Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Rafał Drozd - zawodowy korepetytor, dojazd GRATIS


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Mama Gosia12 września 2017Ocena: 5/5

  Pan Rafał to gwarancja Jakości, Skuteczności i Świetnej relacji z podopiecznym. Matura poprawkowa z matematyki to nie byle co. Udało się w pierwszym terminie. BARDZO DZIĘKUJEMY i polecamy Pana Rafała: jego spokój, uśmiech, wiedzę, talent.

 • Aga29 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z postępów syna z Panem Rafałem. Przez półtora miesiąca wakacji przygotował go do egzaminu poprawkowego z matematyki (z I klasy gimnazjum). Jestem pod wrażeniem tego, jak potrafił sobie poradzić z dzieckiem z problemami z koncentracją i zainteresować go materiałem na tyle, że pod koniec Bartek chętnie brał udział w lekcjach. Gorąco polecam! Świetny nauczyciel, pedagog i bardzo sympatyczny człowiek, a przy tym umie utrzymać ucznia w ryzach.

 • Bartek7 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Rafał przyjeżdża do mnie zaledwie od roku, ale w tak krótkim czasie zrobiłem bardzo duże postępy. Od ucznia walczącego o przejście do następnej klasy, po jednego z najlepszych w klasie a nawet i w szkole. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, ma on duże doświadczenie i wie dokładnie jak trafić do ucznia. Za rok matura ale jestem o nią spokojny bo z Panem Rafałem na pewno pójdzie mi dobrze. Polecam serdecznie :)

 • Kornelia23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał przygotował mnie do egzaminu poprawkowego, który jako jedna z nielicznych osób zdałam. Materiał tłumaczy prosto i uzupełnia braki w nim się znajdujące. Z poprzednimi korepetytorami szło ciężko, dopiero pan Drozd dał radę przekazać materiał klarownie oraz zminimalizować popełniane błędy. Potrafi przygotować nawet osoby bardzo oporne a nauka z nim przebiega w miłej atmosferze :)

 • Elżbieta2 września 2016Ocena: 5/5

  Pan Rafał jest genialny. Przygotował naszych dwóch synów - jednego do matury, drugiego do testu gimnazjalnego i obaj osiągnęli bardzo wysokie wyniki i dostali się do wymarzonych szkół. To świetny nauczyciel i bardzo fajny człowiek. Umie przekazać wiedzę w taki sposób, żeby nie tylko zrozumieć, ale też polubić. Szczerze polecamy!

 • Basia6 maja 2016Ocena: 5/5

  Z przyjemnością pragnę polecić Pana Rafała. Jeżeli szukasz kogoś, kto porządnie przygotuje Ciebie do matury, na dodatek w miłej atmosferze pracy, to jak najbardziej jest to Osoba godna polecenia. W szkole nie miałam rozszerzonej matematyki, a zależało mi, aby ją zdać na maturze. Pan Rafał doskonale mnie przygotował. Bardzo dziękuję za wszystko!
  Polecam jak najbardziej!

 • Daniel6 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo gorąco polecam Pana Rafała! Zajęcia są świetne, uczy lepiej niż większość nauczycieli w szkołach. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Zbliża się kartkówka, czy sprawdzian, zawsze można liczyć na solidne przygotowanie.
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

 • Beata12 września 2015Ocena: 5/5

  Jestem matką tegorocznego maturzysty , syn miał poprawkę maturalną w sierpniu z matematyki . Pan Rafał jest cudotwórcą w 7 tygodni przygotował syna do tej poprawki . Syn zdał , za co jestem mu bardzo wdzięczna i dziękuję za pomoc .Beata .

 • Wojciech8 września 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje z Panem Rafałem. To świetny nauczyciel doskonale tłumaczy, dzięki niemu syn szybko zrozumiałam tematy z którymi w szkole miałam problemy. Bez problemu zaliczył wakacyjną poprawkę z matematyki rozszerzonej. To świetny fachowiec godny polecenia.

 • Joanna25 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecamy Pana Rafała. W lipcu i sierpniu córka korzystała z korepetycji prowadzonych przez Pana Rafała ze względu na konieczność przystąpienia do egzaminu poprawkowego z matematyki i jako jedyna w klasie zaliczyła ten przedmiot podczas poprawki. Dlatego pozostajemy w kontakcie z Panem Rafałem licząc na dalszą owocną wspołpracę:)
  Joanna z córką Karoliną.

 • Magda2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Pan Rafal ma niezwykly dar przekazywania tego trudnego przedmiotu w sposob pozwalajacy go poznac i polubic. Jest wyjatkowo odpowiedzialny, zalezy mu bardzo na wynikach ucznia. Mialam przyjemnosc obserwowac jego prace z moim synem przez 3 lata i bylam spokojna, ze Tomek jest w najlepszych rekach. Polecam z calego serca. To wspanialy pedagog i matematyk.

 • Kamil30 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Pan Rafał ma perfekcyjne podejście do ucznia na każdym poziomie. Nieważne czy to rozszerzenie, czy podstawa, matura, czy poprawka. Każda lekcja upływa w miłej atmosferze. Jeszcze nikt mi wszystkiego tak dobrze nie wytłumaczył! Szczerze polecam!

 • Monika7 października 2014Ocena: 5/5

  Pan Rafał to najlepszy nauczyciel jakiego można sobie wyobrazić! Jestem humanistką i nigdy nie lubiłam matematyki, ledwo co z niej zdawałam. Dzięki zajęciom z Panem Rafałem polubiłam matematykę, a moja końcowa ocena z matematyki to 5! ;)

 • Ewa1 września 2014Ocena: 5/5

  Najlepszy korepetytor jakiego moźna sobie wyobrazić.
  Pan Rafał jest super. Wynik 4! na koniec trzeciej klasy z rozszerzoną matematyką.

 • Daniel25 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Pana Rafała mogę śmiało polecić każdemu. Pan Rafał tłumaczy bardzo dokładnie i zrozumiale. Byłem beznadziejnym przypadkiem. W 1 klasie liceum wszystkie sprawdziany miałem oblane, brak jakichkolwiek notatek z lekcji. Po prostu laba totalna. W sierpniu miałem mieć poprawkę. Udało się! Dzięki pomocy pana Rafała zrozumiałem materiał i zdołałem zaliczyć komisa i dostałem promocje do klasy 2. Jeszcze raz, gorąco polecam.

 • Ela18 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Pan Rafał jest naprawdę rewelacyjny. Córka korzystała z pomocy różnych korepetytorów, ale dopiero lekcje z Panem Rafałem pomogły jej zrozumieć, a nawet polubić, matematykę i dobrze zdać maturę. Szczerze polecam i bardzo dziękuję :-)

 • Paulina10 maja 2014Ocena: 5/5

  Bardzo pozytywnie oceniam Pana Rafała!

 • Monika19 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Polecam!- 100% z matury mówi samo za siebie (i nie, nie jestem mózgiem matematycznym, chodziłam do klasy humanistycznej :))

 • Magdalena15 października 2012Ocena: 5/5

  Rafał jest cudotwórcą. Wynik 88% na maturze bez bólu i stresu, podczas gdy nauczycielka od matematyki nie dawała mi szans na więcej niż 50%. oceny ze sprawdzianów z 2 i 3 zaczęły się zmieniać na 4 i 5. Gorąco polecam. Bardzo miła atmosfera zajęć i dobry kontakt :)

 • Olga22 lipca 2012Ocena: 5/5

  Rafał jest niesamowity! Jako jedyny nauczyciel potrafił dotrzeć do mojego humanistycznego umysłu. Tłumaczy bardzo cierpliwie, najprostrzymi sposobami oraz tyle razy ile potrzeba. Rezultaty widać już na pierwszym sprawdzianie, w moim przypadku na maturze (92%!!) Serdecznie pozdrawiam, dziękuję oraz polecam!! :)

 • Kasia14 lipca 2012Ocena: 5/5

  Jak już mówiłam wiele razy Pan Rafał potrafi zdziałać cuda! Dzięki bardzo klarownemu i cierpliwemu tłumaczeniu Pana Rafała matematyka nagle nabrała sensu a matura nie była już zmorą (rezultat 90%):) Będę wszystkim bardzo gorąco polecać!

 • Paulina5 lipca 2012Ocena: 5/5

  dzięki staraniom Pana Rafała mój absolutnie antymatematyczny Syn zdał maturę na 82%. został przygotowany w sposób bardzo rzetelny,profesjonalny i-co również uważam za istotne-przyjazny i bezstresowy. A biorąc pod uwagę fakt, iż współpracę Panowie rozpoczęli w listopadzie-zatem czasu do matury było naprawdę niewiele, tym bardziej uważam, że Pan Rafał dokonał cudu :)
  Dziękuję!

 • Magda4 lipca 2012Ocena: 5/5

  Pan Rafał jest spokojnym, opanowanym nauczycielem. W klarowny sposób omawia materiał. Jest bardzo lubiany przez uczniów. Lekcje z nim przynoszą szybkie rezultaty. Dodatkową zaletą nauczyciela jest punktualność i solidność.

 • Dorota3 lipca 2012Ocena: 5/5

  Rafał jest mistrzem matematycznych wyżyn. Nie chodzę do szkoły od 18 lat , w tym roku postanowiłam isc na studia a co za tym idzie musiałam zdać maturę z matematyki. Rafał w ciągu roku przygotował mnie śpiewająco!!! Zdałam na 80%, na maturze siedziałam troche ponad godzinę. Nie miałam nawet pół problemu ze stresem i zadaniami. Wszystko dzieki wiedzy i umiejetnościom Rafała. Polecam gorąco i życzę Rafałowi samych takich pojętnych i pilnych uczniów jak ja :))))))))))))))))

 • Aleksander2 lipca 2012Ocena: 5/5

  Cóż mogę napisać? ;) CUDOTWÓRCA!! Gdy zaczynałem liceum od początku miałem problemy z matematyką. W drugiej klasie musiałem już skorzystać z pomocy Pana Rafała, ba! nauczycielka stwierdziła że mogę nie zdać matury. Świetnie nawiązuje kontakt z uczniem i znakomicie tłumaczy zagadnienia. Dziś jestem już po maturze z matematyki, podstawę napisałem na 86%. Solidne przygotowanie i znakomita pomoc Pana Rafała sprawiły że na studiach wcale od matematyki nie zamierzam uciekać, a wręcz przeciwnie! Polecam każdemu i Pozdrawiam!!

 • Karolina26 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje z Panem Rafałem. Świetnie tłumaczy, dzięki niemu szybko zrozumiałam tematy z którymi w szkole miałam ogromne problemy. Bez problemu zaliczyłam wszystkie klasówki i uniknęłam sierpniowej poprawki:)

 • Karolina31 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Od września poprzedniego roku szukałam osoby, która pomogłaby mi przygotować
  się do matury podstawowej. Trafiałam na różnych korepetytorów i nie byłam za
  bardzo zadowolona. W końcu zdecydowałam się zapisać na kurs maturalny do
  Pana Rafała. Nie byłam przekonana, co do kursów, gdyż wolę zajęcia
  indywidualne. Miło się rozczarowałam. W mojej grupie było tylko 7 osób,
  dzięki czemu czułam się swobodnie i nie wstydziłam się o nic pytać. Zajęcia
  były prowadzone bardzo rzetelnie. Pan Rafał potrafił wszystko wytłumaczyć
  prostym językiem. Zrozumiałam nawet funkcje, z którymi zawsze miałam
  problem. Bardzo podobał mi się system powtórek na kilku ostatnich zajęciach,
  dzięki czemu można było sobie przypomnieć i urwalić cały materiał. Na
  próbnej maturze z kursu miałam 76%, a na tej prawdziwej aż 84%!!! Serdecznie
  pozdrawiam i polecam kolejnym przyszłym maturzystom!

 • Adam3 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z kursu maturalnego pana Rafała. Chodziłem do technikum. W mojej klasie mature z matematyki zdało tylko kilku kolegów (w tym ja). Pan Rafał jest bardzo dobrym nauczycielem. Dziękuje.

 • Renata22 lipca 2011Ocena: 5/5

  Pan Rafał to dobry korepetytor z elastycznym podejściem do przekazywania wiedzy. Potrafi dostosować sie zarówno do poziomu licealisty jak i gimnazjalisty. Był dla moich córek nieocenionym wsparciem. Polecam.

 • Izabela19 lipca 2011Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Rafała. W dwa tygodnie intensywnej
  nauki moja córka pozaliczała zaległe klasówki, dzięki czemu udało się
  uniknąć poprawki w sierpniu. Od września zgłaszamy się ponownie :)))
  Pozdrawiam

 • Edyta i Monika13 lipca 2011Ocena: 5/5

  Jesteśmy absolwentkami LO. Matematykę w szkole miałyśmy na bardzo niskim
  poziomie (profil humanistyczny). Nadchodząca obowiązkowa matura napawała nas
  przerażeniem, bo miałyśmy ogromne zaległości. Od października chodziłyśmy na
  kurs maturalny prowadzony przez Pana Rafała. Jesteśmy bardzo zadowolone, bo
  maturę napisałyśmy bardzo dobrze (78% i 84%). Pan Rafał jest świetnym
  nauczycielem, jasno tłumaczy a przy tym jest bardzo wymagający. Ma także
  poczucie humoru, dzięki czemu na zajęciach panowała miła atosfera.
  Dziękujemy i pozdrawiamy ;)

 • Tomek30 czerwca 2011Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor. Potrafił niemal natychmiast rozwiązać i wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zadania i najbardziej zawiłe zagadnienia, dzięki czemu można zdobyć dużo gruntownej wiedzy w stosunkowo niewielkim czasie . Dodatkowo jest on rzetelny i punktualny , tak więc polecam, zwłaszcza ambitniejszym i bardziej dociekliwym uczniom, znudzonym schematycznymi zadaniami serwowanymi w szkole.

 • Dominik28 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje z panem Rafałem. Dzięki jego pomocy udało mi się przebrnąć przez matematykę w liceum i dobrze przygotować do matury (90% poziom podstawowy). Świetnie tłumaczy, jest punktualny, cierpliwy i łatwo nawiązuje kontakt z uczniem. Daję w pełni zasłużone 5 gwiazdek. Pozdrawiam

 • Julek26 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim Rafała, bo to właśnie dzięki jego pomocy udało mi się przejść przez matematyczne trudy w liceum. Żadna lekcja z nim nie była bezowocna i często udawało nam się zrobić kilka tematów podczas jednego spotkani. Tłumaczy w bardzo przejrzysty i przystępny sposób, dzięki czemu, nawet mój -"amatematyczny" umysł dał radę nadrobić początkowe zaległości z matematyki, a potem pomagał mi utrzymać się na poziomie.
  Serdecznie polecam!

 • Michał26 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Polecam bardzo serdecznie. Rafał przygotował mnie do matury rozszerzonej, którą zdałem na 90%! Tłumaczy bardzo dobrze no i przede wszystkim jest punktualny, w przeciwieństwie do poprzedniego korepetytora.

 • Daniel25 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam zajęcia z Rafałem. Jasno i cierpliwie tłumacz aż do skutku. Nawiązuje dobry kontakt z uczniem. Dzięki korepetycjom z Rafałem nadrobiłem zaległości w szkole i bardzo dobrze napisałem maturę.

 • Małgorzata25 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Pan Rafał bardzo solidnie i cierpliwie tłumaczy, łatwo nawiązuje kontakt z uczniem.Jestem bardzo zadowolona z jego korepetycji z których mój syn korzystał przez kilka lat. Moi znajomi którym polecałam usługi Pana Rafała byli również bardzo zadowoleni.

 • barbara23 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Jestem zadowolonaz prowadzonych lekcji, syn zaczyna rozumieć czego sie uczy i po co.Liczę na dalsze sukcesy.

 • Agnieszka23 stycznia 2011Ocena: 3/5

  Muszę przyznać, że Pan Rafał ma duże umiejętności dydaktyczne, poza tym jest solidny
  i sympatyczny. Świetnie tłumaczy, syn wiele skorzystał z tych korepetycji.

 • Katarzyna23 stycznia 2011Ocena: 3/5

  Witam,
  Jestem mamą dwojga uczniów, który pomógł Rafał mogę jedynie potwierdzić, że faktycznie łatwo nawiązuje kontakt z uczniem i świetnie tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielanej moim dzieciom. Skończyły się problemy z matematyką.

 • Kamil22 stycznia 2011Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje z Rafałem , dzięki niemu opanowałem bez problemu materiał z liceum w bardzo krótkim czasie i chociaż zaległości były ogromne to maturę zdałem na ponad 70%.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.