Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Paulina


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 13 opinii
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście)
  • Katowice
  • Poznań
  • Gdańsk
  • Sosnowiec
  • Wrocław
 • Ostatnia aktywność: 17 dni temu

Udzielę korepetycji z języka polskiego

50 - 70 zł60 minut
Opinie: 13Ocena: 5.0/5

Jestem absolwentką najlepszej filologii polskiej w kraju – studiów polonistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku. Współpracowałam z renomowanymi krakowskimi szkołami (np. z Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego czy Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Konarskiego Zakonu Ojców Pijarów).

Uczę, bo ogromną satysfakcję daje mi moment, w którym widzę rozwój młodego człowieka i efekty naszej wspólnej pracy. Zawód nauczyciela języka polskiego jest dla mnie przede wszystkim sposobem realizacji moich pasji: obcowania z literaturą i pracy pedagogicznej. Spotkań z uczniami nie traktuję wyłącznie jako źródła zarobku. To z pewnością odróżnia mnie od innych korepetytorów.

Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny. Jestem przekonana, że dzięki temu nasze wspólne spotkania będą niezwykle owocne. Prowadząc lekcje, bazuję na autorskim programie i przygotowanych przeze mnie materiałach, z pomocą których z łatwością opanujesz wszystkie potrzebne zagadnienia.

Gwarantuję, że prowadzone przeze mnie zajęcia spełnią Twoje oczekiwania – niezależnie od tego, czy literatura jest Twoją pasją, czy też zależy Ci jedynie na dobrym wyniku maturalnym.

Serdecznie zapraszam na zajęcia osoby, które potrzebują pomocy w opanowaniu szkolnego materiału, jak i przygotowujące się do egzaminów końcowych w gimnazjach czy szkołach średnich.

Zajęcia u nauczyciela w Warszawie: okolice przystanku Metro Kabaty.

Doświadczenie:
Praca w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym. Współpraca indywidualna z uczniami.

Certyfikaty:
Ukończenie studiów licencjackich na Uniwersytecie Jagiellońskim (ocena na dyplomie: 5). Ukończenie studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim (ocena na dyplomie: 5 z wyróżnieniem). Stypendystka rektora UJ.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ewa14 listopada 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobre, efektywne lekcje. Pani Paulina świetnie wytłumaczyła Córce zawiłości gramatyki. Nie skupia się tylko na bieżących trudnościach, ale próbuje dotrzeć do przyczyny problemów (tj. braków w wiedzy z wcześniejszych etapów edukacji). Polecamy.

 • Miki21 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo fajne zajęcia. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję.

 • Patrycja10 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Fajna osoba. Udana współpraca.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję!

 • Maciek18 maja 2016Ocena: 5/5

  Solidnie powtórzenie przed maturą. Dobre podejście do młodych ludzi!

  Odpowiedź korepetytora

  To bardzo motywujące - dziękuję!

 • Piotr8 lutego 2016Ocena: 5/5

  Polski okazał się być ciekawszy niż w szkole ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.