Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Rafał Drozd - zawodowy korepetytor, dojazd GRATIS


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

60 - 100 zł60 minut
Opinie: 38Ocena: 5.0/5

UWAGA! Ostatnie wolne terminy w bieżącym roku szkolnym.

Zapraszam na profesjonalne kursy maturalne 2018 oraz korepetycje na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia indywidualne albo dwuosobowe. Dojazd GRATIS!

Nazywam się Rafał Drozd, mam 36 lat. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo, jestem prywatnym nauczycielem. Posiadam 16-letnie doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym. W ciągu tego czasu uczyłem już ponad 1400 osób.

Prowadzę zorganizowane kursy maturalne, zgodne z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych, a także zajmuję się udzielaniem korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do wszelkich egzaminów poprawkowych.

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Posiadam własny doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze. Gwarantuję rzetelność i skuteczność.

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Ponadto w ciągu 16 lat nie zdarzyło się jeszcze, żeby osoba, którą uczyłem regularnie nie zdała matury albo nie zaliczyła semestru czy roku. Jeśli szukasz osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, napisz lub zadzwoń. Po mnie nie ma poprawek!

Cennik zajęć:
- 1 osoba: 100zł/os./60min.,
- 2 osoby: 60zł/os./60min.

Powyższy cennik dotyczy pojedynczej lekcji 60-minutowej. W przypadku regularnych spotkań co najmniej 90-minutowych istnieje możliwość obniżenia ceny, która będzie zależała od: długości lekcji, częstości zajęć w tygodniu oraz miejsca spotkań. Dojazd w obrębie przeważającej części Warszawy jest bezpłatny, w inne miejsca – za dodatkową opłatą. Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

Doświadczenie:
Nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 16 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 1400 zadowolonych klientów.

Certyfikaty:
mgr inż. Politechniki Warszawskiej, liczne referencje uczniów.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kornelia23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał przygotował mnie do egzaminu poprawkowego, który jako jedna z nielicznych osób zdałam. Materiał tłumaczy prosto i uzupełnia braki w nim się znajdujące. Z poprzednimi korepetytorami szło ciężko, dopiero pan Drozd dał radę przekazać materiał klarownie oraz zminimalizować popełniane błędy. Potrafi przygotować nawet osoby bardzo oporne a nauka z nim przebiega w miłej atmosferze :)

 • Elżbieta2 września 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał jest genialny. Przygotował naszych dwóch synów - jednego do matury, drugiego do testu gimnazjalnego i obaj osiągnęli bardzo wysokie wyniki i dostali się do wymarzonych szkół. To świetny nauczyciel i bardzo fajny człowiek. Umie przekazać wiedzę w taki sposób, żeby nie tylko zrozumieć, ale też polubić. Szczerze polecamy!

 • Basia6 maja 2016Ocena: 5/5

  Z przyjemnością pragnę polecić Pana Rafała. Jeżeli szukasz kogoś, kto porządnie przygotuje Ciebie do matury, na dodatek w miłej atmosferze pracy, to jak najbardziej jest to Osoba godna polecenia. W szkole nie miałam rozszerzonej matematyki, a zależało mi, aby ją zdać na maturze. Pan Rafał doskonale mnie przygotował. Bardzo dziękuję za wszystko!
  Polecam jak najbardziej!

 • Daniel6 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo gorąco polecam Pana Rafała! Zajęcia są świetne, uczy lepiej niż większość nauczycieli w szkołach. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Zbliża się kartkówka, czy sprawdzian, zawsze można liczyć na solidne przygotowanie.
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

 • Beata12 września 2015Ocena: 5/5

  Jestem matką tegorocznego maturzysty , syn miał poprawkę maturalną w sierpniu z matematyki . Pan Rafał jest cudotwórcą w 7 tygodni przygotował syna do tej poprawki . Syn zdał , za co jestem mu bardzo wdzięczna i dziękuję za pomoc .Beata .

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.