Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

reklama banneru

Adrian


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

50 zł60 minut
Opinie: 19Ocena: 5.0/5

Wolne Terminy KRAKÓW !!!
NAJLEPSZY Student V roku prestiżowego kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej oraz I roku elitarnego kierunku Informatyka na wydziale EAIiIB AGH udzieli profesjonalnych korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach od szkoły podstawowej aż po studia(tylko podstawowe(praktyczne) zagadnienia analizy matematycznej stosowane w obliczeniach inżynierskich-całki,pochodne,macierze, liczby zespolone,ciągi,szeregi)! Ukończyłem jedno z najlepszych liceów – I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie o profilu Matematyczno-Informatycznym z średnią końcową 4,75. Ukończyłem studia inżynierskie z wyróżnieniem – średnia 4,87.

Moją specjalizacją są kursy przygotowawcze do matury zarówno poziom podstawowy jak i rozszerzony! Ze mną zdasz na 100% !! Moje doświadczenie pozwoliło mi opracować własny, ciągle udoskonalany, skuteczny system pracy z uczniem. Potrafię współpracować również z umysłami humanistycznymi, tłumaczę w sposób jasny i dostosowany do wiedzy oraz umiejętności maturzysty. Zawsze przygotowuje materiały przed lekcjami. Indywidualnie dobieram program przygotowawczy w zależności od braków ucznia, które szybko wyłapuję. Na pierwszych zajęciach przedstawiam test pozwalający określić poziom ucznia i ocenić jego możliwości na maturze.

Ponadto pomagam przy zwykłych codziennych pracach domowych, przygotowaniach do testów,egzaminów, sprawdzianów, kolokwium czy też nadrabianiu materiału.
Jestem otwartą osobą, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, bezstresowe. Po lekcji ze mną zobaczysz, że to co sprawiało Ci problemy okaże się banałem! Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Do zobaczenia na lekcji!

Po co przepłacać u TANICH ‘PSEUDO-KOREPETYTORÓW’ , którzy szybko gubią się przy Twoich zadaniach? Zainwestuj we mnie – ta inwestycja zaobfituje wspaniałym wynikiem na Twojej maturze i ocenie końcowej!

Efekt gwarantowany! Nie zdarzyło mi się, aby mój uczeń, z którym pracowałem regularnie, nie zdał matury lub klasy.
Pamiętaj!
ZE MNĄ NIE MA POPRAWEK !!

UWAGA Posiadam książki nauczyciela na poziomie liceum, z których korzystają nauczyciele przy układaniu testów!!

50zł /60min
Zajęcia prowadzę zwykle w centrum w bibliotece na ulicy Rajskiej (okolice Teatru Bagatela).

Adrian 500 – 821 – 100

Zwykle nie odbieram od razu, gdyż bardzo często prowadzę lekcje. Proszę wtedy o kontakt SMS. Na pewno odpiszę!

Doświadczenie:
3 lata doświadczenia; stała współpraca z około 60 uczniami - każdy zdał bez problemu maturę!!; Masa ludzi uratowanych przed powtórką klasy!!

Certyfikaty:
NAJLEPSZY STUDENT NA ROKU, STYPENDYSTA - Średnia ocen na dyplomie inżynierskim - 4.87 Laureat konkursu Matematyczno-Fizycznego "Feniks" 2012

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Patrycja23 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Świetnie mi sie pracowalo z Adrianem! Pokazal mi wiele sposobów, ktore ułatwiaja prace i bardzo przydaja sie na maturze. Serdecznie polecam :)

 • Paweł2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pełen profesjonalizm!
  Świetnie mi się współpracowało z Adrianem podczas przygotowań do matury na poziomie rozszerzonym, co zaowocowało bardzo dobrym wynikiem. Szczerze polecam!

 • Jakub27 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Najlepszy z najlepszych! Pomagał mi przez cały okres technikum i teraz dzięki niemu bez problemów zdam maturę i wszystkie egzaminy.
  Szczerze polecam :D

 • Bartosz16 lutego 2017Ocena: 5/5

  Polecam korepetytora, miałem problemy z matematyką ale dzięki niemu zdałem poprawkę.

 • Rafał21 września 2016Ocena: 5/5

  No co tu dużo mówić.. Byłem totalnym "Januszem matematyki" dopóki nie zacząłem brać lekcji u Adriana. Uzyskałem niezły wynik z matury i dostałem się na kierunek studiów, na którym bardzo chciałem się znaleźć jeszcze przed rozpoczęciem liceum. Jeśli się wahasz, to naprawdę polecam, bo Adrian doskonale potrafi wszystko wytłumaczyć w zrozumiałym dla ucznia języku.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.