Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

MJ - Education (Bródno)


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z angielskiego

  • Przedmiot: język angielski
  • Miejsce lekcji: U nauczyciela
  • Zakres lekcji: Przedszkole, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
  • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
50 zł60 minut
Opinie: 1Ocena: 5.0/5

Dyplomowana pedagog z kwalifikacjami do nauczania angielskiego zaprasza na zajęcia:
- pomoc w odrabianiu lekcji,
- przyuczenie do klasówek,
- nauka do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego,
- konwersacje.

Pracuję na Bródnie (Bolesławicka).
Możliwy dojazd: Bródno, Zacisze, Żoliborz, Bielany, Śródmieście.
Proszę tylko o poważne oferty.

Wystawiam rachunki.

Lekcja 60 minutowa – 50 zł
Lekcja 90 minutowa – 65 zł
Dojazd do klienta – 10 zł
Lekcje grupowe (2-3 osoby) – korzystna oferta cenowa.
Tel. 886 284 408

Doświadczenie:
Niepubliczne Przedszkole "Piotruś Pan" (nauczycielka 10 grup, dzieci w wieku 2,5-6 lat). Szkoła Podstawowa (stanowisko nauczyciel angielskiego: klasy 0-6). Współprowadząca projekt polsko – amerykański (z uczniami South Seneca Middle School w Ovid New York w USA). Organizatorka konkursów na terenie szkoły: ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX 2011, ENGLISH ACE 2011 Członkini komisji I Dzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego Meridian International School (stanowisko pedagog szkolny, zakres obowiązków: tłumaczenie dokumentów, symultaniczne tłumaczenie na radach pedagogicznych, stały kontakt z dziećmi, rodzicami i personelem anglojęzycznym, prowadzenie warsztatów edukacyjnych w języku angielskim). Tłumaczenia (umowa zlecenie dla Software i RF Computers). Prywatne lekcje - działalność gospodarcza.

Certyfikaty:
Uniwersytet Warszawski Wydział Pedagogiczny (dyplom z wyróżnieniem). Certificate in Advanced English Kurs kwalifikacyjny pedagogiczno-metodyczny języka angielskiego (Centrum Doskonalenia Nauczycieli). Praca z uczniem dyslektycznym na lekcji języka obcego (Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli) Wiele warsztatów metodycznych (m.in. Wydawnictwo Szkolne PWN)

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Michał29 sierpnia 2010Ocena: 5/5

    Pani Monika ma świetne podejście do dzieci. Mój syn jest bardzo zadowolony z lekcji, które są urozmaicane interesującymi materiałami. Po kilku miesiącach współpracy oceny w szkole znacznie się poprawiły, a angielski stał się świetną zabawą, a nie tylko obowiązkiem.

Napisz do użytkownika