Pobierz darmowego e-book’a: "32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli"

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net
Moose Centrum Języków Obcych Oddział Częstochowa

MOOSE Centrum Języków Obcych


(7 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z angielskiego

  • Przedmiot: język angielski
  • Miejsce lekcji: dowolne
  • Zakres lekcji: Przedszkole, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
  • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
cena
do ustalenia

Lekcje w domu lub w firmie, zawsze z bezpłatnym dojazdem lektora do domu ucznia lub do firmy. Najlepsi lektorzy w Polsce. Posiadamy uczniów w każdym wieku. Już ponad 100000 uczniów w Polsce skorzystało z naszej oferty. Moose to indywidualne podejście do każdego ucznia.Pełna elastyczność. 2 tygodniowy okres próbny. Najlepsze ceny na rynku ( od 15 zł do 47 zł za 60 minut w zależności od liczby uczniów na lekcji), działamy już w ponad 100 miastach w Polsce. Zapraszamy do naszego biura w Częstochowie:
tel. 34 3470880 , ul.Kilińskiego 16 czynne pon.- piątek 9:00-17:00

Doświadczenie:
Największa szkoła indywidualnego nauczania w Polsce. 18-letnie doświadczenie. Ponad 1000 lektorów w ponad 100 miastach. Z naszej oferty skorzystało już ponad 100000 uczniów. Nikt nie ma większego doświadczenia od nas.

Certyfikaty:
Przygotowujemy do wszystkich egzaminów i certyfikatów z każdego języka. Specjalne kursy dla maturzystów. Język specjalistyczny, kursy biznes

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.