Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotr


(5 ogłoszeń)
 • Opinie: 57 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Warszawa (Skype)
  • Kraków (Skype)
  • Jaworzno
  • Będzin
  • Mysłowice
 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

Udzielę korepetycji z informatyki

100 zł60 minut
Opinie: 57Ocena: 5.0/5

EXCEL Oferuję nauczanie obsługi programu Microsoft Excel, jego podstawowych i zaawansowanych zastosowań (także VBA). Uczę także po angielsku i hiszpańsku. Mam wieloletnie doświadczenie zarówno w indywidualnych szkoleniach jak i szkoleniach dla dużych firm (m.in. Unilever Poland) Szczególnie polecam tego rodzaju lekcje dla osób, które w pracy często używają Excela, a chciałyby znacznie przyśpieszyć wykonywanie swoich codziennych zadań. Jeśli chcą Państwo poznać mnóstwo funkcjonalności Excela ogromnie ułatwiających pracę to proszę o kontakt:
Nr tel. 608-560-438

 • Jeśli wolą Państwo kontakt przez sms proszę wysłać wiadomość, a ja odpiszę/oddzwonię
 • Jeśli wyślą Państwo wiadomość przez ten portal, używając opcji po lewej stronie "Napisz do korepetytora" lub wyślą wiadomość na adres: excelownik@excelownik. pl (bez spacji) Na pewno odpowiem

Uczę praktycznych umięjętności i moje zajęcia nie mają nic wspólnego z "suchą teorią". Przekazuję przydatną wiedzę, sprawdzoną w praktyce i zarażam pasją do tego programu…często takie osoby, które się nawet tego nie spodziewają.

 • Jeśli jesteś już długoletnim użytkownikiem Excela, a w swojej codziennej pracy wykonujesz
  mnóstwo “powtarzalnych czynności” które chciałbyś zautomatyzować i robić za pomocą pojedynczego kliknięcia… by mieć czas na inne rzeczy…
 • Jeśli napotkałeś problem, który „musi być rozwiązany”, a żadna z funkcji, które posiada Excel nie jest w stanie pomóc w jego rozwiązaniu.
 • Jeśli chciałbyś zacząć swoją nową pracę, mając pewność, że twoje umiejętności są na tyle duże, że w sposób komfortowy wykonasz każde polecenie przełożonego czy prośbę kolegi/koleżanki z pracy.
 • Jeśli masz poczucie, że wiedza dotycząca Excela wyniesiona ze studiów jest niewystarczająca i tak naprawdę nie wiesz jakie możliwości oferuje ten program i jak w pełni wykorzystać go do rozwoju własnej kariery.
 • Jeśli chciałbyś przeszkolić swoich pracowników i chciałbyś, żeby zdobyli praktyczną więdzę, ktora jest im rzeczywiście potrzebna, aby pracowali sprawnie i komfortowo…oszczędzając czas.

Dzwoń 608-560-438

Dla osób, które chcą uczyć się na materiałach z własnej firmy/instytucji, gwarantuję pełną dyskrecję.
Dla osób zajmujących finansami, ekonomią i zarządzaniem przedsiębiorstwem, gwarantuję dodatkowo dużą praktyczną wiedzę z tych dziedzin.
Dla osób, które zaczynają przygodę z Excelem gwarantuję dużo cierpliwości.
Dla bardzo ambitnych, wymagające wyzwania.
Dla każdego, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Uczę także online. Łączę się z Państwem za pomocą odpowiedniego oprogramowania, tłumaczę zagadnienie i odpowiadam na wszystkie pytania. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą przyswajać wiedzę w dogodnym dla siebie miejscu.

CENA 100zł

Certyfikaty:
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Tilburg University w Holandii, UJ w Krakowie

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Andrzej29 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z Panem Piotrem. Jest informatykiem bardzo profesjonalnym. Potrafiącym w sposób zrozumiały i logiczny przekazać wiedzę z zakresu VBA osobie dopiero zaczynającej przygodę z tym programem i nie tylko.

  Zajęcia są dostosowane do poziomu osoby uczącej się. Wiedza przekazywana jest sposób zachęcający a nie przytłaczający. Pan Piotr dni i godziny zajęć dostosowuje do osoby pobierającej korepetycje.

  Potrafi rozbudzić zainteresowanie informatyką nawet u osób średnio uzdolnionych w kwestii przedmiotów ścisłych. Jeżeli bezstresowo chcesz poznać bliżej zagadnienia z zakresu VBA to szczerze zachęcam.

 • Piotr25 października 2016Ocena: 5/5

  Pan Piotr ma bardzo dużą wiedze z zakresu VBA i potrafi ją przekazać w przystępny sposób.
  Każdy temat poparty był praktycznymi przykładami z doświadczenia zawodowego co moim zdanie ułatwia naukę. Zdecydowanie polecam Pana Piotra jako korepetytora.

 • Justyna5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Polecam pana Piotra wszystkim, którzy pragną w spokojnej, miłej atmosferze podszkolić swoje umiejętności matematyczne, a nawet odkryć w sobie pewien uśpiony potencjał :P Ja sama za matematyką nie przepadam i przepadać pewnie nie będę, natomiast lekcje z nim wspominam miło, wiem, że dobrze wykorzystaliśmy dany nam czas, a i skomplikowane obliczenia podczas wspólnej pracy okazały się łatwiejsze.
  Pan Piotr jest cierpliwy i pozytywnie nastawiony do ucznia; stara się przekazać wiedzę w jak najbardziej obrazowy sposób i zachęcić do samodzielnego myślenia.
  Po niecałym roku nauki jestem usatysfakcjonowana wynikiem matury :)

 • Piotr3 maja 2016Ocena: 5/5

  Pan Piotr bardzo mi pomógł w przygotowaniach do pracy, związanej z wykorzystaniem Excela.

  Potrzebowałem "na wczoraj" powtórzyć kilka ważnych funkcjonalności. Pan Piotr znalazł szybki, dogodny dla mnie termin i rozwialiśmy moje wszelkie obawy.

  Cały proces nauki - począwszy od pierwszego kontaktu, aż po zakończenie rozmowy na Skype, był przeprowadzony profesjonalnie i w lekkiej, sprzyjającej nauce atmosferze.

  Zachęcam do korepetycji z Panem Piotrem :)

 • Ksymena2 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia u pana Piotra. Dzięki panu Piotrowi szybko zapoznałam się z istotnymi funkcjami Excela, poznałam ciekawe i przydatne w pracy rozwiązania.
  Pan Piotr prowadzi zajęcia w sposób profesjonalny, ma umiejętność szybkiego przekazywania wiedzy, zwraca uwagę na ważne zastosowania programu, pokazuje praktyczne "triki", przy tym w prosty i zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić zawiłe zagadnienia i problemy. Zajęcia prowadzi z pasją i zawsze służy pomocą.
  Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnych, skutecznych i prowadzonych w miłej atmosferze zajęć. Jednocześnie pozdrawiam pana Piotra :-) Dziękuję za szybką pomoc :-)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.