Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotr


(5 ogłoszeń)
 • Opinie: 62 opinie
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Warszawa (Skype)
  • Kraków (Skype)
  • Jaworzno
  • Będzin
  • Mysłowice
 • Ostatnia aktywność: 9 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

100 zł60 minut
Opinie: 62Ocena: 5.0/5

Profesjonalne korepetycje w „ludzkiej” atmosferze!

Udzielam lekcji z matematyki na wszystkich poziomach. Przygotowuję do MATURY (POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY), MATURY MIĘDZYNARODOWEJ (International Baccalaureate Diploma Programme SL i HL) do SPRAWDZIANÓW, a także pomagam w zrozumieniu AKTUALNEGO MATERIAŁU. Uczę także STUDENTÓW UCZELNI WYŻSZYCH: UE, UŚ, PŚ.

Uczę logicznego myślenia wykorzystując najbardziej twórcze metody, całe moje doświadczenie i indywidualne podejście do każdej osoby. Bardzo często moi uczniowie, po wielu latach problemów z matematyką odkrywają, że i oni potrafią samodzielnie rozwiązywać trudne zadania. Odkrywają też ku swojemu zdumieniu, że logiczne myślenie jest jak najbardziej możliwe i naturalne… tylko przez wiele lat edukacji w szkole, nikt im tego nie pokazał i nikt im w tym nie pomógł!

Pracuję, także z osobami bardziej uzdolnionymi, w których "pielęgnuję" twórcze myślenie i dbam by system edukacji nie zniszczył w nich tych zdolności, które posiadają… o co niestety łatwo.

Na moich lekcjach gwarantuję

 • Profesjonalizm, pod każdym względem
 • Indywidualne podejście do każdego ucznia, bo każdy uczeń jest inny i niepowtarzalny
 • Ludzką atmosferę , która najlepiej sprzyja twórczej pracy
 • Zarażanie pasją do Matematyki tych… którzy nawet się tego nie spodziewają!

Uczę także w języku angielskim i hiszpańskim!
Nie pomagam podczas egzaminów!
Jestem dyspozycyjny, rzetelnie i profesjonalnie podchodzę do zajęć
Proszę o kontakt pod numerem: 608-560-438

 • Jeśli wolą Państwo kontakt przez sms proszę wysłać wiadomość, a ja odpiszę/oddzwonię
 • Jeśli wyślą Państwo wiadomość przez ten portal, używając opcji po lewej stronie "Napisz do korepetytora" lub wyślą wiadomość na adres: excelownik@excelownik. pl (bez spacji) Na pewno odpowiem

CENA 100zł

Certyfikaty:
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Tilburg University w Holandii, UJ w Krakowie

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Maja9 września 2017Ocena: 5/5

  Pan Piotr jest moim korepetytorem od 2 lat, jest wspaniałym, cierpliwym człowiekiem, który szybko w bardzo ciekawy, logiczny i jasny sposób wytłumaczy nawet najbardziej zawiłe zagadnienia z matematyki, informatyki , czy nawet fizyki.
  Dzięki jego pomocy zdałam bez najmniejszego problemu egzaminy gimnazjalne do świetnej szkoły w Cambridge. Teraz zamierzam korzystać z korepetycji przez skype'a w języku angielskim, bo dla Pana Piotra ( jak zresztą wszystko ), to oczywiście żaden problem.
  Gdyby każdy był tak „GENIALNYM” nauczycielem jak Pan Piotr, korepetycje nie byłyby potrzebne !!! Jestem mu bardzo wdzięczna za dotychczasową pomoc i szczerze polecam każdemu , czas spędzony na lekcjach u Pana Piotra jest naprawdę świetną inwestycją.

 • Ludwika5 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Piotr udziela mi korepetycji z VBA od pół roku. Po tym czasie mogę śmiało powiedzieć, że żadna z opinii na jego temat nie jest przesadzona. Jest on nie tylko świetny merytorycznie z Excela i VBA, ale ma też wyjątkowy talent do przekazywania tej wiedzy w jasny i przystępny sposób. Nawet u osób średnio zainteresowanych informatyką i programowaniem (jak ja jeszcze pół roku temu:) potrafi rozbudzić chęć do nauki. Lekcje są zawsze idealnie przygotowane, poparte materiałami, a przy tym elastycznie prowadzone - Pan Piotr pomaga dostosować program nauki do potrzeb kursanta więc nie ma opcji żeby się nudzić. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się też żeby nie znał odpowiedzi na moje pytanie. W dodatku zawsze stara się pokazać różne sposoby rozwiązania problemu, zwraca uwagę na to jak optymalizować makra i podaje przykłady 'z życia wzięte' bo jest też praktykiem. Terminy lekcji też można dostosowywać według swoich potrzeb, nie ma z tym problemu. Poza tym Pan Piotr jest też po prostu super miłym i cierpliwym człowiekiem, z którym fajnie się rozmawia. Teraz nie wyobrażam sobie lekcji z kimkolwiek innym. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalnej pomocy w miłej atmosferze.

 • Krzysztof23 maja 2017Ocena: 5/5

  Co tu można jeszcze nowego napisać o Panu Piotrze jak w zasadzie wszystko już zostało napisane. Potwierdzam wszystko co do tej pory miałem przyjemność poczytać poniżej. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i – co najważniejsze i nie zawsze powszechne – umiejętność jej przekazania. Ludzi z takim spektrum wiedzy i umiejętności w czasach obrazkowej rzeczywistości i wiedzy podawanej na strebrnej tacy to długo trzeba szukać. W kilka miesięcy z osoby która wiedziała co najwyżej jak uruchomić VBA mogę powiedzieć że dosyć swobodnie się po nim poruszam oraz potrafię usprawnić pracę tak sobie jak i innym osobom w dziale. Oczywiście nie jestem (jeszcze) w stanie rozwiązać każdego problemu w trzy minuty czy napisać skomplikowanych aplikacji, ale dysponuję już narzędziami/wiedzą koniecznymi do tego, żeby samemu je stworzyć/rozwiązać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Po drugie Pan Piotr od początku podkreśla, że to głownie od ucznia i jego żaangażowania oraz ilości włożonego wysiłku zależy ile i jak szybko się nauczymy. I jest to prawda. Wszystko w Twoich rękach (no i w głowie), ale z takim nauczycielem jak Pan Piotr możesz osiągnąć naprawdę dużo. Nie ma sensu dalej szukać, to osoba której potrzebujesz.

 • Marta19 maja 2017Ocena: 5/5

  Pan Piotr uczył mnie podstaw VBA. Jest osobą, która nie tylko posiada ogromną wiedzę techniczną, ale również (jak mało który informatyk) potrafi ją przekazać w bardzo zrozumiały dla laika sposób. Zajęcia są dostosowywane do potrzeb kursanta, dlatego mogę je polecić zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom excela. Mimo moich obaw co do zajęć online, ta opcja sprawdziła się fantastycznie!
  Jestem bardzo zadowolona z zajęć! Naprawdę spora dawka wiedzy, którą mam nadzieję będę sukcesywnie poszerzać! Serdecznie polecam!

 • Marcin16 maja 2017Ocena: 5/5

  Właśnie skończyłem pisać matury. Dzięki pomocy Pana Piotra osiągnę z niej wysoki wynik. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
  Serdecznie Polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.