Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla szukających tłumaczy lipiec

ANGIELSKI -KONWERSACJE, POZIOMY A-C


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 zł60 minut
Opinie: 21Ocena: 5.0/5

100 % lekcji po angielsku*, jeżeli poziom językowy ucznia na to pozwala, to zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim, język polski jest ograniczony do minimum,

niezależnie od poziomu ucznia od pierwszych zajęć mówi po angielsku. Oczywiście lekcja jest dostosowana do poziomu ucznia, więc osoba zupełnie początkująca zacznie od podstaw, ja dodatkowo będę poszerzać już opanowany materiał o nową wiedzę, tak aby nauka miała charakter rozwijający językowo ,

nauka mówienia jest indywidualnie dostosowana do poziomu ucznia.początkujących ( A1-A2), średnio-zaawansowanych (B1-B2), zaawansowanych (C1-C2),

*poprawiam błędy językowe, gramatyczne i w wymowie *

uczysz się stosować gramatykę podczas mówienia, sprawię, że reguły gramatyczne staną się dla Ciebie zrozumiałe poprzez stosowanie ich w kontekście sytuacyjnym ,

uczysz się tego, czego potrzebujesz, zajęcia ,,szyte na miarę’’, np. konwersacje polegają tylko na konwersacjach ;

RODZAJE ZAJĘĆ
#konwersacje uczniowie wyrażają własne zdania i dyskutują na dany temat , rozwijają swoje wypowiedzi na podstawie posiadanego już słownictwa i gramatyki ,a także uczą się nowych słów. Celem zajęć jest budowanie interakcji między uczniem i nauczycielem. Szlifowanie wymowy także ma duże znaczenie.Lekcja przede wszystkim jest ciekawa, zachęcająca ucznia do aktywnej postawy w komunikowaniu.

Angielski nowocześnie i profesjonalnie TYLKO PRZEZ SKYPE.

CENA KOREPETYCJI ZALEŻY OD POZIOMU JĘZYKOWEGO UCZNIA 45 – 60 zł

O MNIE
Nauczycielka po studiach mgr filologii angielskiej, 13 lat nauczania, tłumacz symultaniczny (tłumaczony język mówiony), pracowałam w zawodzie nauczyciela w szkołach w Wielkiej Brytanii i w Polsce, lektor językowy ; udział w wielu kursach i warsztatach doskonalących.
Mam wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają mi uczyć skutecznie żywego, mówionego języka. Jestem praktykiem, a nie teoretykiem uczącym tylko języka z podręczników szkolnych. Angażuję się w prowadzone zajęcia, gdyż chcę aby Uczniowie wynosili dużo z moich zajęć i chętnie uczyli się angielskiego.

PRZED PODJĘCIEM NAUKI OFERUJĘ ROZMOWĘ NA SKYPIE (ok. 20 MIN)

Doświadczenie:
praca w szkołach podstawowych i średnich, zajęcia lektorskie dla grupy studentów w Warszawie i za granicą jako tłumacz ( dla Bradford Education - posiadam referencje) praca jako tłumacz symultaniczny w Bradford, Wielka Brytania

Certyfikaty:
dyplom magistra filologii angielskiej; dwuletnia współpraca z Education Service for Traveller Children * kurs biznesowy w Business College w Wielkiej Brytanii* certyfikat Oxford w szkoleniu :,, Zobacz, posłuchaj, zrób!- metoda wielozmysłowa w nauczaniu gramatyki’’* certyfikat PEARSON LONGMAN z konfrenecji metodycznej ’’I am the King of the Earth and the King of the Sky’’* warsztaty metodyczne PEARSON* warsztaty doskonalające :,,Ścieżki międzyprzedmiotowe w nauczaniu języka angielskiego’’ wyd. Juka’’* warsztaty metodyczne w zakresie stosowania metod aktywizujących w nauczaniu’’ Studium Doskonalenia Nauczycieli * PEARSON Mnemotechniki jako wsparcie w nauce języków obcych, szkolenie video i inne

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Mira8 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje angielskiego z Panią Moniką! Pani Monika jest zawsze przygotowana, bardzo punktualna i ma indywidualne podejście do ucznia. Potrafi wytłumaczyć zagadnienia z gramatyki w bardzo prosty i przystępny sposób. Tematy poruszane na zajęciach są bardzo różnorodne i dotyczą kwestii życia codziennego jak i tych bardziej globalnych, dzięki czemu słownictwo niezmiernie się poszerza. Przez długi czas nie posługiwałam się językiem angielskim, przez co miałam barierę językową i słownictwo znacznie się skurczyło. Parę miesięcy zajęć z Panią Moniką i jestem w stanie swobodnie się wypowiedzieć. Pani Monika jest świetną nauczycielką, bardzo konsekwentną, profesjonalną i doświadczona! Bardzo POLECAM!

 • Joanna3 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Monika świetnie posługuje się językiem angielskim, jest skutecznym nauczycielem, odpowiednio dobiera materiał do poziomu zaawansowania ucznia. Lekcje w pełni odbywają się w języku angielskim. Pani Monika jest perfekcyjnie przygotowana do każdych zajęć, materiał którym się posługuje jest interesujący, porusza współczesne problemy społeczne, omawia bieżące wydarzenia na świecie, porusza kwestie związane z życiem codziennym przez co nauka obejmuje wszystkie aspekty życia oraz możliwości posługiwania się językiem angielskim. Lekcje wzbogacone są w ćwiczenia przypominające i pogłębiające znajomość gramatyki, dzięki którym wzrasta jakość komunikacji. Dzięki konwersacjom z p. Moniką przekonałam się, że mogę swobodnie posługiwać się językiem angielskim za granicą. Bez lęku radzę sobie w kontaktach z obcokrajowcami. Zachęcam każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności językowe, bo naprawdę warto! Szczególnie polecam tym zapracowanym, dla których istotna jest możliwość dopasowania godzin lekcyjnych do indywidualnych potrzeb. Jeszcze raz gorąco polecam :)))

 • Marta6 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pani Monika bardzo mi pomogła w przygotowaniu do tegorocznej matury. Na 5 miesięcy przed egzaminami była w stanie zaryzykować i nie znając poziomu ucznia, podjąć się przygotowań. Maturę zdałam na 100%, z ustnej straciłam niewiele. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy, bo dużo się nauczyłam. Pani Monika jest zawsze przygotowana, profesjonalna, elastyczna i niezwykle sympatyczna. Lekcje są ciekawe i rozwijające. POLECAM!!!

 • Ania9 maja 2016Ocena: 5/5

  Uczę się angielskiego u Pani Moniki i mogę polecić każdej osobie, która chce nauczyć się posługiwać j. angielskim. Moje lekcje polegają na konwersacjach na różnorodne tematy, materiały otrzymuję odpowiednio wcześnie, żebym mogła się przygotować. Na lekcji skupiamy się już tylko na mówieniu. Bardzo podoba mi się to, że na zajęciach konwersacyjnych nie ma czytania i tłumaczenia podczas lekcji. Pani Monika wypełnia lekcję do początku do końca j. angielskim. Zajęcia są zaplanowane, w stu procentach przygotowane. Nie ma sytuacji, że nie wiemy, co mamy robić. Pani Monika świetnie włada j. angielskim. Zna bardzo zaawansowane słownictwo. Poprawia błędy, ale nie przerywa w pół zdania. Umawiamy się a konkretny termin co było dla mnie ważne, była możliwość lekcji rano. Pani Monika poszerza słownictwo, podpowiada. Konwersacje są bardzo efektywne, naturalne. Mam doświadczenie w nauce języków, ponieważ sama skończyłam inną filologię i wiem, jaka nauka jest skuteczna. Nie jest łatwo znaleźć dobrego lektora. Cieszę się, że spotkałam Panią Monikę - osobę bardzo skrupulatną, przygotowaną, miłą, odpowiedzialną, służącą pomocą. Pani Monika jest świetnym!! nauczycielem i co wcale nie zdarza się często wśród lektorów- przygotowaną do zajęć. Lekcje konwersacyjne u Pani Moniki są na wysokim poziomie. Sporo się nauczyłam, no i próbuję dalej :). Pani Moniko - jest Pani świetnym lektorem.

 • Jadwiga3 marca 2016Ocena: 5/5

  Pani Monika to osoba naprawdę godna rekomendacji. Ma się wrażenie, że zajęcia prowadzone są przez native speakera a w dodatku osobę znająca jeżyk polski. Pani Monika jest przede wszystkim osobą skrupulatną i uczciwą co przekłada się na całokształt pracy: prowadzenia zajęć i posiadanej wiedzy.
  Do tego umiejętności pedagogiczne, motywujący i jasny sposób przekazywania swojej wiedzy.
  Moim zdaniem mało jest naprawdę dobrych nauczycieli a pani Monika zalicza się się do nich.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.