Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

David Moritz


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 22 opinie
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec
  • Dąbrowa Górnicza
  • Będzin
  • Jaworzno
  • Katowice
  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Kraków
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 9 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

65 zł60 minut
Opinie: 22Ocena: 5.0/5

BRYTYJCZYK W POLSCE !
Witaj,
jestem osobą dwujęzyczną (urodzony, wychowany i wykształcony w UK, aktualnie mieszkający w Polsce).
Oferuję Tobie naukę języka angielskiego od zupełnych podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy (od przedszkola do doktora). Program nauczania dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia – jednak za każdym razem kładąc nacisk na konwersacje. Odsuwam na bok "szkolne metody" nauki dynamicznie pracując nad wybranymi elementami Twojego języka. Moim zadaniem i celem, oprócz samego przekazania wiedzy, jest zmotywowanie Cię, pokazanie piękna i zalet płynnego posługiwania się językiem.

W zależności od Twoich potrzeb i celu nauki moje zajęcia opieram na:

 • prowadzeniu ich w całości w języku angielskim (lub mieszanym przy niższych poziomach językowych)
 • ciągłym monitorowaniu Twoich postępów, osiągnięć oraz korekt
 • odpowiednio dobranych pracach domowych
 • kontakcie i pomocą, oczywiście w języku angielskim

Chcesz się nauczyć prawdziwego języka angielskiego wprost z brytyjskiej rzeczywistości ? Zapraszam do rozmowy :)

Jako certyfikowany egzaminator na brytyjskich egzaminach językowych (Cambridge English Examiner and Teacher) chętnie przygotuję Cię do każdego z nich (FCE, CAE, CPE, etc.).

Jestem oficjalnym, dyplomowanym przedstawicielem prestiżowego University of Cambridge – The Faculty of English

Współpracuję z największymi, międzynarodowymi korporacjami – m.in. Google, Coca-Cola, Ford Motor Company.

Prowadzę szkolenia dla firm oraz kursy doszkalające dla nauczycieli angielskiego.

Pomogę Tobie również w przygotowaniach do polskiej matury na poziomie rozszerzonym oraz podstawowym.

Dojeżdżam do uczniów na terenie Katowic, Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Jaworzna.

Z całą resztą świata – oferuję zajęcia na Skype :)

Możliwość wystawienia faktur.

W razie pytań, w celu umówienia się na lekcje – proszę pisać lub dzwonić.

Pozdrawiam !

Doświadczenie:
Praca z grupami studentów, dziećmi, z młodzieżą przygotowującą się do matury. Przygotowania do brytyjskich egzaminów językowych. Wykłady na uczelniach. Tysiące godzin konwersacji, ćwiczeń z uczniami. Szkolenia dla kilkudziesięciu firm. Współpraca z ambasadami i placówkami dyplomatycznymi. Oraz kilkanaście lat życia w Wielkiej Brytanii.

Certyfikaty:
Brytyjskie GCSE - Math, Business and Media - Master Level. Bachelor's Degree - Business. DELTA - Diploma in Teaching English IDLTM - International Diploma in Language Teaching Management

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Piotrek z Będzina2 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Perfekcja pod każdym względem. Widza, przygotowanie, podejście do ucznia. Rozmowa ze strony Davida to mistrzostwo pod każdym względem (szybkość, płynność, akcent). Lektor z najwyższej półki, bardzo mnie zmotywował do nauki. Nauczył mnie słownictwa ze słuchu, co nie udało się jeszcze nikomu.
  Każda lekcja z Davidem to bezpośredni kontakt z ojczystym językiem brytyjskim dzięki czemu jest ona na bardzo wysokim poziomie. Ja osobiście po każdej lekcji potrzebuję kilkudziesięciu minut aby porozumiewać się w języku polskim.

 • Adam M7 lutego 2017Ocena: 5/5

  Z Davidem miałem zajęcia przez prawie 2 lata. Takiego postępu jak z nim nie uczyniłem z żadnym innym nativem. Dziś potrafię rozmawiać z klientami zagranicznymi, choć jeszcze rok temu nie mogłem się płynnie wysłowić.

 • Anna Jagoda16 listopada 2016Ocena: 5/5

  Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy (pierwszy nauczyciel w moim życiu z tak bogatym słownictwem, pracujący bez użycia słownika i z pięknym akcentem), profesjonalizmu (rezerwacja zajęć przez kalendarz online, zajęcia odbywają się regularnie) oraz poświęcenia (Pan David regularnie wspierał mnie poradami w zakresie angielskiego w biznesie, zaopatrywał w spersonalizowane materiały) jakie reprezentuje Pan David. Byłam z polecenia przyjaciółki i sama bardzo polecam.

 • Monika Ryś22 września 2016Ocena: 5/5

  Jestem właśnie po pierwszych zajęciach z Davidem - zauroczona i zachwycona sposobem w jaki prowadzi zajęcia, jego energią oraz osobowością :-) Nareszcie, po wielu latach, znalazłam kogoś komu nauczanie sprawia taką przyjemność i vice versa :-) Akcent - przepiękny... Polecam z całego serca!

 • Alicja19 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Perfekcyjnie !!! Pod każdym względem. Podejścia, wiedzy, atmosfery, przygotowania. Idealnie !
  Pierwszy raz po 20 latach spotkałam kogoś z tak dobrym podejściem , niesamowitą wiedzą, zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem.
  Kogoś kto nie zanudza a narzuca fantastyczne tempo , lekcje upływają w błyskawicznym tempie , w świetnej atmosferze i z ogromnym poczuciem satysfakcji. Podnosząca cały czas wysoko poprzeczka niezwykle motywuje a pozytywne nastawienie i wielka motywacja - mega dopingują. Po kilku miesiącach nie czuje już stresu przed mówieniem, zrobiłam ogromne postępy.
  Jestem bardzo wymagająca - tutaj w pełni usatysfakcjonowana a nawet muszę przyznać , że zajęcia i sam nauczyciel przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
  Polecam serdecznie.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.