Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotr


(5 ogłoszeń)
 • Opinie: 61 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Warszawa (Skype)
  • Kraków (Skype)
  • Jaworzno
  • Będzin
  • Mysłowice
 • Ostatnia aktywność: 4 dni temu

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ludwika5 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Piotr udziela mi korepetycji z VBA od pół roku. Po tym czasie mogę śmiało powiedzieć, że żadna z opinii na jego temat nie jest przesadzona. Jest on nie tylko świetny merytorycznie z Excela i VBA, ale ma też wyjątkowy talent do przekazywania tej wiedzy w jasny i przystępny sposób. Nawet u osób średnio zainteresowanych informatyką i programowaniem (jak ja jeszcze pół roku temu:) potrafi rozbudzić chęć do nauki. Lekcje są zawsze idealnie przygotowane, poparte materiałami, a przy tym elastycznie prowadzone - Pan Piotr pomaga dostosować program nauki do potrzeb kursanta więc nie ma opcji żeby się nudzić. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się też żeby nie znał odpowiedzi na moje pytanie. W dodatku zawsze stara się pokazać różne sposoby rozwiązania problemu, zwraca uwagę na to jak optymalizować makra i podaje przykłady 'z życia wzięte' bo jest też praktykiem. Terminy lekcji też można dostosowywać według swoich potrzeb, nie ma z tym problemu. Poza tym Pan Piotr jest też po prostu super miłym i cierpliwym człowiekiem, z którym fajnie się rozmawia. Teraz nie wyobrażam sobie lekcji z kimkolwiek innym. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalnej pomocy w miłej atmosferze.

 • Krzysztof23 maja 2017Ocena: 5/5

  Co tu można jeszcze nowego napisać o Panu Piotrze jak w zasadzie wszystko już zostało napisane. Potwierdzam wszystko co do tej pory miałem przyjemność poczytać poniżej. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i – co najważniejsze i nie zawsze powszechne – umiejętność jej przekazania. Ludzi z takim spektrum wiedzy i umiejętności w czasach obrazkowej rzeczywistości i wiedzy podawanej na strebrnej tacy to długo trzeba szukać. W kilka miesięcy z osoby która wiedziała co najwyżej jak uruchomić VBA mogę powiedzieć że dosyć swobodnie się po nim poruszam oraz potrafię usprawnić pracę tak sobie jak i innym osobom w dziale. Oczywiście nie jestem (jeszcze) w stanie rozwiązać każdego problemu w trzy minuty czy napisać skomplikowanych aplikacji, ale dysponuję już narzędziami/wiedzą koniecznymi do tego, żeby samemu je stworzyć/rozwiązać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Po drugie Pan Piotr od początku podkreśla, że to głownie od ucznia i jego żaangażowania oraz ilości włożonego wysiłku zależy ile i jak szybko się nauczymy. I jest to prawda. Wszystko w Twoich rękach (no i w głowie), ale z takim nauczycielem jak Pan Piotr możesz osiągnąć naprawdę dużo. Nie ma sensu dalej szukać, to osoba której potrzebujesz.

 • Marta19 maja 2017Ocena: 5/5

  Pan Piotr uczył mnie podstaw VBA. Jest osobą, która nie tylko posiada ogromną wiedzę techniczną, ale również (jak mało który informatyk) potrafi ją przekazać w bardzo zrozumiały dla laika sposób. Zajęcia są dostosowywane do potrzeb kursanta, dlatego mogę je polecić zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom excela. Mimo moich obaw co do zajęć online, ta opcja sprawdziła się fantastycznie!
  Jestem bardzo zadowolona z zajęć! Naprawdę spora dawka wiedzy, którą mam nadzieję będę sukcesywnie poszerzać! Serdecznie polecam!

 • Marcin16 maja 2017Ocena: 5/5

  Właśnie skończyłem pisać matury. Dzięki pomocy Pana Piotra osiągnę z niej wysoki wynik. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
  Serdecznie Polecam!

 • Andrzej29 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z Panem Piotrem. Jest informatykiem bardzo profesjonalnym. Potrafiącym w sposób zrozumiały i logiczny przekazać wiedzę z zakresu VBA osobie dopiero zaczynającej przygodę z tym programem i nie tylko.

  Zajęcia są dostosowane do poziomu osoby uczącej się. Wiedza przekazywana jest sposób zachęcający a nie przytłaczający. Pan Piotr dni i godziny zajęć dostosowuje do osoby pobierającej korepetycje.

  Potrafi rozbudzić zainteresowanie informatyką nawet u osób średnio uzdolnionych w kwestii przedmiotów ścisłych. Jeżeli bezstresowo chcesz poznać bliżej zagadnienia z zakresu VBA to szczerze zachęcam.

 • Piotr25 października 2016Ocena: 5/5

  Pan Piotr ma bardzo dużą wiedze z zakresu VBA i potrafi ją przekazać w przystępny sposób.
  Każdy temat poparty był praktycznymi przykładami z doświadczenia zawodowego co moim zdanie ułatwia naukę. Zdecydowanie polecam Pana Piotra jako korepetytora.

 • Justyna5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Polecam pana Piotra wszystkim, którzy pragną w spokojnej, miłej atmosferze podszkolić swoje umiejętności matematyczne, a nawet odkryć w sobie pewien uśpiony potencjał :P Ja sama za matematyką nie przepadam i przepadać pewnie nie będę, natomiast lekcje z nim wspominam miło, wiem, że dobrze wykorzystaliśmy dany nam czas, a i skomplikowane obliczenia podczas wspólnej pracy okazały się łatwiejsze.
  Pan Piotr jest cierpliwy i pozytywnie nastawiony do ucznia; stara się przekazać wiedzę w jak najbardziej obrazowy sposób i zachęcić do samodzielnego myślenia.
  Po niecałym roku nauki jestem usatysfakcjonowana wynikiem matury :)

 • Piotr3 maja 2016Ocena: 5/5

  Pan Piotr bardzo mi pomógł w przygotowaniach do pracy, związanej z wykorzystaniem Excela.

  Potrzebowałem "na wczoraj" powtórzyć kilka ważnych funkcjonalności. Pan Piotr znalazł szybki, dogodny dla mnie termin i rozwialiśmy moje wszelkie obawy.

  Cały proces nauki - począwszy od pierwszego kontaktu, aż po zakończenie rozmowy na Skype, był przeprowadzony profesjonalnie i w lekkiej, sprzyjającej nauce atmosferze.

  Zachęcam do korepetycji z Panem Piotrem :)

 • Ksymena2 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia u pana Piotra. Dzięki panu Piotrowi szybko zapoznałam się z istotnymi funkcjami Excela, poznałam ciekawe i przydatne w pracy rozwiązania.
  Pan Piotr prowadzi zajęcia w sposób profesjonalny, ma umiejętność szybkiego przekazywania wiedzy, zwraca uwagę na ważne zastosowania programu, pokazuje praktyczne "triki", przy tym w prosty i zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić zawiłe zagadnienia i problemy. Zajęcia prowadzi z pasją i zawsze służy pomocą.
  Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnych, skutecznych i prowadzonych w miłej atmosferze zajęć. Jednocześnie pozdrawiam pana Piotra :-) Dziękuję za szybką pomoc :-)

 • Magdalena17 listopada 2015Ocena: 5/5

  Nie znam lepszego matematyka i człowieka z taką pasją w tej dziedzinie połączoną z takim podejściem pedagogicznym :)

 • mariusz16 listopada 2015Ocena: 5/5

  Piotr to osoba godna polecenia. Jeśli ktoś szuka osoby o najwyższych kwalifikacjach i wiedzy to niech nie szuka dalej- bo właśnie ją znalazł.
  Mnie pomógł z Exel'a. Jego wiedza z tego zakresu jest na poziomie specjalistycznym. Miałem kilka szkoleń z Exela w firmach, w których pracowałem ale dopiero po spotkaniach z Piotrem poruszam się w tym programie tak, aby ułatwić sobie życie zawodowe i oszczędzać czas. Polecam szczególnie osobom w branży handlowej. Piotr ma szeroką wiedzę korporacyjną i wiele narzędzi, które mogą ułatwić Wam życie..
  Polecam w 100%

 • Justyna2 listopada 2015Ocena: 5/5

  Mega cierpliwość, ogromna wiedza i świetne podejście do ucznia, do tego bogata wyobraźnia i niesamowita umiejętność przekazywania wiedzy. Wszystkie powyższe cechy, składają się na tak wspaniałego korepetytora, jakim jest Pan Piotr. Polecam każdemu!;)

 • Przemek21 października 2015Ocena: 5/5

  Pan Piotr jest moim korepetytorem od roku, chociaż korepetytor to złe określenie. Na lekcjach jest raczej mentorem, który prowadzi ucznia przez niezbadane ścieżki matematyki.
  Pan Piotr jest przede wszystkim człowiekiem z pasją, a to najważniejsza rzecz u nauczyciela. Co więcej potrafi w doskonały sposób zarazić zamiłowaniem do matematyki. Każda lekcja jest czysta przyjemnością, po której jestem świadomy, że nauczyłem się wielu nowych zagadnień, a także udoskonalilem wcześniejsze. Kolejnym atutem jest duży nacisk, jaki Pan Piotr kładzie na logiczne myślenie, które w matematyce jest niezbędne do jej zrozumienia. Polecam serdecznie wszystkim, którzy nie potrafią poradzić sobie z matematyka, lub chcą po prostu rozwinąć swoje umiejętności, Pan Piotr pomoże każdemu w bardzo przyjaznej atmosferze.

 • Monika29 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Piotra. Pracaowałam z nim przy programie Excel i VBA. Mój stan wiedzy przed zajęciami był bardzo niski. Dzięki kompetencjom i cierpliwości Pana Piotra bardzo szybko załapałam o co chodzi. Polecam serdecznie i kieruję szczególne podziękowania dla Pana Piotra.

 • Karolina21 lipca 2015Ocena: 5/5

  Pan Piotr wykonywał dla mnie program w VBA. Gorąco polecam współpracę z tym nauczycielem ze względu na szybko wykonane zadanie, bezproblemowy kontakt zarówno drogą mailową jak i telefoniczną, gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania, wykonanie programu dokładnie tak jak chciałam. Widać, że jest to człowiek, który zna się na tym co robi, dlatego polecam zwrócić się do Pan Piotra wszystkim, którzy podobnie jak ja mają problem z programowaniem w Excelu.

 • Robert3 lipca 2015Ocena: 5/5

  Najlepszy korepetytor jak na razie :) Zaczęliśmy przygotowania do matury na mniej niz miesiac przed z poziomu wiedzy podstawówki. Niesamowita cierpliwość oraz podejście sprawiły, że nadrobiłem zaległości z 4 lat w 3 tygodnie. Spokój oraz klimat na zajęciach, niesamowita wiedza, właściwie możnaby tak wymieniać bez końca. Polecam serdecznie i pozdrawiam pana Piotra :)

 • Dawid19 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel matematyki z jakim miałem okazje współpracować, pan Piotrek jest profesjonalistą , bardzo dużo umie i równie świetnie przekazuje swoją wiedzę, ma bardzo dobre podejście do ucznia i nie jeden nauczyciel mógłby się od niego uczyć,jeśli komuś zależy ma prawdziwym rozwoju i dużych postępach to jest to dobry adres , podsumowując gorąco polecam .

 • Aleksandra13 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Pan Piotr to oaza cierpliwości i wiary w moją odporną na matematykę córkę. Była bardzo zadowolnona po każdych zajęciach i uwierzyła w siebie a nigdy wcześniej się to nie zdarzyło, polecam wszystkim i będę dalej korzystać z wiedzy Pana Piotra od września. Mama Martyny.

 • Pat11 maja 2015Ocena: 5/5

  Pan Piotr pomógł mi z praca przejściowa na wydziale mechanicznym. Projekt polegał na zautomatyzowaniu sytemu weryfikujacego poprawnośc instalacji. Duże zaangażowanie, duża wiedza i szybkie rozwiązanie problemu! Polecam :)

 • Tomasz15 marca 2015Ocena: 5/5

  Pan Piotr pomógł mi przy pracy inżynierskiej, w której musiałem stworzyć harmonogram prac na budowie. W dwa dni rozwiązał problem, z którym ja męczyłem się dwa miesiące. Podstawową zasadą wykresu miała być zależność ukończenia prac poprzedzających. Pan Piotr poradził sobie z tym zadaniem w mgnieniu oka. Ze swojej strony, polecam!

 • Dawid14 marca 2015Ocena: 5/5

  Polecam.

 • Kasia12 marca 2015Ocena: 5/5

  Przede wszystkim cierpliwość i zrozumienie :) Pan Piotr bardzo dokładnie i profesjonalnie podchodzi do omawianego tematu. Bardzo dobrze mi się pracuje z Panem Piotrem. Polecam osobą, które wątpią w swoje zdolności matematyczne.

  Gorąco Polecam!

  Kasia

 • Dawid9 marca 2015Ocena: 5/5

  Jeżeli szukasz profesjonalisty, to najlepszy adres :)

 • Sebastian24 lutego 2015Ocena: 5/5

  Spokój, umiejętność indywidualnego podejścia do możliwości intelektualnych ucznia i przede wszystkim wysoka znajomość tematu. Rewelacja :-)

 • Paweł24 lutego 2015Ocena: 4/5

  Fajne podejście do ucznia, tłumaczenie zagadnień w sposób zrozumiały,pozytywna energia; reasumujac korki z Excela się przydały i polecam Pana Piotra.

 • Bogusław23 lutego 2015Ocena: 5/5

  Własnie miałem kolokwium z rachunku prawdopodobieńsywa. Dzięki Panu Piotrowi zaliczyłem go, także wielkie dzieki.Jestem osobą która szkołę średnią skończyła przeszło 25 lat temu i wszystko co jest związane z matematyką jest mi obce, a mając mało czasu Pan Piotr wykazał się dużą cierpliwością i umiejetnością przekazania swojej wiedzy. Dodam, że wydaje się cenowo dośc drogi ale jest wart tych pieniedzy takze gorąco plecam.
  Bogusław

 • Dominika9 lutego 2015Ocena: 5/5

  bardzo przyjemna atmosfera ;) korepetycje się przydały!

 • Damian5 lutego 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobra ze tak powiem "obsługa klienta", wiec bardzo polecam usługi Pana Piotra :)

 • Allan18 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam wszystkim tym u których słowo matematyka powoduje konwulsje, w ciągu zaledwie paru lekcji drastycznie zmienił moją opinie co do tego przedmiotu, polecam szczególnie osobom które niewiedzą przed sobą nadziei na zdanie testu, u pana Piotra cały temat w ciągu jednej godziny nie jest żadnym problemem!!!

 • Klaudia10 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Rewelacja!Polecam pana Piotra. Bardzo dobry nauczyciel. Ma podejście do ucznia i cierpliweość. Przy czym pełen profesjonalizm i kultura osobista.

 • Artur6 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo przystępne tłumaczenie bez jakiegoś naukowego bełkotu. Jestem w pełni zadowolony i polecam każdemu!

 • Adam31 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam Pana Piotra. Potrzebowałem błyskawicznej konsultacji i w przeciągu .... 20 minut mój problem został rozwiązany.

 • Student Prawa16 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Pan Piotr cechuje się ogromną wiedzą , którą przede wszystkich potrafi przekazać i to w sposób błyskawiczny . W godzinę jeden dział logiki to dla Pana Piotra żaden problem !
  Gorąco polecam !

 • Daniel10 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Na tą chwilę jestem po kilku spotkaniach na które złożyło się w sumie ok. 10 godzin wspólnych zajęć z Panem Piotrem.
  Prowadzę własną działalność i zajęcia z EXCELA przybrały formę bardziej zbliżoną do konsultacji biznesowych. Zdałem się na wiedzę i doświadczenie Pana Piotra i jestem w 100% usatysfakcjonowany z ich przebiegu, a co ważniejsze z rezultatu. Cena jest adekwatna do wartości
  Z pełną odpowiedzialnością mogę się podpisać pod każdym stwierdzeniem, które zawarł Pan Piotr w swoim opisie. Szczerze polecam! Daniel Miszczyszyn

 • Mateusz25 listopada 2014Ocena: 5/5

  Piotr jest on moim korepetytorem dopiero od kilku miesięcy, aczkolwiek już teraz jestem w stanie stwierdzić, że to właśnie z nim robię największy postęp. Tłumaczy on czesto w niekonwencjonalny sposób, co znacznie ułatwia przysposobienie danego materiału.
  Serdecznie polecam!

 • Kamila17 listopada 2014Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Piotrka. Indywidulane podejście do ucznia, cierpliwy i skuteczny:) - nawet dla dych najbardziej opornych:)

 • Asia26 września 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dobre podejście do nauczania , wszytsko w jasny , przejrzysty sposób wytłumaczone ! Niemożliwe stało się możliwe. Excel i VBA nie maja przed Panem Piotrem tajemnic a teraz również i przede mną ! Z osoby , która oprócz włączenia VBA nic po za tym nie potrafiła zrobić stałam sie osobą , która swobodnie działa na nim i czuje z tego przyjemność. Serdecznie polceam !

 • Joanna25 września 2014Ocena: 5/5

  Pan Piotr pomógł mi się uporać z bardzo skaplikowanymi poleceniami do excela. Nie były to korepetycje tylko cos co musieałam zrobić w biurze. Zostao zrobione zdalnie i bardzo szybko. Swoja droga dziękuję zazaufanie i nawet nie pytanie o zapłatę tylko zrobienie o co prosiłam. Dziś albo jutro zrobię przelew. Mało juz jest ufnych ludzi.
  Jak będę miała kłopoty z excelem w biurze to na pewno będę się odzywać.
  Pozdrawiam.
  Asia

 • Michał24 września 2014Ocena: 5/5

  Jeżeli zdecydujesz się na lekcje z Panem Piotrkiem, to natychmiast się przekonasz, że były Ci one bardzo potrzebne a nawet niezbędne! On po prostu ma gotowe recepty i potrafi je "bezboleśnie" przekazać.
  POLECAM KAŻDEMU!!!

 • Martyna23 września 2014Ocena: 5/5

  Z ogromną przyjemnością polecam Pana Piotra. Osoba, która posiada ogromną wiedzę, a co najważniejsze potrafi ją sprawnie przekazać w całkowicie zrozumiały sposób. Sukces gwarantowany!

 • Marcin22 września 2014Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel ,posiada znakomitą umiejętność przekazywania wiedz, rzetelny i cierpliwy. W ciągu godziny korepetycji z logiki przyswoiłem wiedzę potrzebną do egzaminu, polecam

 • Dawid12 września 2014Ocena: 5/5

  Elastyczność, klarowność, niebagatelne podejście do sprawy - istnieje mnóstwo przymiotników, którymi można by opisać sposoby działania pana Piotra, ale wyżej wymienione najlepiej oddają istotę sprawy. W kilka tygodni z osoby przeżywającej na matematyce katusze przez większość życia uczynił kogoś, kto nie może doczekać się kolejnych lekcji. Jak najbardziej polecam : )

 • Hanna2 września 2014Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam, bardzo rzetelny i rozumiejący potrzeby uczniów i studentów matematyk. Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia, cierpliwy, z dużą wiedzą, bardzo komunikatywny :)
  Przy nim nawet humanista zrozumie i polubi matmę :)

 • Marta30 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Doskonały korepetytor, wyrozumiały, bardzo zaangażowany, rewelacyjne podejście do ucznia. Tempo dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wiele przydantnych, dodatkowych materiałów w celu utrwalenia lekcji. Elastyczny w zakresie godzin. Nigdy nie spotkałam kogoś kto w tak jasny i przejrzysty sposób tłumaczy zagadnienia z zakresu informatyki :-) ! Aż chce się uczyć :-) Profesjonalizm w 100%. Polecam !!!

 • Iza22 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Gorąco polecam! Jest tu tyle trafionych opinii, że nie mam co dodać, po prostu jeżeli szukacie naprawdę kompetentnej osoby, to dobrze trafiliście.

 • Justyna22 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Okazuje się, że nawet humaniście z przekonania a poloniście z wykształcenia można kreatywnie i skutecznie wyjaśnić Excela i nauczyć korzystania z tego narzędzia dla usprawnienia i ułatwienia codziennej pracy - do takiego wniosku doszłam po zajęciach z Panem Piotrem. Niezmordowany w dążeniu do uzyskania zrozumienia ze strony ucznia, by ułatwić mi naukę, zastosował nawet z powodzeniem analogie literackie i językowe! Życzę każdemu nauczycielowi takich szerokich horyzontów, rozległej wiedzy i powołania, a uczniom - tak cierpliwych i pomysłowych nauczycieli o podobnym stopniu życzliwości i zaangażowania w to, co robią. Odniesione przez siebie korzyści oceniam jako ogromne. Szczerze i serdecznie polecam!

 • Aga21 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  REWELACJA!!! Lekcje u Pana Piotra są niesamowite! Oprócz potężnej dawki Excela otrzymujesz jeszcze wiedzę z innych dziedzin jak matematyka i logika, które są niezbędne do pracy z tym programem. Często moim problemem nie jest Excel ale podejście do zadania, które mam rozwiązać. Pan Piotr uczy mnie jak "myśli" Excel dzięki czemu praca w tym programie staje się coraz łatwiejsza. Lekcje u P. Piotra polecam wszystkim, również tym, którzy znają Excela ale chcą uporządkować swoją wiedzę :-).

 • Magda19 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Pan Piotr w sposób zrozumiały pomógł mi w przyswojeniu Excela. Polecam!

 • Damian20 lipca 2014Ocena: 5/5

  Z pewnością Pan Piotr jest dobrym Excelowcem :) Wykonał mój projekt w VBA bardzo szybko i wg moich oczekiwań. Myślę, że VBA i makra nie mają przed nim tajemnic :) Serdecznie polecam.

 • Piotrek19 lipca 2014Ocena: 5/5

  Polecam! Exel opanowany!:)

 • Aleksandra16 lipca 2014Ocena: 5/5

  Do pana Piotra zgłosiłam się z pilną potrzebą pomocy przy rozwiązywaniu testu (materiał ze studiów na kierunku Finanse i Rachunkowość), mimo "ataku" w ciągu dnia, pan Piotr podjął się pracy pod presją czasu i szybko (jak na poziom trudności zadań - pierwszy termin został oblany przez Wszystkich studentów na kierunku). Dzięki pomocy Pana Piotra zdałam przedmiot podstawy finansów z oceną bardzo dobrą, więc jestem bardzo zadowolona, przyjemna atmosfera, stały kontakt telefoniczny, klarowność komunikacji. Polecam!

 • Ana14 lipca 2014Ocena: 5/5

  Polecam, jestem bardzo zadowolona z pomocy w excelu.

 • Krzysztof C29 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Polecam gorąco Pana Piotra . Świetny matematyk , doskonały nauczyciel .Rzetelny , interesuje się swoimi uczniami , dyspozycyjny - zawsze ma czas aby pomóc , bardzo dobrze tłumaczy i wykłada matematykę .Miałem przyjemność korzystać z lekcji u Pana Piotra w minionym roku szkolnym i bardzo mi one pomogły .

 • Wojtek28 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Piotra. Mój problem związany z EXCELEM rozwiązał błyskawicznie, przy okazji tłumacząc wszytko bardzo jasno i rzeczowo. PEŁEN PROFESJONALIZM! Szczerze polecam!

 • Ola9 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Korepetycje z matematyki u Pana Piotra mam 3 rok. Jestem bardzo zadowolona ze względu na profesjonalizm i rzetelność Pana Piotra. Pomimo to , ze matematyka jest ciężkim przedmiotem Pan Piotr potrafi pokazać jej inne oblicze. W ramach przerwy wprowadza rozne innowacje w postaci zagadek matematycznych i logicznych oraz ciekawostek co pozwala rozluźnić atmosferę jak rownież odpocząć od ciężkiego zadania. Jesli ktos ma problemy z matematyka to polecam Pana Piotra ! ;)

 • Irena9 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Pan Piotr jest super, jako jedyny mi pomógł, a nikt nie miał pojęcia.
  Pełen profesjonalizm. Pomoc natychmiastowa, bez zastrzeżeń. Polecam!! Nie ma lepszego informatyka.

 • Błażej7 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Również korzystałem z opcji korepetycji przez skype'a i jestem bardzo zadowolony. Z Piotrem nauka excela poszła gładko i szybko, mimo że wcześniej miałem niewielkie doświadczenie w tym programie. Piotr cierpliwie i jasno wyjaśnia wszystkie zagadnienia, ściśle dopasowując ilość godzin do wymagań klienta, co jest również dużym plusem :) polecam serdecznie!

 • Tomek24 maja 2014Ocena: 5/5

  Korepepetycje przez skype;a ? Kiedyś musi być ten pierwszy raz.Wszystko odbyło się według wcześniejszych ustaleń . Korepetycje z logiki , dzięki którym zrozumiałem , ze istnieje pływająca koparka , która nie jest samolotem . Polecam i pozdrawiam P. Piotra

 • Martyna13 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dziękuję Panu Piotrowi za pomoc w informatyce. Jest to osoba bardzo kompetentna, pomocna i mająca w sobie wiele cierpliwości, co dla mających problemy z informatyką jest niezwykle ważne. Pan Piotr bardzo dobrze wytłumaczył mi problem i wsparł w trudnym zadaniu. Bardzo serdecznie polecam:)

 • Robert13 marca 2014Ocena: 5/5

  Przez ostatnie dwa lata doświadczyłem około 12 korepetytorów z angielskiego ,maty , polskiego i informatyki .Te 12 osób wyselekcjonowałem z około 45 . Na Piotra trafiłem dość szybko i nie wiem komu dziękować . To bez przesady ''najwyższa półka " Jeżeli potrzebujesz szybkiego rozwiązania problemu zrobi to błyskawicznie ale nie za ciebie . On po prostu błyskawicznie nauczy cię jak rozwiązać zagadnienie . Miałem egzamin z informatyki - z Piotrem poszło bez stresu :) .
  Teraz mamy zaplanowane następne spotkania na co najmniej 2 miesiące bo jego pomocy wymaga moja zmiana stanowiska a bez doskonałej znajomości excela i otoczenia ani rusz .
  Zatem Piotr działa na wielu poziomach i przede wszystkim ma analityczne doświadczenie o co nie łatwo w całej bazie korepetytorów . Zajęcia prowadzone w wyjątkowo przyjaznej atmosferze ale z pełnym wymaganiem przerobionego materiału .
  Każda godzina idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb kursanta .
  Mam tylko nadzieję , że facet nie zniknie pochłonięty przez jakąś globalną organizację i zawsze będzie miał czas dla takich jak ja .

 • Magda19 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Do Piotra trafiłam praktycznie z zerową znajomością exela, miałam weekend, żeby przyswoić podstawy. Udało się!! Nauczyciel z ogromną cierpliwością ! jasno i czytelnie przekazujący swoją mega dużą wiedzę! Gorąco polecam!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.