Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Magister Matematyki


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

100 zł60 minut

Dzień Dobry
Nie będę się tu dużo rozpisywał jak inni moi koledzy i koleżanki. Jestem magistrem matematyki, uzyskałem tytuł na Uniwersytecie i odkąd skoczyłem studia uczę w liceum matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przez te kilka lat odkąd zacząłem prace zdążyłem wyrobić sobie opinię dobrego nauczyciela bo wszyscy moi uczniowie zdają maturę i mam zdawalność na poziomie 100%. Oprócz tego że uczę w szkole wykładam kursy przygotowujące do matury na Politechnice Warszawskiej . Jestem również egzaminatorem maturalnym i sprawdzam prace na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wiec jeżeli szukasz dobrego i taniego nauczyciela który pomoże ci w nauce, przygotuje do sprawdzianu czy do egzaminu masz szanse wystarczy zadzwonić i się umówić na spotkanie. Mieszkam w Śródmieściu w miejscu gdzie przecinają się dwie nitki metra czyli stacja metro świętokrzyska wiec nie będzie problemu z dojazdem..
Jeżeli jesteś zainteresowany dzwoń 790828210.

Doświadczenie:
Mam już 10 lat doświadczenia oraz jestem nauczycielem jednej z warszawskiego liceum.

Certyfikaty:
*Mam uzyskany tytuł Magistra na Uniwersytecie UMCS Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.*Posiadam kwalifikacje pedagogiczną pozwalającą uczyć młodzież i dzieci. *Przygotowuje do matury na kursach na Politechnice Warszawskiej. *Jestem egzaminatorem maturalnym na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.