Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Filip


(2 ogłoszenia)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • JGS20 września 2016Ocena: 5/5

  A super tutor. Very reliable and willing to work with my son's needs for the IB in both Math and Physics. My son enjoyed working with him very much.

 • Kacper30 października 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor,który wytłumaczy wszystko z dziedziny fizyki i matematyki. Wydaje się, że jego wiedza jest większa od zbioru liczb rzezczywistych :). Podoba mi się podejście do ucznia, które jest niezwykle profesjonalne. Lekcje mijają szybko co jest potwierdzeniem skuteczności nauczania. Z taką pomocą można zrozumieć każde zagadnienie. Naprawdę polecam tego korepetytora.

 • Anonim28 lipca 2014Ocena: 4/5

  Nauczyciel wymagający, który ma wiedzę i chęci, potrafi nauczyć, ale czasem ponoszą go nerwy i traci ufność uczniów. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowany pod względem zadań, jak i zagadnień teoretycznych. Niestety zbyt często zajęcia odbywały się z lekkim poślizgiem ze względu na spóźnienia korepetytora (10-30 minut). Abstrahując od opóźnień lekcji po wcześniejszym uzgodnieniu, nagminnie zdarzały się przesunięcia zajęć w czasie po jedynie smsie wysłanym 10 minut przed spotkaniem co skutkowało odwołaniem dodatkowych lekcji z innych przedmiotów.
  Podsumowując, nauczyciel ma kilka wad, jednak potrafi bardzo dobrze przygotować uczniów w dziedzinie fizyki do matury. Myślę, że Pan Filip to jak najbardziej właściwa osoba do nauczania innych, a po wyeliminowaniu złych cech będzie wręcz idealnym korepetytorem.

 • Paweł4 listopada 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, mogę z czystym sumieniem polecić każdemu usługi Pana Filipa

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.