL INVEST IN YOU , zainwestuj w swoj angielski a twoj angielski zainwestuje w ciebie! It's a great exchange to ci sie zwroci z nawiazka :) juz ci sie zwraca !

 • Paweł1 czerwca 2016Ocena: 3/5

  Mind-blowing, exciting, unique. Szybkie tempo przyswajania , dzieki emocjom, jakie potrafi wywolac prowadzacy, pasja, ktora udziela sie takze drugiej stronie, a przy tym wiedza i doswiadczenie oraz praktyczne podejscie poparte parololetnim pobytem w Anglii ,odroznia go zdecydowanie od setek pedagogów.

  Odpowiedź korepetytora

  Pawel, it's always great to hear from you, and listen to what you have just learnt, you have been very open to new ideas, natural strategies governing learning process. You ve seen the results with your own eyes, you ve touched them with your own hands - it's like magic, but it works for REAL! :)

 • Rafał1 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo profesjonalny, kompetentny i pomysłowy lektor. Zawsze potrafi szybko zareagować i zaadaptować się do danej sytuacji. Każda lekcja czy rozmowa jest inna, ale poniekąd nawiązują do siebie. Korzysta z wielu innowacyjnych pomysłów, by wspomóc naukę mówienia.

  Odpowiedź korepetytora

  Rafał, you are truly a gem in the crown - a unique, exceptional student, one of a kind! I'm so glad that you have promoted yourself to a higher level, you have amazing perseverance and you really know a lot and you can say a lot :) I know, sometimes it s a struggle, but is it not sometimes a struggle even when you speak Polish? ;)

 • Mary24 maja 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel języka, jakiego znam. Uczyłam się angielskiego kilkanaście lat i wiele mi się plątało. Znałam wyrażenia i regułki ale nie potrafiłam swobodnie mówić. Lektor mnie ośmielił, nauczył stawiać proste pytania i poprawnie odpowiadać, jaka ulga! Chodzę też do szkoły językowej, tam materiał się przerabia, a tu się mówi i mówi. Jest wesoło i ciekawie. Robię szybkie postępy. Porządkuję i używam to, co już "umiałam". Korepetytor jest kreatywny, nieszablonowy i kompetentny. I am glad I met him. He is very helpful.

  Odpowiedź korepetytora

  Dear Mary, it is pleasure to cooperate with you, the progress that you 're making is shocking and astonishing! And I learn so much from you, I like listening to you talk as you have so many bright observations. Wishing you ever more joyful discoveries in your Great English Adventure (like Peter Pan ;)

 • Hanna24 maja 2016Ocena: 5/5

  Zaskoczyło mnie to w jaki sposób zaczęłam podchodzić do nauki angielskiego.
  Jakiś czas temu nie potrafiła bym wykrztusić słowa w trakcie rozmowy, a teraz wydaje mi się to naturalne.
  Bardzo przyjazna atmosfera pełna życzliwości i zrozumienia.
  Zachwyca mnie umiejetność lektora, dopasowania się do poziomu ucznia.
  Twórczego naprowadzania, pokazania jak ten język jest prosty dla nas. Widać kompetencje i przygotowanie

  Odpowiedź korepetytora

  Haniu, so great to hear from you, especially so many positive words - thank you. I'm so happy you had a breakthrough moment and that you discover your hidden talents - you CAN S P E A K English!!! You make the difference, you are lovely, open, optimistic, brave, creative and powerful!

 • Rafał23 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo kompetentny,rzetelny,korepetytor. Poprzez lekcje z korepetytorem przypomniałem podstawowe zasady gramatyczne oraz rozwinąłem pewność siebie przy rozmawianiu po angielsku.

  Odpowiedź korepetytora

  Rafał, dziękuję, ściskam i trzymam kciuki za twój wyjazd, all the best, many exciting adventures, meet many new friends, get new competences, gain new skills and be the best version of you! :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.