Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Adrian


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 zł60 minut
Opinie: 12Ocena: 4.5/5

I am an American English native speaker and a certified English language teacher with over 6 years of experience in working with ESL students.
Whether you’re looking to improve your English or you’re looking for a tutor for your child, please do not hesitate to contact me to arrange a class.
Standard and conversational classes are available as well as specialist courses (legal, business and medical English). I also provide exam preparation for SAT, FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS and GRE.

Feel free to choose the contact method most convenient for you, however if you prefer to reach me by phone, I might be busy and unable to answer in which case just send me a text. :)

See you soon!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marek1 sierpnia 2017Ocena: 2/5

  Niepoważny człowiek. Umówiliśmy się, napisał że nie spóźni po czym nie przyszedl, nie odbierał telefonu, nie odpisywał na wiadomości. Nie polecam, strata czasu

 • Joanna23 lipca 2017Ocena: 1/5

  Byłam umówiona na zajęcia, jednak pan Adrian nie pojawił się na nich, nawet nie dając odpowiedzi i wytłumaczenia nieobecości. Zachowanie co najmniej niepoważne.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzień dobry,
  jeżeli komentarz dodała pani mieszkająca przy ulicy Zielnej, to pragnę zauważyć, że nie otwierała pani drzwi.
  Pozdrawiam

 • Sara1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Adrian prowadzi komplementrne zajęcia z angielskiego dla dziećmi u nas w szkole i prowadzi jebardzo profesjonalnie i są efekty

 • Magda14 maja 2017Ocena: 5/5

  bardzo polecam :)

 • james&marianna13 października 2016Ocena: 5/5

  nasze dzieci chodza do jednej z amerykanskich szkol w warszawie
  z adrianem wspolpracujemy juz od trzech lat

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.