Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Viola Olszewska - skuteczna pomoc z matematyki w przyjaznej atmosferze


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z algebry

 • Przedmiot: algebra
 • Miejsce lekcji: U nauczyciela, Online
 • Zakres lekcji: Szkoła średnia, Studia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
120 zł60 minut
Opinie: 83Ocena: 5.0/5

Zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki dla studentów z zakresu algebry (macierze i wyznaczniki, przestrzenie wektorowe, geometrie analityczna, zespolone, układy równań liniowych, przekształcenia liniowe, iloczyn skalarny i ortogalność oraz inne zagadnienia z zakresu algebry). Jestem nauczycielem i uczę matematyki w jednej z warszawskich szkół. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy studentom różnych uczelni (sgh, wne uw, sggw, pw itp.), znam wymagania poszczególnych profesorów czy uczelni, posiadam odpowiednie zestawy zadań.

Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolności przekazywania wiedzy (zapraszam do zapoznania się z opiniami wielu studentów m.in. na mojej stronie, posiadam liczne referencje). Zajęcia odbywają się w przestronnym biurze lub u mnie w mieszkaniu.

Cena zajęć: 120zł za 60min.

Zapraszam serdecznie.

Wioletta Olszewska
tel. 508 156 279

Doświadczenie:
- korepetytor od wielu lat - nauczyciel matematyki w szkole - liczne referencje studentów

Certyfikaty:
- magister matematyki - wykształcenie pedagogiczne - ukończone liczne kursy i szkolenia z zakresu nauczania matematyki i aktualnych wymagań programowych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kuba6 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Niezmiernie polecam zajęcia z Panią Violą. Jej sumienność, cierpliwość, pozytywne nastawienie oraz doświadczenie w pracy z uczniami pomogły mi przebrnąć przez cały maturalny chaos bez większych problemów. Dzięki dobremu wynikowi z matury z matematyki dostałem się na planowaną uczelnie. Jeszcze raz dziękuję :)

 • Ania28 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Pania Viola. Zawsze tlumaczy sposobem odpowiednio dobranym i zrozumialym dla ucznia. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i dzięki nim takze z wyników matury z matematyki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Na lekcjach panuje spokojna i przyjemna atmosfera, nie ma sie czym stresowac :)

 • Natalia24 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z panią Wiolą, dzięki niej bez problemu zdałam maturę i dostałam sie na wymarzoną uczelnię. Pani jest bardzo cierpliwa i tłumaczy do skutku.

 • Klaudia17 lipca 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim zajęcia z Panią Violą, od kiedy zaczęłam korzystać z korepetycji matematyka przestała być straszna. Pani Viola potrafi skutecznie wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia w bardzo prosty sposób:)

 • Ewa13 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pani Viola "odczarowuje" matematykę w profesjonalny sposób, przywraca wiarę we własne umiejętności, potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornego ucznia. Egzamin gimnazjalny córki na 100%, matura rozszerzona syna 72%. Dziękujemy!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.