Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotr


(5 ogłoszeń)
 • Opinie: 60 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Warszawa (Skype)
  • Kraków (Skype)
  • Jaworzno
  • Będzin
  • Mysłowice
 • Ostatnia aktywność: 8 dni temu

Udzielę korepetycji z informatyki

100 zł60 minut
Opinie: 60Ocena: 5.0/5

EXCEL Oferuję nauczanie obsługi programu Microsoft Excel, jego podstawowych i zaawansowanych zastosowań (także VBA). Uczę także po angielsku i hiszpańsku. Mam wieloletnie doświadczenie zarówno w indywidualnych szkoleniach jak i szkoleniach dla dużych firm (m.in. Unilever Poland) Szczególnie polecam tego rodzaju lekcje dla osób, które w pracy często używają Excela, a chciałyby znacznie przyśpieszyć wykonywanie swoich codziennych zadań. Jeśli chcą Państwo poznać mnóstwo funkcjonalności Excela ogromnie ułatwiających pracę to proszę o kontakt:
Nr tel. 608-560-438

 • Jeśli wolą Państwo kontakt przez sms proszę wysłać wiadomość, a ja odpiszę/oddzwonię
 • Jeśli wyślą Państwo wiadomość przez ten portal, używając opcji po lewej stronie "Napisz do korepetytora" lub wyślą wiadomość na adres: excelownik@excelownik. pl (bez spacji) Na pewno odpowiem

Uczę praktycznych umięjętności i moje zajęcia nie mają nic wspólnego z "suchą teorią". Przekazuję przydatną wiedzę, sprawdzoną w praktyce i zarażam pasją do tego programu…często takie osoby, które się nawet tego nie spodziewają.

 • Jeśli jesteś już długoletnim użytkownikiem Excela, a w swojej codziennej pracy wykonujesz
  mnóstwo “powtarzalnych czynności” które chciałbyś zautomatyzować i robić za pomocą pojedynczego kliknięcia… by mieć czas na inne rzeczy…
 • Jeśli napotkałeś problem, który „musi być rozwiązany”, a żadna z funkcji, które posiada Excel nie jest w stanie pomóc w jego rozwiązaniu.
 • Jeśli chciałbyś zacząć swoją nową pracę, mając pewność, że twoje umiejętności są na tyle duże, że w sposób komfortowy wykonasz każde polecenie przełożonego czy prośbę kolegi/koleżanki z pracy.
 • Jeśli masz poczucie, że wiedza dotycząca Excela wyniesiona ze studiów jest niewystarczająca i tak naprawdę nie wiesz jakie możliwości oferuje ten program i jak w pełni wykorzystać go do rozwoju własnej kariery.
 • Jeśli chciałbyś przeszkolić swoich pracowników i chciałbyś, żeby zdobyli praktyczną więdzę, ktora jest im rzeczywiście potrzebna, aby pracowali sprawnie i komfortowo…oszczędzając czas.

Dzwoń 608-560-438

Dla osób, które chcą uczyć się na materiałach z własnej firmy/instytucji, gwarantuję pełną dyskrecję.
Dla osób zajmujących finansami, ekonomią i zarządzaniem przedsiębiorstwem, gwarantuję dodatkowo dużą praktyczną wiedzę z tych dziedzin.
Dla osób, które zaczynają przygodę z Excelem gwarantuję dużo cierpliwości.
Dla bardzo ambitnych, wymagające wyzwania.
Dla każdego, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Uczę także online. Łączę się z Państwem za pomocą odpowiedniego oprogramowania, tłumaczę zagadnienie i odpowiadam na wszystkie pytania. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą przyswajać wiedzę w dogodnym dla siebie miejscu.

CENA 100zł

Certyfikaty:
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Tilburg University w Holandii, UJ w Krakowie

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Krzysztof23 maja 2017Ocena: 5/5

  Co tu można jeszcze nowego napisać o Panu Piotrze jak w zasadzie wszystko już zostało napisane. Potwierdzam wszystko co do tej pory miałem przyjemność poczytać poniżej. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i – co najważniejsze i nie zawsze powszechne – umiejętność jej przekazania. Ludzi z takim spektrum wiedzy i umiejętności w czasach obrazkowej rzeczywistości i wiedzy podawanej na strebrnej tacy to długo trzeba szukać. W kilka miesięcy z osoby która wiedziała co najwyżej jak uruchomić VBA mogę powiedzieć że dosyć swobodnie się po nim poruszam oraz potrafię usprawnić pracę tak sobie jak i innym osobom w dziale. Oczywiście nie jestem (jeszcze) w stanie rozwiązać każdego problemu w trzy minuty czy napisać skomplikowanych aplikacji, ale dysponuję już narzędziami/wiedzą koniecznymi do tego, żeby samemu je stworzyć/rozwiązać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Po drugie Pan Piotr od początku podkreśla, że to głownie od ucznia i jego żaangażowania oraz ilości włożonego wysiłku zależy ile i jak szybko się nauczymy. I jest to prawda. Wszystko w Twoich rękach (no i w głowie), ale z takim nauczycielem jak Pan Piotr możesz osiągnąć naprawdę dużo. Nie ma sensu dalej szukać, to osoba której potrzebujesz.

 • Marta19 maja 2017Ocena: 5/5

  Pan Piotr uczył mnie podstaw VBA. Jest osobą, która nie tylko posiada ogromną wiedzę techniczną, ale również (jak mało który informatyk) potrafi ją przekazać w bardzo zrozumiały dla laika sposób. Zajęcia są dostosowywane do potrzeb kursanta, dlatego mogę je polecić zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom excela. Mimo moich obaw co do zajęć online, ta opcja sprawdziła się fantastycznie!
  Jestem bardzo zadowolona z zajęć! Naprawdę spora dawka wiedzy, którą mam nadzieję będę sukcesywnie poszerzać! Serdecznie polecam!

 • Marcin16 maja 2017Ocena: 5/5

  Właśnie skończyłem pisać matury. Dzięki pomocy Pana Piotra osiągnę z niej wysoki wynik. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
  Serdecznie Polecam!

 • Andrzej29 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z Panem Piotrem. Jest informatykiem bardzo profesjonalnym. Potrafiącym w sposób zrozumiały i logiczny przekazać wiedzę z zakresu VBA osobie dopiero zaczynającej przygodę z tym programem i nie tylko.

  Zajęcia są dostosowane do poziomu osoby uczącej się. Wiedza przekazywana jest sposób zachęcający a nie przytłaczający. Pan Piotr dni i godziny zajęć dostosowuje do osoby pobierającej korepetycje.

  Potrafi rozbudzić zainteresowanie informatyką nawet u osób średnio uzdolnionych w kwestii przedmiotów ścisłych. Jeżeli bezstresowo chcesz poznać bliżej zagadnienia z zakresu VBA to szczerze zachęcam.

 • Piotr25 października 2016Ocena: 5/5

  Pan Piotr ma bardzo dużą wiedze z zakresu VBA i potrafi ją przekazać w przystępny sposób.
  Każdy temat poparty był praktycznymi przykładami z doświadczenia zawodowego co moim zdanie ułatwia naukę. Zdecydowanie polecam Pana Piotra jako korepetytora.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.