Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Rafał Drozd - zawodowy korepetytor, dojazd GRATIS


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

60 - 100 zł60 minut
Opinie: 39Ocena: 5.0/5

UWAGA! Ostatnie wolne terminy w lipcu i sierpniu.

Do wakacyjnej nauki zapraszam w szczególności:
- sierpniowych poprawkowiczów (matura i inne),
- przyszłorocznych maturzystów,
- wszystkie inne osoby, które chcą w czasie wakacji zwiększyć swoje matematyczne umiejętności.

Zajęcia na poziomie podstawowym lub rozszerzonym indywidualne albo dwuosobowe. W przypadku intensywnych spotkań w wakacje cena lekcji do uzgodnienia. Dojazd do ucznia!*

Nazywam się Rafał Drozd, mam 37 lat. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od ponad 17 lat (uczyłem już ponad 1500 osób). Z racji tego, że jest to moje jedyne zajęcie, godziny lekcji mogą być praktycznie dowolne (8-23). Prowadzę własną działalność, na życzenie wystawiam faktury VAT.

Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych indywidualnych, dwuosobowych oraz grupowych, zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Udzielam również korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i zbiorów zadań dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których matematyka była zawsze kulą u nogi ;)

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych. Z racji nabytego doświadczenia potrafię skutecznie przekazać wiedzę nawet osobom, których początkowe umiejętności matematyczne były niemalże zerowe. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!

Cennik zajęć:
- 1 osoba: 100zł/60min.,
- 2 osoby: 60zł/60min./os.

Za regularne lekcje co najmniej 90-minutowe mogę udzielić rabatu. Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

* Oferuję bezpłatny dojazd do uczniów na terenie następujących dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz, Wola, Ursus, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów; do pozostałych – za dodatkową opłatą. Dojeżdżam także do niektórych podwarszawskich miejscowości.

Doświadczenie:
Nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 17 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 1500 zadowolonych klientów.

Certyfikaty:
mgr inż. Politechniki Warszawskiej, liczne referencje uczniów.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Bartek7 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Rafał przyjeżdża do mnie zaledwie od roku, ale w tak krótkim czasie zrobiłem bardzo duże postępy. Od ucznia walczącego o przejście do następnej klasy, po jednego z najlepszych w klasie a nawet i w szkole. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, ma on duże doświadczenie i wie dokładnie jak trafić do ucznia. Za rok matura ale jestem o nią spokojny bo z Panem Rafałem na pewno pójdzie mi dobrze. Polecam serdecznie :)

 • Kornelia23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał przygotował mnie do egzaminu poprawkowego, który jako jedna z nielicznych osób zdałam. Materiał tłumaczy prosto i uzupełnia braki w nim się znajdujące. Z poprzednimi korepetytorami szło ciężko, dopiero pan Drozd dał radę przekazać materiał klarownie oraz zminimalizować popełniane błędy. Potrafi przygotować nawet osoby bardzo oporne a nauka z nim przebiega w miłej atmosferze :)

 • Elżbieta2 września 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał jest genialny. Przygotował naszych dwóch synów - jednego do matury, drugiego do testu gimnazjalnego i obaj osiągnęli bardzo wysokie wyniki i dostali się do wymarzonych szkół. To świetny nauczyciel i bardzo fajny człowiek. Umie przekazać wiedzę w taki sposób, żeby nie tylko zrozumieć, ale też polubić. Szczerze polecamy!

 • Basia6 maja 2016Ocena: 5/5

  Z przyjemnością pragnę polecić Pana Rafała. Jeżeli szukasz kogoś, kto porządnie przygotuje Ciebie do matury, na dodatek w miłej atmosferze pracy, to jak najbardziej jest to Osoba godna polecenia. W szkole nie miałam rozszerzonej matematyki, a zależało mi, aby ją zdać na maturze. Pan Rafał doskonale mnie przygotował. Bardzo dziękuję za wszystko!
  Polecam jak najbardziej!

 • Daniel6 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo gorąco polecam Pana Rafała! Zajęcia są świetne, uczy lepiej niż większość nauczycieli w szkołach. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Zbliża się kartkówka, czy sprawdzian, zawsze można liczyć na solidne przygotowanie.
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.