Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

netlearning club

NetLearning.club


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 4 opinie
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • NetLearning.club

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

60 zł55 minut
Opinie: 4Ocena: 5.0/5

Poznaj świat z językiem angielskim! Oferuję lekcje próbne! Native speaker, wolne miejsca!
Stworzyłem NetLearning Club właśnie dla Ciebie, abyś przyjemnie, skutecznie i tanio nauczył się języka angielskiego. Zajęcia odbywają się on-line, byś mógł uczyć się gdziekolwiek jesteś. W domu, w parku, w kawiarni, lub na wakacjach na plaży. Wystarczy Ci dostęp do internetu.
Zapewniam Ci automatyczny system rezerwacji lekcji on-line, abyś mógł wybrać nauczyciela i umówiać się na lekcje bez potrzeby rozmowy telefonicznej.
– od 8:00 rano do 22:00 wieczorem 7 dni w tygodniu
Na zajęciach przede wszystkim nauczysz się mówić i rozumieć język angielski.
- przełamiesz strach przed rozmawianiem po angielsku.
- dzięki metodzie skojarzeń Twoja nauka stanie się szybka i skuteczna.
- zaoszczędzisz czas na dojazdach do szkoły.
- mówiąc po angielsku znajdziesz pracę swoich marzeń wszędzie na świecie.
- jeśli już znasz trochę język, będziesz mógł porozmawiać na różne ciekawe tematy związane z pracą, z rozwijaniem biznesu, samodoskonaleniem, techniką filozofią, psychologią.
- uzyskasz dostęp do licznych narzędzi językowych, książek, jak również dostęp do swojego indywidualnego kalendarza zajęć.

Doświadczenie:
Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, w biznesie a także w wielu innych dziedzinach. W Polsce i w UK, Ukończyłem szkołę jęz angielskiego w Londynie na poziomie zaawansowanym. Stosuję metody szybkiej nauki.

Cennik zajęć jest zróżnicowany, dostosowany do Twoich potrzeb. Promujemy pilnych uczniów!

Native speaker
Jeśli chcesz uczyć się z native speakerem, czyli osobą która mówi po angielsku od urodzenia, to dobrze trafiłeś. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów zadzwoń, lub wyślij maila.

Kontakt
komórkowy: 501422567
Telefony stacjonarne:
Warszawa: 22 270 12 37
Londyn: +44 56 036 475 39

Do usłyszenia !

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karina B.11 lutego 2015Ocena: 5/5

  Margaret tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Zna lepiej angielski niż polski. Bardzo podaba mi się jej brytyjski akcent i czysta wymowa. Wspaniałą zaletą Margaret jest to, że zapisuje wszystkie błedy jakie robię, ale nie przerywa mi w pół zdania, tak żebym mogła skończyć. Poprawia mnie dopiero gdy skończę. Widać, że posługuje się angielskim od dzieciństwa, a równocześnie zna polski więc jest to jej ogromna zaleta. Gorąco ją polecam. Jest ponadto bardzo wrażliwą i ciepłą osobą.

 • Piotr S.9 lutego 2015Ocena: 5/5

  Gorąco polecam. Moim nauczycielem jest Leo. Potrafi wytłumaczyć mi szybko i przystępnie praktycznie każde zagadnienie. Dodatkowo, ponieważ jestem aktualnie studentem (w Niemczech), mam mało czasu i lekcje przez internet są dla mnie doskonałym rozwiązaniem.

 • Marek Podolski8 lutego 2015Ocena: 5/5

  Uczę się tu już 3 miesiąc. Dzieki lekcjom w Netlearning.club wreszcie nie musze tracić moich cennych lekcji. Czesto podrużuję służbowo a w tej szkole mogę uczyć się bez względu na to gdzie jestem. Ponadto lektor, którego dostałem jest naprawde wyjątkowy i długo by było pisać dlaczego, generalnie to świetnie uczy i jest bardzo przyjazny i bardzo pomocny. Szkołę polecam na 100%

 • Anna5 lutego 2015Ocena: 5/5

  Uważam, że Netlearning.club to naprawde fajna szkoła, szybko rozpoczęłam naukę, robię postępy, nauka jest bezstresowa, a kontakt ze szkołą i przede wszystkim kultura obsługi jest naprawdę wysoka. Definitywnie rekomenduję.
  P.S. Dzięki nauczycielowi przełąmałam strach przed mówieniem po angielsku.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.