Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ksenia Kasatkina (rosyjski w Krakowie)


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

40 zł60 minut
Opinie: 6Ocena: 5.0/5

Nauczyciel – native speaker z Moskwy, wykładowca Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego (МГУ им. Ломоносова), doktor filologii rosyjskiej, ze specjalistycznym wykształceniem w zakresie języka rosyjskiego jako obcego i dużym doświadczeniem; egzaminator TORFL (TRKI, ТРКИ, Test of Russian as a Foreign Language).
==================================== ==================================== =
Tel. +48 577 261 057
==================================== ==================================== =
Niedawno przyjechałam z Rosji, w której się urodziłam i mieszkałam całe swoje świadome życie. Lubię Rosję, znam jej kulturę, literaturę, sztukę i politykę. Na moich zajęciach w pełni poczujecie atmosferę języka rosyjskiego i rosyjskiego kontekstu kulturowego. Nauczycie się posługiwać współczesnym, poprawnym językiem i bez trudu rozumieć Rosjan, ale także dowiecie się wielu nowych i ciekawych informacji o współczesnej Rosji, rzeczy, o których nie przeczytacie w żadnym podręczniku, ponieważ podręczniki nie nadążają za stale zmieniającą się rzeczywistością.
==================================== ==================================== =
O CENACH:
DLA WSZYSTKICH uczniów cena jest jednakowa: 40 zł za 60 minut (60 zł za 90 minut)
==================================== ====================================
Cena może być wyższa, jeśli konieczny jest dojazd do ucznia lub w przypadku szczególnych potrzeb językowych (rosyjski w biznesie, sport, nauka, podróże, pogłębiony kurs określonej tematyki).
Pierwsze zajęcia wstępne (20 – 30 minut), określenie programu, poziomu ucznia, celów nauki – bezpłatnie! (dotyczy tylko zajęć u mnie: Kraków, Nowa Huta)
Standardowa długość zajęć to 90 minut, minimalna – 60 minut.
Zajęcia prowadzę w Krakowie u siebie (w Nowej Hucie). Możliwy jest dojazd do ucznia w Nowej Hucie i okolicach oraz do centrum miasta. Dojazd do grup (w biurach, firmach).

Dodatkowe informacje:

 1. Pracuję tylko z dorosłymi uczniami.
 2. Nie przeprowadzam zajęć przez Skype.

Oferuję:
 • naukę leksyki, gramatyki, składni, wymowy, stylistyki,
 • język rosyjski w biznesie
 • przygotowanie do egzaminów TORFL wszystkich poziomów (ТРКИ – государственный экзамен),
 • przygotowywanie do egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego,
 • wyrównanie poziomu językowego, poprawa wymowy,
 • język rosyjski dla osób dorosłych,
 • wykłady z zakresu literatury rosyjskiej dla studentów filologii (w j. rosyjskim)
 • przygotowanie do rosyjskich egzaminów EGE (matura) i OGE (test po 9 klasie) w zakresie języka rosyjskiego i literatury.

==================================== ====================================
Tel. +48 577 261 057
==================================== ====================================

Doświadczenie:
Starszy wykładowca języka rosyjskiego na kursach przygotowujących do egzaminów wstępnych na uczelnię (3 lata); przeprowadzanie zajęć z języka rosyjskiego dla cudzoziemców (5 lat). Przygotowywanie uczniów do Wspólnego Egzaminu Państwowego (rosyjska matura) i Podstawowego Egzaminu Państwowego (po zakończeniu 9 klasy) z zakresu języka rosyjskiego i literatury (8 lat). Prowadzenie wykładów z zakresu literatury rosyjskiej w ramach praktyk pedagogicznych dla doktorantów (2 lata). Autor i prowadzący metodologicznych warsztatów dla nauczycieli "Sposoby tworzenia kontekstu językowego na zajęciach języka rosyjskiego" (Kraków 2017).

Certyfikaty:
2016 Doktor filologii rosyjskiej. 2016 Metodologia organizacji i przeprowadzania egzaminów „Język Rosyjski dla Cudzoziemców” i „Całościowy Egzamin z Języka Rosyjskiego, Historii Rosji i Podstaw Prawodawstwa Federacji Rosyjskiej” – Moskiewski Uniwersytet Państwowy im. M. Łomonosowa. Egzaminator z prawem przeprowadzania państwowych egzaminów TORFL (TRKI, ТРКИ, Test of Russian as a Foreign Language). 2014 Letnia szkoła dla nauczycieli języka rosyjskiego - Moskiewski Uniwersytet Państwowy im. M. Łomonosowa. Więcej informacji o sposobie prowadzenia zajęć oraz wykształceniu i doświadczeniu można znaleźć na stronie "O mnie".

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ola3 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Ksenia jest nauczycielem idealnym! Lekcje były urozmaicone, ciekawe, były filmiki, muzyka, dyskusja, gramatyka, słownictwo, czyli wszystko to, aby po takiej lekcji móc swobodnie posługiwać się językiem rosyjskim. Nigdy w trakcie zajęć nie odczułam bariery językowej, wszystko było doskonale tłumaczone na język polski. Dzięki Kseni zdałam egzamin TRKI na poziomie B2. Zadania przygotowujące były stricte pod egzamin, nic mnie na nim nie zaskoczyło. Widać, że Ksenia rzeczywiście ma doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do tego egzaminu i bardzo się cieszę, że mogłam uczęszczać na te lekcje. Wrócę na pewno!

 • Kamila20 marca 2017Ocena: 5/5

  Pani Ksenya jest bardzo profesjonalną, życzliwą, uprzejmą i cierpliwą osobą. Zawsze przygotowana do lekcji, w dużą wiedzą merytoryczną, prowadzi zajęcia ciekawie, a 60 minut upływa szybko i w przyjemniej atmosferze.Jednocześnie dobrze mówi po polsku i potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Bardzo polecam!

 • Kasia19 marca 2017Ocena: 5/5

  Ksenia przyjeżdża do nas do biura na lekcje. Uczymy się w niewielkiej grupie (3 osoby). Bardzo podoba mi się pozytywne i autorskie podejście do zajęć, dzięki czemu są one faktycznie ciekawe.
  Pani Ksenia komunikatywnie porozumiewa się po polsku i potrafi wszystkie zagadnienia (także gramatyczne) wyjaśnić w zrozumiały i interesujący sposób.
  Bez przesady mogę powiedzieć, że na 10 zajęciach z Ksenią nauczyłam się więcej, niż przez 2 lata nauki na uniwersytecie.

 • Michał6 lutego 2017Ocena: 5/5

  Ksenia jest znakomitym nauczycielem rosyjskiego. Lekcje z nią są ciekawe i różnorodne. Przekazuje solidną i usystematyzowaną wiedzę na temat języka oraz zwraca uwagę na prawidłową wymowę. Oprócz zadań z książek wykorzystuje teksty źródłowe, zdjęcia, ilustracje, fragmenty filmów, piosenek i inne materiały multimedialne. Na zajęciach przybliża również rosyjską historię oraz kulturę. Po trzech miesiącach nauki czuję, że zrobiłem wyraźne postępy :)

 • Szymon22 listopada 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z lekcji z tym nauczycielem. Nie sądziłem, że rosyjski będzie mi tak łatwo wchodzić do głowy. Zajęcia mijają bardzo szybko i przyjemnie.
  Pani Ksenia jest prawdziwą pasjonatką, lubi swój język i lubi go uczyć - to widać, i to faktycznie motywuje do nauki. W trakcie lekcji można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy, także praktycznych (np. o muzyce czy filmach rosyjskich). Na zajęciach p. Ksenia stosuje (poza podręcznikiem) swoje materiały - fragmenty filmów, audycji, piosenki itp., co pomaga w nauce.
  Po miesiącu zajęć widzę już pewien postęp (nie uczę się rosyjskiego od zera, ale sporo zapomniałem) i na pewno będę kontynuować.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.