Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów
GoingEnglish

GoingEnglish


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 9 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • GoingEnglish

 • Ostatnia aktywność: 11 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

60 - 180 zł60 minut
Opinie: 9Ocena: 5.0/5

INTENSYWNE ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY: 120 zł / 60 minut!
Chcesz studiować na prestiżowej uczelni za granicą? Nie mogłeś trafić lepiej! Przygotujemy Cię do matury i/lub egzaminów wstępnych na studia! W cenie materiały oraz sprawdzanie zadań.
Wyniki naszych maturzystów:
*matura podstawowa 100%
*matura rozszerzona 92%
*matura ustna 28/30

INNOWACYJNY PROGRAM NAUCZANIA:
BE FLUENT IN 63 DAYS! W 63 dni przeskoczysz do poziomu zaawansowanego – gwarantujemy rezultaty! Wygraliśmy konkurs unijny wspierający wysoko innowacyjne projekty wdrażające innowacje! Jesteśmy najskuteczniejsi na rynku!
Państwowe uczelnie pracują z nami nad realizacją projektu, który będzie przełomem w nauce angielskiego!
Nasz ebook zmienił życie osobom na całym świecie! Jest całkowicie darmowy do ściągnięcia tutaj: www. goingenglish. com/english-habit-challenge
Dlaczego jest tak przełomowy? Przekonaj się sam – po 21 dniach będziesz mówić po angielsku!

BE FLUENT IN 63 DAYS – więcej informacji tutaj: www. goingenglish. com/fluent-in-63-days
To najintensywniejszy i najskuteczniejszy 63-dniowy trening, jaki zrobisz w życiu!
W 63 dni przeskoczysz do poziomu zaawansowanego – gwarantujemy rezultaty! Napiszemy dla Ciebie interaktywnego ebooka z indywidualnym planem (i materiałami) rozpisanym na 63 dni – intensywne treningi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, zainteresowań i poziomu!
PROMOCYJNA CENA KURSU: 4500 PLN (regularna: 6000 PLN) – zapisz się i spytaj o najbliższe wolne terminy. Napisanie spersonalizowanego ebooka zajmuje nam około 7 dni.
W cenę indywidualnego kursu wchodzą:
- spersonalizowany ebook z 63 treningami dopasowanymi do Twojego poziomu, potrzeb i zainteresowań,
- 2 testy sprawdzające poziom znajomości j.angielskiego,
- oral assessment (ustna ocena poziomu),
- 18 godzin z 2 nauczycielami native speakerami (2h/tygodniowo),
- test pisemny i ustny – sprawdzający poziom po 63 dniach,
- raport postępu od 2 nauczycieli,
- dyplom.

Na liście oczekujących na ebooka są hiszpańscy prawnicy, lekarze oraz polscy nauczyciele. Jeśli zależy Ci na czasie, nie zwlekaj – zapisz się już teraz!
Każdy ebook (szczegółowy plan nauki, materiały) oraz zajęcia są inne – idealnie dopasowane do Ciebie.

Ucz się z GoingEnglish, a NA PEWNO osiągniesz swoje cele!

Nasz zespół składa się ze specjalistów językowych z USA i UK, którzy ukończyli jedne z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie.

Oferujemy tylko INDYWIDUALNE LEKCJE. Nauczyciel wraz z Tobą wybiera najlepszą ścieżkę nauki dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

OSIĄGNIJ SWOJE CELE! Dołącz do GoingEnglish i zacznij mówić po angielsku już od pierwszego dnia! Będąc członkiem GoingEnglish, masz KONTAKT Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM CODZIENNIE.

LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ CAŁKOWICIE W JĘZYKU ANGIELSKIM. Zanurzysz się w języku!

Każdy nasz uczeń jest pod stałą opieką nauczyciela, który zaproponuje Ci Twój indywidualny tok nauki i przygotuje The Action Plan.
The Action Plan (ang. Plan Działania) – to Twój personalny plan nauki, którego musisz zawsze przestrzegać. W Twoim planie znajdą się zadania przypisane na każdy dzień. To on sprawi, że Twój kontakt z językiem nie ograniczy się, jak do tej pory, jedynie do lekcji i zadania domowego.

UCZ SIĘ Z NAJLEPSZYMI
*indywidualny trening językowy dla CIEBIE i/lub Twojego dziecka
*specjalne programy dla STUDENTÓW FILOLOGII i lingwistyki
*trening wymowy brytyjskiej (RP) dla NAUCZYCIELI ANGIELSKIEGO – dodaj naukę wymowy i fonetyki do swojego programu!

Przygotujemy Cię do egzaminów: PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL, matura oraz OJA (Olimpiada Języka Angielskiego) – nauka z Going to gwarancja 100% zdawalności. Z nami osiągniesz najwyższe wyniki!
Średnie wyniki naszych uczniów:
*IELTS 7.5/9
*matura rozszerzona 92%
*matura ustna 28/30
*OJA – etapy okręgowe i finałowe

SPRAWDŹ NAS UMAWIAJĄC SIĘ NA PRÓBNĄ 30-MINUTOWĄ LEKCJĘ ONLINE. Lekcja do niczego nie zobowiązuje i jest darmowa! Możesz odbyć lekcję próbną z każdym nauczycielem i później zdecydować który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Uczymy osoby na całym świecie i współpracujemy z zagranicznymi firmami. Z naszych usług korzystają m.in.
- Groupon Madrid
- Politechnika Poznańska
- najwięksi biznesmeni z Hiszpanii specjalizujący się m.in. w energii odnawialnej i prawie podatkowym.
- nauczyciele i tłumacze języka angielskiego
- lekarze – onkolodzy, stomatolodzy i ortodonci
- prawnicy
- studenci filologii angielskiej

Podczas lekcji korzystamy z aplikacji Google i Skype. Dzięki temu masz stały dostęp do lekcji, zadań i ćwiczeń na telefonie, tablecie i komputerze!

Doświadczenie:
Nasi nauczyciele ukończyli jedne z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Prowadzimy zajęcia przez Internet z osobami z całego świata (Europa, Azja, Ameryka Południowa). Za naszych usług korzysta firma GROUPON z Madrytu, najwięksi biznesmeni z Hiszpanii specjalizującym się m.in. w energii odnawialnej i prawie podatkowym, Politechnika Poznańska, studenci filologii, nauczyciele, lekarze oraz prawnicy. GWARANTUJEMY REZULTATY!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina5 maja 2016Ocena: 5/5

  Pierwszy raz czuję, że jestem w dobrych rękach. Od samego początku towarzyszy mi Action Plan i choć sceptycznie do tego podchodziłam, to teraz nie wyobrażam sobie nauki bez niego. Codziennie robię inne czynności po angielsku, tak jak zakłada mój plan, i spotykam się regularnie z dwoma nauczycielami - native speakerami (dwa razy w miesiącu mam trening wymowy brytyjskiej z Chrisem). Lekcje i komunikacja z nauczycielami poza lekcjami odbywa się po angielsku (emaile / whatsapp). Dla mnie to ogromna zaleta.
  Poza tym, wiem co i jak mam robić, nawet jak uczę się sama. Otrzymałam mnóstwo wskazówek i widzę ogromny postęp. Moje wcześniejsze doświadczenia z nauczycielami angielskiego niestety nie były najlepsze. Teraz mam porównanie i żałuję, że wcześniej nie trafiłam na takich profesjonalistów, jak w Going English.

 • Carmen25 marca 2016Ocena: 5/5

  He estado aprendiendo inglés con GoingEnglish durante un año. El progreso que he logrado me parecía imposible hace un año. He aprobado dos exámenes, incluyendo el IELTS con 7.5 sobre 9, he encontrado trabajo… y casi toda mi vida ha cambiado. Estoy encantada de haberlos escogido porque ellos de verdad quieren que tengas éxito, te motivan cuando estás desanimada y empujan a aprender cada día.

 • Javier15 lutego 2016Ocena: 5/5

  I´ve been learning with GoingEnglish for a few weeks now. I really love lessons with my American teacher. She´s full of energy, fun and very pro. She corrects all my mistakes! The amount of homework is HUGE (this is what I wanted;) so I have to learn every day.
  What´s interesting is that my teacher is also a marketing professional. I own a marketing agency so she´s perfect for me. I often prepare my marketing presentations with her. I´m also in touch with Agus (the head of the school) and she´s a great and helpful person. I wasn´t sure which teacher to choose so she advised me who would work best for me.
  I meet with my teacher for 2 hours weekly and I´m very happy about my progress.

 • Andżelika2 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam lekcje z Panią Agnieszką! To czysta przyjemność, mnóstwo radości i ogrom wiedzy ,którą się zdobywa w przyjaznej ,miłej atmosferze . Pani Agnieszka przygotowuje świetne zajęcia,jest bardzo pracowita i potrafi zmotywować . Uwierzyła we mnie i moje możliwości ,dodała odwagi przed egzaminem maturalnym dzięki czemu wynik przerósł moje oczekiwania. Słów opisujących lekcje z Panią Agnieszką jest mnóstwo i pięć gwiazdek nie wystarczy by odzwierciedlić i wyrazić zadowolenie i satysfakcję z zajęć ,a jeśli ktoś mi nie wierzy to niech chwyta za telefon i umawia się na lekcję a przekona się ,że to wszystko jest prawdą . ;)

 • Marta22 maja 2013Ocena: 5/5

  REWELACJA! Wszystkim znajomym polecam Agnieszkę (mam nadzieję, że dzień jest wystarczająco długi ;) Na lekcjach rozmawiałyśmy dosłownie o wszystkim. Agnieszka przygotowywała zajęcia tematycznie, czytałam artykuły, pracowałyśmy nad wymową brytyjską, nauczyłam się chyba miliona słówek, a gramatyka nigdy nie była prostsza! Zajęcia zawsze były pełne śmiechu, żartów i to wszystko po angielsku. Najlepsze były lekcje, podczas których wcielałyśmy się w różne role, ile się naśmiałyśmy :) I pomyśleć, że tak się broniłam przed lekcjami przez Internet! Teraz wiem, że nie ma to znaczenia. Wszystko dzięki niezwykłemu podejściu do ucznia. Szczerze mówiąc, życzyłabym sobie takiego nauczyciela z każdego przedmiotu. Agnieszka sprawiła, że nawet tak oporna osoba jak ja nauczyła się angielskiego! Dzięki Tobie uwierzyłam, że mogę góry przenosić. WIELKIE DZIĘKI! :) PS. Wracam do naszych lekcji na początku września :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.