Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

KM PROGRAMS

Andrzej PRZEŁUCKI - 100%-owa zdawalność egzaminów


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 98 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Tychy
  • Katowice
  • Mikołów
  • Łaziska Górne
  • Sosnowiec
  • Kobiór
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielam korepetycji

O mnie

CI and SI interpreter, Electronics engineer.

Moje zainteresowania i pasje.

 • Język angielski,włoski,hiszpański,rosyjski,< br />
 • http://tychyangielski.republika.pl
  • Nurkowanie, krótkofalarstwo i zwiedzanie świata,freediving, spearfishing, sea kayaking, marine life, ham radio, charters and expeditions, martial arts, Kobudo weapons, bush flying,Sea Shepherd
 • http://spearo.republika.pl
 • http://kennedysafaris.republika.pl
 • http://sp9hzx.republika.pl
 • http://www.qsl.net/sp9hzx

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ewa13 maja 2017Ocena: 5/5

  Z Panem Andrzejem można nie tylko nauczyć się angielskiego, ale również podyskutować na najróżniejsze ciekawe tematy, co powoduje, że lekcje stają się ciekawsze i szybko mijają. Ja uczę się na odległość (Skype), ale to nie stanowi żadnej przeszkody. Pan Andrzej jest konkretnym i ciekawym człowiekiem, także na pewno wiele wyniesiecie z lekcji!
  Pozdrawiam,
  Ewa

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a bunch Ewa.
  :)

 • Małgorzata4 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Angielskiego można się uczyć wszędzie, ale warto uczyć się u ciekawych ludzi, to wzbogaca nie tylko wiedzę ale i nas samych. Pan Andrzej jest ciekawym człowiekiem i dobrym nauczycielem. Polecam. Małgorzata

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Pani Małgosiu!
  Miło mi.
  :)

 • Magda2 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Z Panem Andrzejem uczę się od kilku miesięcy, po raz pierwszy widzę, że mój angielski w końcu rusza do przodu, a miałam już do czynienia z kilkoma nauczycielami angielskiego. Wymagający, skuteczny i z doświadczeniem.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Magda.Powodzenia!
  :)

 • Rafal31 marca 2017Ocena: 5/5

  Pan Andrzej uczy mojego syna już blisko rok . Nauczyciel bardzo wymagający i cierpliwy potrafi nauczyć każdego mój syn takiego nauczyciela właśnie potrzebował
  Polecam Pana Andrzeja
  Rafał Deda

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Panie Rafale.
  :)

 • Bartek30 marca 2017Ocena: 5/5

  Wymagający i bardzo skuteczny. Zdecydowanie polecam! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Panie Bartku!
  :)

 • Beata30 marca 2017Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest najlepszym nauczycielem ever! Szkoda, że w szkole nie miałam takich wymagających nauczycieli, bo być może na chwilę obecną pisała bym już doktorat! :) zdecydowanie polecam!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Beata !
  :)

 • Monika19 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam naukę u p. Andrzeja. Zajęcia są ciekawe i prowadzone z dużym zaangażowaniem. Moja znajomość angielskiego szybko rośnie co sprawia, że mam poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks :)

 • Grzegorz26 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Naukę zacząłem w październiku i już po paru lekcjach zauważyłem że angielski nie taki straszny. P. Andrzeja wymagający, bardzo umiejętnie motywuje. Serdecznie polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot
  :)

 • Patryk9 listopada 2016Ocena: 5/5

  Z wieloma Korepetytorami miałem do czynienia, ale przed żadnym nie czułem takiego respektu, jak przed p. Andrzejem. Jak jest za co to pochwali , jak trzeba to ochrzani;) Konkretny nauczyciel, który wie czego oczekuje i wkłada w to wiele pasji. Dzięki p. Andrzejowi ponownie uczę się systematyczności, co w przypadku nauki angielskiego jest niezbędne aby osiągnąć założony cel. Pozdrawiam

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Panie Patryku.
  :)

 • Judyta7 listopada 2016Ocena: 5/5

  Po miesiącu nauki wreszcie zaczynam lubić tak dawno znienawidzony język. Jasne przekazanie wiedzy, uporządkowane lekcje, duzooo motywacji, także duży respekt do Twoich umiejętności powoduje że uczę się dla przyjemności:) po miesiącu nauki wiem że to jest ten tryb nauki,ktorego dawno szukalam:) Warto był o czekać ten rok.. nigdy się nie nauczyłam tyle nowych zwrotów/słówek/gramatyki ile w ciągu pierwszego miesiąca wspólnej nauki.. Bardzooo polecam:)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Judyta.
  :)

 • Sylwia4 listopada 2016Ocena: 5/5

  Pan Andrzej uczy syna od niedawna. Nie jest to typowy nauczyciel języka angielskiego, w pozytywnym znaczeniu oczywiście. Jest bardzo wymagający, jednak od razu łapie dobry kontakt z uczniem. Widać, że zależy Mu aby nauczyć, co dzisiaj nie jest takie oczywiste! Syn, mimo że lekcje odbywają się w niedziele, jest bardzo zadowolony i bardzo polubił te weekendowe zajęcia. Młody powoli uczy się systematycznej nauki :) Od pierwszych dni Pan Andrzej zaraża swoimi pasjami, nie tylko młodego ale i nas :) Jestem bardzo zadowolona, także polecam w 100% lekcje z Panem Andrzejem. Dziękuję.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Pani Sylwio!
  :)

 • Michał28 października 2016Ocena: 5/5

  Pan Andrzej uczy mnie od podstaw języka angielskiego a mam już swoje lata 40+ :) i naprawdę polecam .Jest wymagający , potrafi dobrze wytłumaczyć . Nie można się nudzić podczas nauki
  Polecam naprawdę

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki panie Michale.Trzymam kciuki!
  :)

 • Jolanta27 października 2016Ocena: 5/5

  Pana Andrzeja znam od niedawna. Uczy mojego Syna angielskiego. Jest punktualny, konkretny, wymagający a przy tym bardzo sympatyczny.Ma dużą wiedzę i doświadczenie w uczeniu.I robi to z pasją.Mam nadzieję,że nasza współpraca potrwa długo.Polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki!
  :)

 • Sandro27 października 2016Ocena: 5/5

  Do Pana Andrzeja trafiłem mając problemy z językiem angielskim w szkole podstawowej. Po kilku latach pracy zdałem swój pierwszy egzamin FCE, dzięki któremu zostałem zwolniony ze zdawania egzaminu maturalnego. Pan Andrzej jest wymagającym nauczycielem, który potrafi zainteresować językiem. Schemat nauki polega na opanowaniu solidnych podstaw połączony ze stałym, stopniowym doskonaleniem nowych dziedzin w mowie i piśmie. Człowiek z pasją. Szczerze polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Sandro.Powodzenia!
  :)

 • Patrycja17 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Nigdy nie lubialam Angielskiego, nauka tego jezyka byla dla mnie zlem koniecznym i zawsze odkladalam ja na pozniej... Panu Andrzejowi udalo sie mnie zmotywowac i przalamac moja bariere jezykowa. To bardzo cierpliwy nauczyciel, ktory ma konkretny plan nauki i wie co robi. Lekcje sa bardzo interesujace, nauka sprawia przyjemnosc. Mozna sobie fajnie porozmawiac po angielsku o wielu zainteresowaniach i przy okazji zarazic sie nowymi pasjami :-). Z pelnym przekonaniem polecam lekcje z Panem Andrzejem!
  Dziekuje Panie Andrzeju :-)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Pati!
  Cała przyjemność po mojej stronie.
  Powodzenia!
  :)

 • Marcelina25 lipca 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy Nauczyciel języka angielskiego. Lekcje odbywają się w przyjemnej, luźnej atmosferze. Dowcipny, a zarazem bardzo wymagajacy, wzbudzający szacunek. Mimo swojego napiętego grafika zawsze znajdzie te 2h, czy w środku tygodnia o 21, czy w weekend wcześnie rano. Lekcje są równie efektywne przez skype, co mnie zaskoczyło i dzięki czemu jestem w stanie uczyć się angielskiego nawet często podróżując. Nauczyciel godny polecenia!

  Odpowiedź korepetytora

  Wielkie dzięki za miłe słowa!
  :)

 • Bożena24 lipca 2016Ocena: 5/5

  „Przygodę” z nauką języka angielskiego rozpoczęłam ponad dwa miesiące temu. Zaczynam od zera i byłam przekonana, że nic z tego nie będzie dlatego cieszę się, że trafiłam na takiego nauczyciela jak Pan Andrzej – cierpliwego, wyrozumiałego z jednej strony i pełnego profesjonalizmu z drugiej. Bardzo odpowiada mi sposób przekazywania wiedzy – jasno i rzeczowo małymi partiami, efekty widzę z lekcji na lekcję, a poza tym to pasjonat wszystkiego tego co robi. Można by jego pasjami obdzielić rzeszę ludzi. Zdecydowałam się na naukę będąc już na emeryturze ale nie żałuję. Serdecznie polecam innym.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Pani Bożeno.
  Oby wszyscy studenci byli tak zmotywowani!
  Duża frajda z Panią się uczyć !!
  :)

 • Maciek1 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Nauka w miłej atmosferze, dobrze wyjaśnione struktury gramatyczne oraz wielowątkowe podejście do tematu języka angielskiego, polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Maciek
  :)

 • Pawel29 maja 2016Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel.
  Potrafi solidnie zmotywować do pracy.
  Człowiek z ogromną wiedzą i mnóstwem zainteresowań.
  Serdecznie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Paweł !
  :)

 • Sabina26 maja 2016Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest bardzo wymagającym lektorem. Nauka języka angielskiego prowadzona jest poprzez wprowadzanie wielu bodźców językowych. Pozwala w szybszym tempie przyswoić sobie materiał, szybciej zauważamy efekty naszej pracy. W sposób bardzo przystępny tłumaczy gramatykę i przede wszystkim jej zastosowanie w praktyce ( do tej pory wkuwana w zbyt dużych ilościach bez pomysłu na właściwe jej wykorzystanie). Szczerze polecam, gdyż świetnie motywuje do nauki!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot !
  :)

 • Marcin17 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo profesjonalne podejście, zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze. Pan Andrzej w bardzo ciekawy sposób umie przekazać swoją wiedzę, a przy tym jest bardzo cierpliwym nauczycielem! W jasny i rzeczowy sposób wytłumaczył mi zasady gramatyczne. Pan Andrzej jest osobą wymagającą, ale jednocześnie wyluzowaną. Gorąco polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Marcin
  :)

 • Karolina16 maja 2016Ocena: 5/5

  Konkretny, rzetelny i merytoryczny. Oprócz świetnego przygotowania metodycznego, naprawdę potrafi zmotywować i zainteresować, zajęcia mają jasną i przejrzystą strukturę. Długo szukałam kogoś naprawdę konkretnego i dobrego - Andrzeja mogę polecić stuprocentowo. Byłam w kilku szkołach i na kilku lekcjach ze „świetnymi native speaker’ami”- ale rozmowy o pogodzie bez jasnej struktury nie porządkują wiedzy tylko tworzą chaos. Lekcje z Andrzejem są przemyślane, ciekawe i tworzą pewną całość. Blok wiedzy jest na bieżąco utrwalany i stopniowo poszerzany - przez co widać efekty nauki. Nacisk kładziony jest na słownictwo + gramatykę - która jest od razu stosowana w praktyce konwersacyjnej.
  A poza wszystkim to naprawdę nietuzinkowy gość - pasjonat i entuzjasta życia! POLECAM.

  Odpowiedź korepetytora

  Wielkie dzięki Karolina.
  :)

 • wiktoria9 maja 2016Ocena: 5/5

  Najlepsze korepetycje z języka angielskiego! Nauka staje się przyjemnością. W dodatku efekty zauważycie bardzo szybko.
  Bez żadnego bezsensownego klepania reguł gramatycznych czysta praktyka ! Do tego super atmosfera. Serdecznie polecam.
  Bardzo wysoki poziom nauczania !

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Wiki!
  :)

 • IK7 maja 2016Ocena: 5/5

  Nienauczalni i pozbawieni talentu językowego...będą nauczeni;).Interesująca osobowość i indywidualne podejście do ucznia.Po prostu.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot!
  :)

 • Magda6 maja 2016Ocena: 5/5

  Profesjonalizm, nietuzinkowość, inteligencja, fachowe podejście do opornego ucznia, wyrafinowane poczucie humoru - to określenia opisujące mojego teachera. Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy, to nauka byłaby miła i pożyteczna :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Magda!
  :)

 • Leszek5 maja 2016Ocena: 5/5

  Polecam naukę języka angielskiego u Pana Andrzeja. Pełny profesjonalizm.Potrafi zmotywować do nauki. Można porozmawiać o wszystkim.
  P.S. Na naukę języka nigdy nie jest za późno a poza tym:
  "Better late than never"

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot and good luck!
  :)

 • Marlena29 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Wspaniały nauczyciel i ciekawy człowiek, potrafi zmotywować do nauki. Bardzo konkretny, z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać. Profesjonalista! Jest bardzo wymagający ale bardzo skuteczny, kompetentny, z poczuciem humoru. Nietuzinkowy nauczyciel. W końcu znalazłam nauczyciela, dzięki któremu uwierzyłam, że mogę nauczyć się angielskiego. Pan Andrzej nauczy każdego!!! Efekty widać każdego tygodnia. Polecam wszystkim!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot Marlena.
  I'm keeping my fingers crossed.
  :)

 • Paweł29 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Andrzej - król angielskiego parkietu :-)
  Jeśli ktoś naprawdę chce się nauczyć języka angielskiego to na tym portalu nie znajdzie lepszej osoby. Wymagający, konkretny a przy tym wyrozumiały. Otwarty na życie, "zanurzony" po brzegi w pasji i pozytywnej energii.
  Jeśli kogoś NIE interesuje nauka języka angielskiego, to również polecam, chociażby dla samej rozmowy :-)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Paweł za miłe słowa.
  To przyjemność uczyć takich studentów jak Ty!
  :)

 • Konrad27 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Pan Andrzej to wspaniały nauczyciel i niesamowity człowiek. Wymagający, mający ogromną wiedzę, potrafiący nauczyć i zachęcić do systematycznej nauki. Dzięki p. Andrzejowi wiem, że osiągnę sukces w nauce języka angielskiego. Polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Konrad za miłe słowa.Trzymam kciuki
  :)

 • Agnieszka26 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Dzięki panu Andrzejowi uwierzyłam że mogę nauczyć się angielskiego. Wspaniały nauczyciel i bardzo ciekawy człowiek.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks
  :)

 • Rafał26 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Pan Andrzej to profesjonalista. Bardzo wymagający, czasem niecierpliwy, ale efekty widoczne sa każdego tygodnia. Nie polecam osobom, które nie lubią się uczyć, lub nie mają w ogóle czasu na naukę. Trzeba się przykładać. :)

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot
  :)

 • Henry25 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Andrew zawodowiec :).
  Wymagający ale życzliwy, ogromna wiedza i swobodna atmosfera na zajęciach - wszystko da się pogodzić.
  Przy Panu Andrzeju wiesz, że warto się uczyć.
  Bezapelacyjnie - number one.

  Odpowiedź korepetytora

  Cała przyjemność po mojej stronie.
  Miło spotykać się z tak sympatycznym gościem,i widzieć duże chęci i zaangażowanie oraz oczywiście postępy.
  Dzięki Henry :)

 • Marta23 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam naukę u Pana Andrzeja. Wymagający nauczyciel , ale potrafi nauczyć przy tym miły i wesoły.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Marta
  :)

 • Artur7 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Jeśli szukacie kolejnego korepetytora, który odrobi za was pracę domową to sobie odpuśćcie. To NAUCZYCIEL z zasadami, który swoją stale poszerzającą się wiedzę podpiera faktyczną praktyką. Stara szkoła nauk języka - mniej, a częściej i z większym zaangażowaniem. Ten człowiek nauczy każdego. Obecne szkoły nie zaoferują nikomu takiego kroku naprzód. Zaczniecie prawdopodobnie od zera, mimo waszej rzekomej wiedzy, ale szybko zaczniecie mówić płynnie. Bez bezmózgiego uzupełniania luk w zdaniach bez wiedzy z gramatyki (jak pokazują w szkołach). Poznacie ją szybko i będziecie ją stosować w mowie i piśmie. Polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ania29 listopada 2015Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest świetnym nauczycielem. Ma niebywałą wiedzę, którą potrafi jasno przekazać. Jest w stanie zmotywować do działania nawet największego leniucha! Ma bardzo dobre podejście pedagogiczne.
  Pan Andrzej tworzy przyjazną i luźną atmosferę a zajęcia są prowadzone bardo ciekawie. Nie ma mowy o nudzie! Widziałam w życiu wielu nauczycieli angielskiego i co jeden to gorszy. Dopiero lekcje z Panem Andrzejem dały wyraźne efekty. Żałuję tylko, że tak późno się na nie zdecydowałam. Serdecznie polecam każdemu! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you very much Ania
  :)

 • Jakub28 listopada 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel obdarzony nietuzinkowym poczuciem humoru :) Dzięki Panu Andrzejkowi widzę z każdym tygodniem dużą poprawę co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że właściwe wybrałem nauczyciela. Wszystkim bardzo polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot Jakub!
  :)

 • Krzysztof28 listopada 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z lekcji angielskiego z p. Andrzejem.
  Czuję, że po raz pierwszy mam do czynienia z człwoiekiem który naprawdę wie jak nauczyć języka anielskiego
  oraz ma konkretny plan i narzędzia aby tego dokonać.
  Styl i jakość prowadzonych lekcji - bez zarzutu.

  Pozdrawiam
  KP

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Chris!
  :)

 • Piotr24 listopada 2015Ocena: 5/5

  Korepetytor z prawdziwego zdarzenia. Właśnie takiej osoby potrzebowałem by spróbować nauczyć się języka Szekspira. Wymagający, sprawdzający, kompetentny a przede wszystkim motywujący do pracy. Prócz tego człowiek o milionie ciekawych zainteresowań i z poczuciem humoru. Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks!
  :)

 • Tomek22 listopada 2015Ocena: 5/5

  Z puktu widzenia rodzica - to działa. Pan Andrzej jest wymagający ale skuteczny. Gdyby tak nie było - to z pewnością córka by nie kontynuowała lekcji drugi rok. Jest na tyle efektywny, że sam spróbowałem w tym roku i nie żałuję. Tak samo wymagajacy- ale potrafi zmotywować. Zaraża pasją nie tylko do języka... Bardzo ciekawe rozmowy - polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot
  :)

 • Patryk21 listopada 2015Ocena: 5/5

  W piątkowe popołudnia Pan Andrzej potrafi zmotywować mnie do nauki jak nikt inny. Jest wymagający i posiada ogromną wiedzę. Podczas zajęć panuje znakomita atmosfera, a Pana Andrzeja cechuje niebanalne poczucie humoru.
  Polecam serdecznie :)

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Patryk :)

 • Karolina19 listopada 2015Ocena: 5/5

  Cierpliwy, zaangażowany a przede wszystkim WYMAGAJĄCY nauczyciel. Potrafi w przejrzysty sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia gramatyczne oraz skutecznie zmotywować do systematycznej nauki, która w krótkim czasie przeradza się w pasję. Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot Karolina
  :)

 • Barbara18 listopada 2015Ocena: 5/5

  WYMAGAJĄCY :-) skuteczny, sympatyczny, rzeczowy. Ale i tak najwięcej wstawiiłabym tutaj synonimów słowa WYMAGAJĄCY

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks and the pleasure is mine.
  :)

 • Roman18 listopada 2015Ocena: 4/5

  Nauczyciel wymagający - godny polecenia

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you

 • Justyna10 września 2015Ocena: 5/5

  Potwierdzam pozytywne opinie o nauczycielu. Skuteczny i kompetentny. Wysokie wymagania, bardzo dobrze przekazana wiedza i regularne zajęcia odnisły sukces u naszego syna.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot
  :)

 • AndrzejG3 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Pan Andrzej ma niezwykły dar przekazywania swojej wiedzy. Potrafi zarazić optymizmem i motywować do pracy nad językiem.
  P. Andrzej to równocześnie b. wymagający nauczyciel, który doskonale wie jak pokierować uczniem, aby wydobyć drzemiący w nim potencjał.
  P. Andrzej to prawdziwy kosmopolita, który zwiedził chyba wszystkie kontynenty, dzięki czemu konwersacje z nim to coś więcej niż nauka angielskiego- to przyjemność poznawania świata. Polecam serdecznie.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Andy
  :)

 • Małgorzata10 lipca 2015Ocena: 5/5

  Godny polecenia nauczyciel!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks
  :)

 • Elżbieta P29 czerwca 2015Ocena: 5/5

  bardzo surowy i ostry korepetytor ale dzięki jego metodom po pół roku płynnie posługiwałam się j.angielskim. Matura zdana na 5, a dzięki tym umiejętnościom dostałam b.dobrą pracę. Bardzo miło wspominam Pana Andrzeja i serdecznie polecam (nie zawiedziecie się )

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Ela and all the best :)

 • Przemek26 czerwca 2015Ocena: 5/5

  świetny korepetytor, świetny człowiek! polecam każdemu :) potrafi zmotywować do nauki, a poprawa u mnie w komunikacji w języku angielskim już jest widoczna :)

  Odpowiedź korepetytora

  Nice to hear that!Thanks.
  :)

 • Beata W.24 czerwca 2015Ocena: 5/5

  W nauce języka obcego dobre efekty osiągamy poprzez systematyczność. Pan Andrzej do perfekcji opanował technikę mobilizowania ucznia do wykonywania poleceń. Jako nauczyciel mojej córki, szybko zidentyfikował słabe punkty, a następnie wdrożył działania (które skutecznie wyegzekwował), dzięki czemu wszystkie kolejne poziomy (FCE, CAE i CPE) zaliczyła z najwyższa punktacją. Moja córka jest zdolna, mimo to innym nauczycielom (bardzo dobrym) nie udawało się osiągnąć, wymiernych wyników.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks.
  It has been a pleasure to teach your daughter
  :)

 • darpok23 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Z Panem Andrzejem mam kontakt jako korepetytor moich dwóch synów od ładnych paru lat. Potwierdzam poniższe pozytywne opinie nt. jego profesjonalnego podejścia do ucznia. Synowie zdali wszystkie egzaminy. Najmłodszy zdał egzamin końcowy w szkole z j. angielskiego na 100%, dostał się do klasy dwujęzycznej bez najmniejszego problemu. Jest wymagającym, cierpliwym nauczycielem, którego podopieczni szanują i lubią.
  Dariusz i Barbara, Tychy.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks
  :)

 • AndreW22 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Podzielam pozytywne opinie uczniów Andrzeja. Pragnę je uzupełnić o to czego tu jeszcze nie wyczytałem, a mianowicie o to, że Andrzej po za tym, że jest 100% profesjonalistą i 99% optymistą, to co robi robi to zawsze z pasją, dotyczy to wszsytkich aspektów jego aktywności czyli uczenia, hobby itd. Dzięki temu może udzielić się nam jego pasja, czy to do nauki języka czy inna o której napewno nam wcześniej czy później opowie ;)
  Współprace z Andrzejem polecam ludziom którym udziala się optymizm innych i nie nawidzą szablonowego odbębniania lekcji.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Andrew
  :)

 • 21 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Podzielam opinie. Pan Andrzej "reanimował" naszego syna w nie dlugim czasie z oceny 2 do 4. Elastyczne podejscie i doswiadczenie w pracy z młodzieżą. Szczerze polecamy. Bożena i Wojtek L. Tychy

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Norbert20 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcję angielskiego u Pana Andrzeja. Motywuje do nauki, jest bardzo cierpliwy. Efekty nauczania widać z każdym dniem. Jest wymagającym nauczycielem, ale jestem przekonany że dzięki takiemu systemowi nauczania będą widoczne efekty. Lekcje nigdy nie są nudne! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks!
  :)

 • Magda20 maja 2015Ocena: 5/5

  Pan Andrzej to do tej pory mój nalepszy nauczyciel języka angielskiego, a mam za sobą zarówno szkołę językowa jak i lekcje prywatne. Jest wymagający i potrafi zmobilizować do nauki, a przy tym jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, potrafiącym zadbać o miłą i przyjazną atmosferę podczas zajęć. Idealne połączenie autorytetu i wspierającego coacha! Z Panem Andrzejem można porozmawiać na każdy temat :) Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks and good luck!
  :)

 • Kuba18 maja 2015Ocena: 5/5

  Gorąco polecam. Pan Andrzej jest wymagającym nauczycielem z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Lekcje są ciekawe i wymagające, a efekt, z dnia na dzień widzę u siebie dużą poprawę, a szczególnie w swobodzie komunikacji.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks and keep it up!
  :)

 • Sylwia11 maja 2015Ocena: 5/5

  Jestem z tych wiecznie początkujących, pan Andrzej był moją ostatnią próbą i jak na razie muszę stwierdzić, że udaną próbą :o)
  Jest wymagającym i narzucającym dyscyplinę nauczycielem ale jest
  to bardzo potrzebne w nauce języka. Motywuje do pracy różnymi sposobami i mam wrażanie, że na każdego ucznia znajdzie sposób!

  Odpowiedź korepetytora

  The pleasure is mine!
  Thanks. :)

 • Tomek10 maja 2015Ocena: 5/5

  Na zajęcia zdecydowałem się aby rozszerzyć swoje możliwości zawodowe do wymagań „Fluent English”. Sposób nauczania i systematyczne postępy w moich umiejętnościach to najlepsze czynniki motywujące do dalszej pracy. POLECAM !

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks and good luck!

 • Ania4 maja 2015Ocena: 5/5

  Pana Andrzeja polecam wszystkim, którzy chcą dobrze nauczyć się angielskiego.
  Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy i dostosowany do potrzeb ucznia. Utrzymywane jest stałe tempo nauki, co mobilizuje do systematycznej pracy i daje świetne efekty, które widać i słychać już po kilku spotkaniach. Ponadto Pan Andrzej jest kompetentnym nauczycielem, który potrafi przekazać wiedzę i nawiązać dobry kontakt z uczniem.
  Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks :)

 • Baśka24 marca 2015Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest świetnym nauczycielem.
  Nie tylko uczy, ale i inspiruje. Potrafi przekazać wiedzę i ma anielską cierpliwość :) Kilka lekcji i coś co wydaje się kosmicznie trudne nagle staje się banalne.
  Nauczyciel z pasją, podejściem i poczuciem humoru.
  Polecam wszystkim !!

  Odpowiedź korepetytora

  Thank you !
  :)

 • Piaskowy ludek26 lutego 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Andrzeja, nawet w przypadkach beznadziejnych ( takich jak ja ) potrafi wyciągnąć z ucznia maksimum

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Asia18 lutego 2015Ocena: 5/5

  Kreatywność, zaangażowanie oraz sposób nauczania Pana Andrzeja bardzo mi odpowiada, jest wymagającym i cierpliwym nauczycielem. Lekcje nigdy nie są nudne, gramatykę tłumaczy dokładnie z dużą ilością przykładów, mobilizuje do pracy. Posiada ogromną wiedzę językową a do tego obdarzony jest poczuciem humoru, który zdecydowanie ułatwia i umila mi naukę języka angielskiego.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks! :)

 • Asia15 lutego 2015Ocena: 5/5

  Pan Andrzej posiada wiedzę, ale przede wszystkim potrafić ją przekazać, cenię w nim umiejętność nawiązywania kontaktu i otwartość na moje zainteresowania jak i problemy językowe z jakimi przyszło się nam zmagać

  Podsumowując nasze spotkania mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że dla Pana Andrzeja praca jest jednocześnie pasją, potrafi przez to zainspirować mnie do dalszego działania. Jest cierpliwy i pozytywnie nastawiony, a dodam że niekoniecznie od razu łapię tajniki gramatyki . Po kilku spotkaniach udało mi się przełamać barierę językową,
  Jeżeli decydujesz się na lekcje z Panem Andrzejem nastaw się na sukces ale i na ciężką pracę, żadnej taryfy ulgowej.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks and good luck :)

 • Piotr Gajos12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Lekcje z Panem Andrzejem dają bardzo dobre rezultaty. Zajęcia nigdy nie są monotonne, a Pan Andrzej rewelacyjnie motywuje do nauki języka angielskiego. Polecam wszystkim! :)

  Odpowiedź korepetytora

  :)
  Thanks Peter.

 • Mateusz11 lutego 2015Ocena: 5/5

  Bardzo kompetentny i wymagający nauczyciel angielskiego, brak jakichkolwiek problemów z tłumaczeniem skomplikowanego technicznego języka.Ciekawy i skuteczny system nauczania.Polecam wszystkim !

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Mateusz23 listopada 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest bardzo dobrym nauczycielem, potrafi zmotywować do nauki i pokazać j.angielski od tej przyjemniejszej strony. Nie ma dla niego przypadków beznadziejnych :)
  Polecam Wszystkim którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki :)

 • Jola17 listopada 2014Ocena: 5/5

  Indywidualne podejście i wymagający system, który bardzo motywuje do systematycznej nauki.
  Serdecznie polecam wszystkim tym, którzy chcą się czegoś nauczyć, a nie odhaczyć korepetycje z angielskiego...

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot Jola!
  See you.
  :)

 • Monika16 listopada 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest wymagającym, skutecznym w działaniu i godnym polecenia nauczycielem.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks!
  :)

 • Ania15 listopada 2014Ocena: 5/5

  Jeśli Twoim priorytetem jest łatwe i swobodne komunikowanie się, prowadzenie rozmów na przeróżne tematy i uczenie się w niekonwencjonalny sposób - koniecznie skontaktuj się z Panem Andrzejem ! Polecam ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot!
  :)

 • Piotr13 listopada 2014Ocena: 2/5

  Suuper nauczyciel z prawdziwego zdarzenia.Godny polecenia dla wszystkich mających trudności z angielskim.Umie zainteresować i zachęcić do nauki,zawsze jestem usatysfakcjonowany po lekcjach On-line i czekam na kolejne.Ps.Szkoda że tak póżno trafiłem na pana.Pozdrawiam Piotr

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Peter.The pleasure is mine.
  Good luck in Englsih!
  :)

 • Przemek13 listopada 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest wymagający, ale to dobrze. Zajęcia oparte na rozmowach, a nie tylko na tłuczeniu ćwiczeń.
  Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks !
  :)

 • Patrycja13 listopada 2014Ocena: 5/5

  Nauczyciel godny polecenia! Potrafi zachęcić do nauki. Wymagający ale skuteczny :)

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Pati !
  :)

 • Anna18 października 2014Ocena: 5/5

  Duże wymagania, kompetencje, potrafi zachęcić do nauki, zawsze znajdzie czas dla ucznia, nauczyciel godny polecenia

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Ania !
  :) :)
  See you!

 • Andrzej15 października 2014Ocena: 5/5

  Polecam , nawet "tłukom" . Niekonwencjonalne indywidualne podejście do delikwenta i co najważniejsze- skuteczne .

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Andy.
  See you!
  :)

 • Sylwia13 października 2014Ocena: 5/5

  Swietny metodyk i praktyk. Skuteczny nauczyciel. Nauka zywego jezyka. Zajecia lepsze niz z nativem. Dzieki nim zdalam FCE i CAE (co na poczatku drogi wydawalo mi sie zupelnie poza zasiegiem!) Duzym plusem jest fakt, ze Pan Andrzej moze dojezdzac rowniez do mniejszych miejscowosci. Osobiscie jestem wdzieczna za przyblizenie mi tematyki ham radio :)!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Sylwia.
  :) :)

 • paulina12 października 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej jest bardzo wymagający i potrafi zmobilizowac do nauki kazdego. Lekcje sa bardzo efektywne i ciekawe. Nie ma obijania się! Polecam serdecznie wszystkim.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Paulina
  :)

 • Klaudia B.11 października 2014Ocena: 5/5

  Polecam :) Jest to jeden z jakże nielicznych nauczycieli, którym zależy na naszych kompetencjach. Skutecznie motywuje i zachęca uczniów do nauki. Ma bardzo bogaty bagaż doświadczeń, z którymi często się dzieli, dając wiele tematów do konwersacji po angielsku. To czego i jak się nauczymy zależy również od nauczyciela i systemie jego nauczania, co u pana Andrzeja oceniam pozytywnie :) Dlatego polecam bo warto :) .K.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Klaudia
  :)

 • Michał7 października 2014Ocena: 5/5

  Pana Andrzeja polecam każdemu, kto chce się nauczyć porozumiewać na każdy temat z obcokrajowcem anglojęzycznym a nie bawi go nauka historii lub geografii Anglii jak w niektórych podręcznikach do nauki angielskiego... Bardzo ciekawa filozofia nauczania, tempo i wymagający nauczyciel, co w krotkim czasie z nawiązką się opłaci!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Michał
  :)

 • Ania5 października 2014Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel języka angielskiego. Wymagający, zachęcający do nauki. Człowiek z pasją.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks so much Ania..
  :) :)

 • Sebastian4 października 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze wspominam lekcję angielskiego z p.Andrzejem, naprawdę wiele mi dały. Mimo, że jest bardzo wymagający to przede wszystkim ma ludzkie podejście do ucznia. Zajęcia były dostosowane do mojego tępa nauki i postępów, a to było dla mnie bardzo ważne. Nie trwały 45 minut a pełną godzinę. Dziękuję za poświęcony mi czas, a wszystkim którzy zamierzają podjąc lub kontynuować naukę angielskiego gorąco i szczerze polecam zajęcia z panem Andrzejem P.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Sebastian. Hope to keep in touch.
  Good luck !

 • Agnieszka30 września 2014Ocena: 1/5

  Polecam lekcje z panem Andrzejem, baardzo wymagający i równie skuteczny. Ciekawie prowadzi zajęcia, w przystępny sposób wytłumaczy wszystkie zawiłości z gramatyki. Z sentymentem wspominam lekcje.

  Odpowiedź korepetytora

  Ja również Aga.
  Jedna z najładniejszych i najzdolniejszych uczennic jakie uczylem.
  Dzięki.
  :)

 • Marta M.30 września 2014Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, dużo wymaga ale też dużo daje od siebie. Godny polecenia każdemu!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Marta
  :)

 • Andrzej28 września 2014Ocena: 5/5

  Jestem żeglarzem. Nieznajomość języka angielskiego psuła mi całą przyjemność żeglowania podczas zagranicznych rejsów zwłaszcza , że jestem kapitanem.
  Mam trochę latek i myślałem, że na naukę już za późno.
  Myliłem się.
  Dzięki Panu Andrzejowi nie mam już tego problemu.
  Thank you very much Andrew and see you somewhere on the trail
  Mam nadzieję, że napisałem to bez rażących błędów?

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki za miłe słowa ! Jest OK.
  Mam nadzieję,że będziemy kontynuować
  :)

 • Basia28 września 2014Ocena: 5/5

  Nauczyciel godny polecenia, skutecznie tłumaczy gramatykę, wymagający, potrafi zachęcić do nauki,

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za opinię Pani Basiu !
  Życzę wytrwałości i do zobaczenia
  :)

 • kasper24 września 2014Ocena: 5/5

  Nauczyciel cierpliwy, wymagający, a co najważniejsze skutecznie uczący. Naprawdę polecam!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks
  :)

 • Gosia M23 września 2014Ocena: 5/5

  Ja również z sentymentem wspominam lekcje z Panem Andrzejem, świetny nauczyciel, wymagający, bardzo dobrze tłumaczy gramatykę, konsekwentny i jeszcze raz wymagający :). Mnie również zaraził nietypowymi hobby i chęcią do podróżowania gdzie niezbędny jest język angielski. Bardzo gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Gosia.
  :)
  Good luck!

 • Krzysztof23 września 2014Ocena: 5/5

  Super przeszkolił m.in. moje dzieciaki (łącznie z uzyskaniem certyfikatu). Doskonale uczy indywidualnie jak i grupę.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki
  :)

 • Mateusz M.19 września 2014Ocena: 5/5

  Zdecydowanie najlepszy nauczyciel z jakim miałem do czynienia, lata nauki procentują w pracy za granicą. Pan Andrzej jest w stanie zarazić nauką i nietypowym hobby praktycznie każdego. Bardzo ciekawy człowiek, polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Matt.The pleasure is mine.
  Good luck
  :)

 • Michał19 września 2014Ocena: 5/5

  Jeden z najlepszych nauczycieli z jakimi miałem do czynienia. Fakt, że studiowałem w UK i na Harvardzie powiniem wystarczyć jako rekomendacja. Jest dobry zarówno dla młodych ludzi, bo daje konkretne podstawy do dalszej nauki oraz dla osób dorosłych, które korzystają z angielskiego profesjonalnie.

  Odpowiedź korepetytora

  And one of my best students
  Thanks
  :)

 • Marzena18 września 2014Ocena: 5/5

  Oryginalne i indywidualne podejście i przy tym wymagający system nauki, nie ma możliwości, żeby sobie folgować. Polecam z czystym sumieniem :-)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki.
  :)
  Wytrwałości w Business English !!

 • Beata18 września 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej to nauczyciel z powołania. Ma nie tylko wiedzę, ale też doskonałe podejście pedagogiczne Profesjonalista w każdym calu. Wymagający, konsekwentny, z poczuciem humoru. Moi synowie (urwisy 8 i 10 lat) szanują go, a równocześnie bardzo lubią. Do tego człowiek z pasją. Polecam gorąco!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzieki Pani Beato.
  Duża przyjemność i satysfakcja.
  :)

 • Sławek18 września 2014Ocena: 5/5

  Z przyjemnością polecam Pana Andrzeja i z sentymentem wspominam zajęcia. To były fajne czasy i dzięki Naszej wspólnej pracy nie było problemu z angolem zarówno na maturze jak i na wstępnym egzaminie na studia. Nie każdy potrafi zarazić chęcią do nauki języka, w tym przypadku się to udało.....pozdrawiam:)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Marek17 września 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej to korepetytor niezwykle doświadczony w swoim fachu, ale posiada również wiele innych zainteresowań co sprawia że jest on człowiekiem niezwykle mądrym. Każdy kto chce się nauczyć angielskiego od podstaw bądź ma zaległości powinien się do niego zgłosić. Bardzo przykłada się do tego czym się zajmuje. Ma ciekawy pomysł na lekcję. Jest również wymagający (więc nie płaci się za siedzienie na lekcji i nic nie robienie). Polecam !

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks and good luck

  :)

 • Ania17 września 2014Ocena: 5/5

  Polecam szczerze Pana Andrzeja ponieważ potrafi wytłumaczyć język angielski w sposób prosty i zrozumiały.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Ania
  :)

 • Kuba17 września 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej to korepetytor godny polecenia. Dawane przez niego lekcje skutecznie motywują do samodzielnej pracy i bardzo skutecznie rozwijają umiejętność posługiwania się językiem.
  Jeżeli szukasz nauczyciela, który nauczy cię języka a nie tylko poklepie po plecach, to dobrze trafiłeś.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks Kuba and good luck
  :)

 • Marek17 września 2014Ocena: 5/5

  Mogę polecić Pana Andrzeja, jako skutecznego nauczyciela j. angielskiego. Do dzisiaj wracam do notatek z lekcji celem utrwalenia ;) wiadomości.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks so much
  :)

 • Bogdan17 września 2014Ocena: 5/5

  Ma właściwy sposób do szybkiego i konkretnego nauczania j.angielskiego.Bardzo mi jego lekcje pomogły w rozmowach w trakcie służbowych zagranicznych wyjazdach.

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks a lot
  :)

 • Agnieszka17 września 2014Ocena: 5/5

  Polecam bardzo serdecznie Pana Andrzeja, który oprócz przygotowania mnie do egzaminu FCE, zachęcił do nauki języka oraz uświadomił jakie daje on możliwości. Do dziś wspominam te zajęcia bardzo pozytywnie :)

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks and good luck
  :)

 • Wiola17 września 2014Ocena: 5/5

  Pan Andrzej to nie tylko człowiek z wiedzą, ale również z pasją i osobowością! Wywiera pozytywny wpływ na mojego syna, motywuje do samodzielnej pracy i wymaga!!! Nauczyciel godzien polecenia!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Thanks so much
  :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.