Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

GoingEnglish

GoingEnglish


(15 ogłoszeń)
 • Opinie: 9 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Lublin
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Łódź
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Białystok
 • GoingEnglish

 • Ostatnia aktywność: 8 dni temu

Udzielam korepetycji

O mnie

Hi there! :)

We’re a team of cool online English teachers (professionals!) you’ve been looking for a long time!

Now we’re cooperating with universities and working on an innovative elearning platform that will revolutionise our super boring and dull education system.Our teaching approach is different than the one you’re familiar with.

See it for yourself!Join other cool and successful students of GoingEnglish!

If you have any questions about us, visit our website: www. goingenglish. com or contact us at: info @goingenglish. comWe can’t wait to meet you! :)

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina5 maja 2016Ocena: 5/5

  Pierwszy raz czuję, że jestem w dobrych rękach. Od samego początku towarzyszy mi Action Plan i choć sceptycznie do tego podchodziłam, to teraz nie wyobrażam sobie nauki bez niego. Codziennie robię inne czynności po angielsku, tak jak zakłada mój plan, i spotykam się regularnie z dwoma nauczycielami - native speakerami (dwa razy w miesiącu mam trening wymowy brytyjskiej z Chrisem). Lekcje i komunikacja z nauczycielami poza lekcjami odbywa się po angielsku (emaile / whatsapp). Dla mnie to ogromna zaleta.
  Poza tym, wiem co i jak mam robić, nawet jak uczę się sama. Otrzymałam mnóstwo wskazówek i widzę ogromny postęp. Moje wcześniejsze doświadczenia z nauczycielami angielskiego niestety nie były najlepsze. Teraz mam porównanie i żałuję, że wcześniej nie trafiłam na takich profesjonalistów, jak w Going English.

 • Carmen25 marca 2016Ocena: 5/5

  He estado aprendiendo inglés con GoingEnglish durante un año. El progreso que he logrado me parecía imposible hace un año. He aprobado dos exámenes, incluyendo el IELTS con 7.5 sobre 9, he encontrado trabajo… y casi toda mi vida ha cambiado. Estoy encantada de haberlos escogido porque ellos de verdad quieren que tengas éxito, te motivan cuando estás desanimada y empujan a aprender cada día.

 • Javier15 lutego 2016Ocena: 5/5

  I´ve been learning with GoingEnglish for a few weeks now. I really love lessons with my American teacher. She´s full of energy, fun and very pro. She corrects all my mistakes! The amount of homework is HUGE (this is what I wanted;) so I have to learn every day.
  What´s interesting is that my teacher is also a marketing professional. I own a marketing agency so she´s perfect for me. I often prepare my marketing presentations with her. I´m also in touch with Agus (the head of the school) and she´s a great and helpful person. I wasn´t sure which teacher to choose so she advised me who would work best for me.
  I meet with my teacher for 2 hours weekly and I´m very happy about my progress.

 • Andżelika2 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam lekcje z Panią Agnieszką! To czysta przyjemność, mnóstwo radości i ogrom wiedzy ,którą się zdobywa w przyjaznej ,miłej atmosferze . Pani Agnieszka przygotowuje świetne zajęcia,jest bardzo pracowita i potrafi zmotywować . Uwierzyła we mnie i moje możliwości ,dodała odwagi przed egzaminem maturalnym dzięki czemu wynik przerósł moje oczekiwania. Słów opisujących lekcje z Panią Agnieszką jest mnóstwo i pięć gwiazdek nie wystarczy by odzwierciedlić i wyrazić zadowolenie i satysfakcję z zajęć ,a jeśli ktoś mi nie wierzy to niech chwyta za telefon i umawia się na lekcję a przekona się ,że to wszystko jest prawdą . ;)

 • Marta22 maja 2013Ocena: 5/5

  REWELACJA! Wszystkim znajomym polecam Agnieszkę (mam nadzieję, że dzień jest wystarczająco długi ;) Na lekcjach rozmawiałyśmy dosłownie o wszystkim. Agnieszka przygotowywała zajęcia tematycznie, czytałam artykuły, pracowałyśmy nad wymową brytyjską, nauczyłam się chyba miliona słówek, a gramatyka nigdy nie była prostsza! Zajęcia zawsze były pełne śmiechu, żartów i to wszystko po angielsku. Najlepsze były lekcje, podczas których wcielałyśmy się w różne role, ile się naśmiałyśmy :) I pomyśleć, że tak się broniłam przed lekcjami przez Internet! Teraz wiem, że nie ma to znaczenia. Wszystko dzięki niezwykłemu podejściu do ucznia. Szczerze mówiąc, życzyłabym sobie takiego nauczyciela z każdego przedmiotu. Agnieszka sprawiła, że nawet tak oporna osoba jak ja nauczyła się angielskiego! Dzięki Tobie uwierzyłam, że mogę góry przenosić. WIELKIE DZIĘKI! :) PS. Wracam do naszych lekcji na początku września :)

 • Patrycja23 maja 2012Ocena: 5/5

  Jeszcze nigdy nie miałam tak świetnych korepetycji z angielskiego! Agnieszka doskonale przygotowała mnie do matury zarówno ustnej jak i pisemnej na poziomie rozszerzonym. Po 3 miesiącach korepetycji widziałam u siebie ogromne postępy w mówieniu i pisaniu właśnie dzięki Agnieszce. Lekcje z nią były dla mnie przyjemnością, ponieważ Agnieszka bardzo dobrze tłumaczy i jest przemiłą osobą oraz zależało jej, żebym osiągnęła wysokie wyniki, i tak się stało ;). Jak najbardziej POLECAM!!

 • Małgosia19 lutego 2012Ocena: 5/5

  Na lekcje angielskiego zapisałam się bo miałam problem z językiem, Agnieszka jest miłą, sympatyczną i komunikatywną osobą i wszystko zrozumiałam, naprawdę mi pomogła. Jestem z niej zadowolona i naprawdę polecam.

 • Agata19 stycznia 2012Ocena: 5/5

  Na angielski do Pani Agnieszki zapisałam się na początku października. Lekcje miały na celu przygotowanie mnie do wyjazdu do Wielkiej Brytanii. Wcześniej miałam opory przed mówieniem i problemy z gramatyką. Dzięki lekcjom pozbyłam się bariery językowej i mówię płynnie. Dziękuję za wszystko i serdecznie polecam!

 • Dorota18 stycznia 2012Ocena: 4/5

  Bardzo sympatyczna osoba. Posiada dużą wiedzę. Zajęcia prowadzone profesjonalnie. Elastyczność w przypadku zmiany terminu lekcji. Polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.