Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Rafał Drozd - zawodowy korepetytor, dojazd GRATIS


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

70 - 120 zł60 minut
Opinie: 41Ocena: 5.0/5

UWAGA! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń aktualnie zapisuję tylko na rezerwową listę osób oczekujących.

Zapraszam na profesjonalne kursy maturalne 2018 oraz korepetycje na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia indywidualne albo dwuosobowe. Dojazd do ucznia!*

Nazywam się Rafał Drozd, mam 37 lat. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od ponad 17 lat (uczyłem już ponad 1500 osób). Z racji tego, że jest to moje jedyne zajęcie, godziny lekcji mogą być praktycznie dowolne (8-23). Prowadzę własną działalność, na życzenie wystawiam faktury VAT.

Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych indywidualnych, dwuosobowych oraz grupowych, zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Udzielam również korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i zbiorów zadań dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których matematyka była zawsze kulą u nogi ;)

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych. Z racji nabytego doświadczenia potrafię skutecznie przekazać wiedzę nawet osobom, których początkowe umiejętności matematyczne były niemalże zerowe. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!

Cennik zajęć:
- 1 osoba: 120zł/60min.,
- 2 osoby: 70zł/60min./os.

Za regularne lekcje co najmniej 90-minutowe mogę udzielić rabatu. Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

* Oferuję bezpłatny dojazd do uczniów na terenie następujących dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz, Wola, Ursus, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów; do pozostałych – za dodatkową opłatą. Dojeżdżam także do niektórych podwarszawskich miejscowości.

Doświadczenie:
Nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 17 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 1500 zadowolonych klientów.

Certyfikaty:
mgr inż. Politechniki Warszawskiej, liczne referencje uczniów.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Mama Gosia12 września 2017Ocena: 5/5

  Pan Rafał to gwarancja Jakości, Skuteczności i Świetnej relacji z podopiecznym. Matura poprawkowa z matematyki to nie byle co. Udało się w pierwszym terminie. BARDZO DZIĘKUJEMY i polecamy Pana Rafała: jego spokój, uśmiech, wiedzę, talent.

 • Aga29 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z postępów syna z Panem Rafałem. Przez półtora miesiąca wakacji przygotował go do egzaminu poprawkowego z matematyki (z I klasy gimnazjum). Jestem pod wrażeniem tego, jak potrafił sobie poradzić z dzieckiem z problemami z koncentracją i zainteresować go materiałem na tyle, że pod koniec Bartek chętnie brał udział w lekcjach. Gorąco polecam! Świetny nauczyciel, pedagog i bardzo sympatyczny człowiek, a przy tym umie utrzymać ucznia w ryzach.

 • Bartek7 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Rafał przyjeżdża do mnie zaledwie od roku, ale w tak krótkim czasie zrobiłem bardzo duże postępy. Od ucznia walczącego o przejście do następnej klasy, po jednego z najlepszych w klasie a nawet i w szkole. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, ma on duże doświadczenie i wie dokładnie jak trafić do ucznia. Za rok matura ale jestem o nią spokojny bo z Panem Rafałem na pewno pójdzie mi dobrze. Polecam serdecznie :)

 • Kornelia23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał przygotował mnie do egzaminu poprawkowego, który jako jedna z nielicznych osób zdałam. Materiał tłumaczy prosto i uzupełnia braki w nim się znajdujące. Z poprzednimi korepetytorami szło ciężko, dopiero pan Drozd dał radę przekazać materiał klarownie oraz zminimalizować popełniane błędy. Potrafi przygotować nawet osoby bardzo oporne a nauka z nim przebiega w miłej atmosferze :)

 • Elżbieta2 września 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał jest genialny. Przygotował naszych dwóch synów - jednego do matury, drugiego do testu gimnazjalnego i obaj osiągnęli bardzo wysokie wyniki i dostali się do wymarzonych szkół. To świetny nauczyciel i bardzo fajny człowiek. Umie przekazać wiedzę w taki sposób, żeby nie tylko zrozumieć, ale też polubić. Szczerze polecamy!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.