Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Adrian


(3 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 zł60 minut
Opinie: 8Ocena: 5.0/5

Jestem native speakerem z USA i certyfikowanym instruktorem nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Prowadzę profesjonalny lektoram dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Obecnie nauczam zarówno w jednej ze szkół językowych w Warszawie, jak też udzielam korepetycji prywatnie.

Posiadam blisko 10 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego i nauczaniu początkowym. Doświadczenie to zdobywałem pracując jako lektor w Polsce i za granicą, ucząc w amerykańskiej szkole podstawowej oraz prowadząc prywatne zajęcia indywidualne i grupowe.

Oferuję przygotowanie do większości certyfikatów językowych m.in. FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, LCII IQ i więcej.

Przygotowuję też do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego (również IB), IGCSE w zakresie English – First Language, English – Second Language, English – Literature i A Levels w zakresie English – Language and Literature, English – Language i English – literature.

Mam wykształcenie wyższe na poziomie licencjata potwierdzone dualnym dyplomem z University of Lincoln w Nebrasce w dziedzinie biochemii i zoologii.

Gwarantuję szybkie zwiększenie zaawansowania językowego oraz pomoc nawet w przypadkach beznadziejnych.

Proszę o kontakt i na pewno uda nam się ustalić jakiś dogodny dla nas termin.

Doświadczenie:
almost 10 years

Certyfikaty:
Joint BSc (Hons) from University of Lincoln TESOL Certification from TEFL England Early Childhood Education course from Gowrie Victoria Teaching Adult Learners course from Central Institute of Technology in Western Australia

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • james&marianna13 października 2016Ocena: 5/5

  nasze dzieci chodza do jednej z amerykanskich szkol w warszawie
  z adrianem wspolpracujemy juz od trzech lat

 • Natalia Góra2 września 2016Ocena: 5/5

  Jedno dziecko chodzi do 2 klasy gimnazjum, a drugie do liceum i oboje korzystają z pomocy w przygotwaniu do lekcji. Wystawiam opinię za brak spóźnień i wysoką jakość merytoryczną zajęć.

 • monika23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Komentarz dodaje z Brazylii, bo właśnie na wolontariat tutaj brałam zajęcia a do tego medical english
  KONIECZNIE!

 • Andreea8 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry lekcje dla moich dzieci do szkoły

 • Damian24 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Ja zdałem więc dzięki

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.