Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

ANGIELSKI -KONWERSACJE, POZIOMY A-C


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Daniel15 września 2017Ocena: 5/5

  Od trzech lat uczę się z Panią Moniką języka angielskiego. Indywidualne podejście, duża wiedza, oryginalne metody nauczania i profesjonalne przygotowanie do każdych zajęć. Zajęcia przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, a zapał Pani Moniki i udziela się także uczącemu się. Nauka stała się dla mnie przyjemnością. Najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałem.

 • Marek1 września 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panią Moniką to czysta przyjemność. Bardzo sceptycznie podchodziłem do zajęć indywidualnych zwłaszcza przez skype, jednak bardzo szybko zmieniłem zdanie. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane, tematyczne. Wiedza Pani Moniki jest porażająca (w dobrym znaczeniu) a co najważniejsze Pani Monika wie jak ją przekazać i zmotywować ucznia. Polecam każdemu zajęcia z Panią Moniką, bez względu na poziom zaawansowania.

 • Mira8 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje angielskiego z Panią Moniką! Pani Monika jest zawsze przygotowana, bardzo punktualna i ma indywidualne podejście do ucznia. Potrafi wytłumaczyć zagadnienia z gramatyki w bardzo prosty i przystępny sposób. Tematy poruszane na zajęciach są bardzo różnorodne i dotyczą kwestii życia codziennego jak i tych bardziej globalnych, dzięki czemu słownictwo niezmiernie się poszerza. Przez długi czas nie posługiwałam się językiem angielskim, przez co miałam barierę językową i słownictwo znacznie się skurczyło. Parę miesięcy zajęć z Panią Moniką i jestem w stanie swobodnie się wypowiedzieć. Pani Monika jest świetną nauczycielką, bardzo konsekwentną, profesjonalną i doświadczona! Bardzo POLECAM!

 • Joanna3 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Monika świetnie posługuje się językiem angielskim, jest skutecznym nauczycielem, odpowiednio dobiera materiał do poziomu zaawansowania ucznia. Lekcje w pełni odbywają się w języku angielskim. Pani Monika jest perfekcyjnie przygotowana do każdych zajęć, materiał którym się posługuje jest interesujący, porusza współczesne problemy społeczne, omawia bieżące wydarzenia na świecie, porusza kwestie związane z życiem codziennym przez co nauka obejmuje wszystkie aspekty życia oraz możliwości posługiwania się językiem angielskim. Lekcje wzbogacone są w ćwiczenia przypominające i pogłębiające znajomość gramatyki, dzięki którym wzrasta jakość komunikacji. Dzięki konwersacjom z p. Moniką przekonałam się, że mogę swobodnie posługiwać się językiem angielskim za granicą. Bez lęku radzę sobie w kontaktach z obcokrajowcami. Zachęcam każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności językowe, bo naprawdę warto! Szczególnie polecam tym zapracowanym, dla których istotna jest możliwość dopasowania godzin lekcyjnych do indywidualnych potrzeb. Jeszcze raz gorąco polecam :)))

 • Marta6 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pani Monika bardzo mi pomogła w przygotowaniu do tegorocznej matury. Na 5 miesięcy przed egzaminami była w stanie zaryzykować i nie znając poziomu ucznia, podjąć się przygotowań. Maturę zdałam na 100%, z ustnej straciłam niewiele. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy, bo dużo się nauczyłam. Pani Monika jest zawsze przygotowana, profesjonalna, elastyczna i niezwykle sympatyczna. Lekcje są ciekawe i rozwijające. POLECAM!!!

 • Ania9 maja 2016Ocena: 5/5

  Uczę się angielskiego u Pani Moniki i mogę polecić każdej osobie, która chce nauczyć się posługiwać j. angielskim. Moje lekcje polegają na konwersacjach na różnorodne tematy, materiały otrzymuję odpowiednio wcześnie, żebym mogła się przygotować. Na lekcji skupiamy się już tylko na mówieniu. Bardzo podoba mi się to, że na zajęciach konwersacyjnych nie ma czytania i tłumaczenia podczas lekcji. Pani Monika wypełnia lekcję do początku do końca j. angielskim. Zajęcia są zaplanowane, w stu procentach przygotowane. Nie ma sytuacji, że nie wiemy, co mamy robić. Pani Monika świetnie włada j. angielskim. Zna bardzo zaawansowane słownictwo. Poprawia błędy, ale nie przerywa w pół zdania. Umawiamy się a konkretny termin co było dla mnie ważne, była możliwość lekcji rano. Pani Monika poszerza słownictwo, podpowiada. Konwersacje są bardzo efektywne, naturalne. Mam doświadczenie w nauce języków, ponieważ sama skończyłam inną filologię i wiem, jaka nauka jest skuteczna. Nie jest łatwo znaleźć dobrego lektora. Cieszę się, że spotkałam Panią Monikę - osobę bardzo skrupulatną, przygotowaną, miłą, odpowiedzialną, służącą pomocą. Pani Monika jest świetnym!! nauczycielem i co wcale nie zdarza się często wśród lektorów- przygotowaną do zajęć. Lekcje konwersacyjne u Pani Moniki są na wysokim poziomie. Sporo się nauczyłam, no i próbuję dalej :). Pani Moniko - jest Pani świetnym lektorem.

 • Jadwiga3 marca 2016Ocena: 5/5

  Pani Monika to osoba naprawdę godna rekomendacji. Ma się wrażenie, że zajęcia prowadzone są przez native speakera a w dodatku osobę znająca jeżyk polski. Pani Monika jest przede wszystkim osobą skrupulatną i uczciwą co przekłada się na całokształt pracy: prowadzenia zajęć i posiadanej wiedzy.
  Do tego umiejętności pedagogiczne, motywujący i jasny sposób przekazywania swojej wiedzy.
  Moim zdaniem mało jest naprawdę dobrych nauczycieli a pani Monika zalicza się się do nich.

 • Marta19 grudnia 2015Ocena: 5/5

  To co najlepiej cechuje Panią Monikę to 3P- profesjonalizm, punktualność, pracowitość. Jestem pierwszą osobą , która została przez Nią przygotowana do CAE, który zdałam z wynikiem 68 %. W ciągu 2 lat naszej współpracy moje umiejętności językowe poprawiły się tak znacznie, iż sama Pani Monika powiedziała, że nie ma wątpliwości, że zdam CAE za pierwszym podejściem , tak też się stało. Ona potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe zagadnienia gramatyczne w tak przystępny sposób, że zapamiętuje się to od razu. Zwraca uwagę na rzeczy istotne, a nie na rzadko używane w życiu codziennym drobiazgi. Jej umiejętności i kompetencje są warte wyższej stawki cenowej niż ta, która jest oferowana. Obiektywnie ocenia postępy ucznia, jak i słabe strony. Bez lukrowania ani wmawiania innym, że nie umieją w momencie gdy umieją. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, z dużą otwartością na sugestie oraz indywidualne potrzeby ucznia . Zawsze gdy potrzebowałam wyjaśnienia moich wątpliwości językowych poza zajęciami, Pani Monika podejmowała się tego zadania możliwie szybko. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do zajęć , które prowadzi , czego dowodem jest ich jakość i moje postępy. Nigdy wcześniej nie znałam lepszej anglistki. Pieniądze wydane na współpracę z Panią Moniką to jedna z najlepszych językowych inwestycji, która się zwraca szybciej, niż się tego można spodziewać. Z czystym sumieniem polecam ! "Nothing succeeds like success" :)

 • Ilona30 września 2015Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia prowadzone przez panią Monikę. Dzękim tym konwersacjom przłamałam moją barierę językową. Rozmowy dotyczą różnorodnej tematyki, dzięki czemu są ciekawe i pozwalają sprawdzić umiejętność rozmowy na różne tematy. Pani Monika prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem i jest zawsze w 100% przygotowana do lekcji. Zachęcam do skorzystania.

 • Paulina25 września 2015Ocena: 5/5

  Rekomenduję lekcje prowadzone przez panią Monikę. Zajęcia są dopracowane w każdym calu oraz dostosowane do poziomu ucznia. Tematy zajęć są bardzo ciekawe oraz różnorodne. Dzięki zajęciom prowadzonym przez panią Monikę można wzbogacić słownictwo oraz płynnie posługiwać się językiem. Polecam.

 • Kasia22 września 2015Ocena: 5/5

  Polecam w 100%. Zajęcia on-line doskonale przygotowane, ciekawie przeprowadzone, dużo materiałów dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz poziomu ucznia. Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego sprawnie i w miłej atmosferze.

 • Anna17 września 2015Ocena: 5/5

  Z całego serca polecam panią Monikę. Lekcje świetnie przygotowane, dopięte na ostatni guzik (jak to będzie po angielsku? ;-), niebanalne konwersacje, a w dodatku wszystko punktualnie i bez odwoływania lekcji. Dzięki pani Monice przełamałam barierę językową i teraz nauka angielskiego sprawia mi wiele radości!

 • Ewelina16 września 2015Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje z Panią Moniką. Zajęcia o różnorodnej tematyce, prowadzone w interesujący i ciekawy sposób, dostosowane do poziomu i moich potrzeb. Pełen profesjonalizm i duża wiedza. Pani Monika pomogła mi przełamać blokadę w mówieniu. Zachęcam do skorzystania.

 • Jan9 września 2015Ocena: 5/5

  Polecam lekcje z panią Moniką -pełne zawodowstwo. Lekcje są ciekawe, dostosowane do mojego poziomu, a co najważniejsze sam widzę że powoli przełamuję się w mówieniu z osobami anglojęzycznymi. Gdybym w liceum miał takiego nauczyciela, dziś nie musiałbym brać lekcji. Polecam.

 • Agnieszka3 września 2015Ocena: 5/5

  Polecam lekcje z p. Moniką :) Ciekawe materiały, starannie przygotowane do mojego poziomu, lekcje upływają szybko w bardzo dobrej atmosferze. Zachęcam i polecam :)

 • Dariusz1 września 2015Ocena: 5/5

  Lekcje prowadzone przez Panią Monikę są dobrze zorganizowane i przemyślane. Widać pełne zaangażowanie w zajęcia i profesjonalizm jakimi Pani Monika się wykazuje. Sam uczęszczałem już na wiele kursów czy to w szkole językowej, czy w zajęciach organizowanych przez pracodawcę, czy zajęciach w szkole i na studiach, ale z pełną świadomością mogę stwierdzić iż poziom zajęć prowadzonych przez Panią Monikę jest zdecydowanie wyższy. Jak najbardziej polecam wszystkim lekcje prowadzone przez Panią Monikę.

 • Agnieszka31 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Monice zrobiłam niesamowity postęp w języku angielskim. Nauczyła mnie jak mówić i pisać po angielsku. Przygotowane materiały, sposób prowadzenia lekcji zachęca do uczenia się nowych słów, ich wymowy i prowadzenia konwersacji na każdy temat. Polecam lekcje z Panią Moniką.

 • Krysia31 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Od ponad roku ucze sie jezyka angielskiego z Pania Monika. Jest to swietny sposob bez wychodzenia z domu. Pani Monika jest bardzo dobrym nauczycielem. Uczy tego jak poslugiwac sie jezykiem w kazdym miejscu i sytuacji. Przygotowuje materialy dla kazdego indywidualnie, zwracajac uwage na zaawansowanie poziomu jezykowego. Materialy sa swietne i pomocne a lekcje po prostu rewelacyjne.

 • Angelika30 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Przy Pani Monice okazało się że wiedza, którą nabłam w szkole i na korepetycjach z angielkiego była mocno wybrakowana :) Mam z nią zajęcia od ponad roku i nie mam zamiaru zrezygnować :). Pani Monika ma nieskończoną ilość materiałów i nigdy lekcja nie jest rozlazła.

 • Bogusia29 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Swietna nauczycielka - bardzo starannie przygotowuje sie do lekcji, lekcje dostosowane do potrzeb ucznia . Bardzo polecam

 • Anna27 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Uczę się języka angielskiego z Panią Monika od 2 lat wykorzystując komunikator Skape. Pani Monika jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć, proponuje bardzo ciekawe, aktualne tematy do konwersacji. Cierpliwie tłumaczy nawet zawiłe reguły gramatyczne. Zajęcia prowadzone są w milej, zachęcającej do nauki atmosferze . Polecam szlifowanie angielskiego z Panią Moniką.

 • Mariusz25 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam zajęcia z panią Moniką, która uczy mnie j. angielskiego od prawie 2 lat.
  Metoda i sposób komunikacji jest rewelacyjny. Umawiamy się na dogodne dla nas godziny i łączymy się przez SKYPE, nie ma problemu z komunikacja (dobre łącze internetowe, jakość dźwięku i obrazu).
  Merytorycznie jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć, czytelne materiały dobrane odpowiednio do poziomu mojej wiedzy, możliwość edycji i pracy online na jednym dokumencie. Uczę się języka przydatnego w życiu codziennym oraz w relacjach biznesowych a nie zbędnych bzdur jakie wciskane są w szkołach stacjonarnych.

 • Janusz24 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Jest nauczycielką o dużej wiedzy, zawsze zajęcia są dobrze przygotowane i uczę się tego na czym najbardziej mi zależy. Atmosfera na zajęciach jest przyjacielska, ale przede wszystkim na nich się uczę ,,żywego” języka. Zdobiłem znaczny postęp z A do B poziomu, dlatego polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.