Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Anna Michalska


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 14 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Mokotów)
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Gdańsk
  • Szczecin
  • Zakopane
  • Olsztyn
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z języka polskiego

50 zł60 minut
Opinie: 14Ocena: 4.5/5

POPRAWKA? CHĘTNIE CI POMOGĘ! Zapraszam!

Doświadczona korepetytorka profesjonalnie, kompleksowo i skutecznie przygotuje do poprawek – powtórzymy (i tym razem przyswoimy) materiał z całego roku szkolnego lub przygotujemy się do poprawy matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, w części pisemnej lub ustnej.

Oferuję efektywną naukę i przyjazną atmosferę zajęć – pomogę zrozumieć schematy egzaminacyjne, pomogę odnaleźć klucz do rozwiązywania arkuszy maturalnych i nauczę każdego, nawet najbardziej opornego ucznia, jak pisać.

Nauczę pracy z tekstem – przeanalizujemy wiele ich rodzajów: od recenzji, wywiadów, przez teksty krytycznoliterackie, laudacje czy przemówienia, po teksty publicystyczne i popularnonaukowe.

Będziemy pracowali z arkuszami maturalnymi stworzonymi przez CKE, maturami z minionych lat oraz materiałami proponowanymi przez wszystkie wydawnictwa edukacyjne. Wypracujemy odpowiedni schemat odpowiedzi w części „czytania ze zrozumieniem”, omówimy często występujące tu zagadnienia gramatyczne. Tym sposobem poznamy pełne spektrum możliwości tego, co może pojawić się na maturze właściwej – przećwiczymy to wcześniej!

Nauczę Cię pisać rozprawki od ich fundamentów: omówimy w sposób szczegółowy fragmenty utworów i ich problematykę; wspomagając się zadaniami kształtującymi właściwy tok myślenia, postawimy odpowiednią tezę; odwołując się do analogicznych przykładów literackich, wyprowadzimy logiczną argumentację , a następnie podsumujemy całość klarownymi wnioskami. Będziemy poruszać się zarówno w ramach kanonu lektur z gwiazdką, jak i tych komplementarnych.

Przygotuję do matury ustnej – pomogę interpretować i analizować teksty kultury, nauczę tworzyć wypowiedź ustną tak, by spełniała wymogi egzaminacyjne. Pomogę stworzyć siatkę skojarzeń opartą na znajomości motywów literackich i kulturowych. Sprawię, że i ta część egzaminu maturalnego nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Zapraszam!

Osoby z Warszawy zapraszam na lekcje stacjonarne na Górnym Mokotowie, natomiast uczniów z innych miast na lekcje online – ta sama jakość, większa dyspozycyjność i zyskany czas!

Ponadto przygotuję do:
egzaminu gimnazjalnego;
testu po szóstej klasie w części humanistycznej;
poprawek z języka polskiego.

Chętnie pracuję z uczniami ze zdiagnozowaną dysleksją, dysgrafią i dysortografią.

—— Przygotowuję do matury również uczniów po długich przerwach w nauce! ——-

Oferuję liczne materiały oraz daję g w a r a n c j ę pozytywnego wyniku egzaminu, do którego przygotowuję.

Możliwe są zajęcia w grupach.

Doświadczenie:
Jestem zawodową korepetytorką od 9 lat. Mogę pochwalić się stuprocentową zdawalnością egzaminów wśród uczniów, których przygotowywałam. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i pasją. Lubię edukacyjne wyzwania!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wiola20 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Miła atmosfera, duża dyspozycyjność i łatwe nawiązanie kontaktu z uczniem! Zostałam bardzo dobrze i szybko przygotowana do egzaminów, z których uzyskałam zadowalające wyniki. Bardzo polecam :)

 • Monika13 maja 2016Ocena: 5/5

  Jestem mega zadowolona z zajęć z Panią Anią :D Bardzo przyjemna atmosfera, zero stresu, pełen profesjonalizm! :) serdecznie polecam każdemu, bez względu na poziom :P

 • Jakub10 lutego 2016Ocena: 5/5

  Dzięki korepetycja problem z językiem Polskim został zażegnany :D Z matury z polskiego z która miałem problemy zostały rozwiązane :) Miła atmosfera, wszystkie problemy i pytania zostawały natychmiast rozwiązywane. Mogę z ręką na sercu polecić Panią Anie dla osób które jak ja maja problemy z językiem Polskim :D

 • Gosia18 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Zdecydowanie najlepsza nauczycielka jaką miałam!

 • Maja11 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Właściwa osoba na właściwym miejscu - kompetentna, miła, cierpliwa, z dużym zacięciem i zdolnościami pedagogicznymi. Z dwugodzinnej lekcji córka "wynosi" więcej niż z tygodni nauki w szkole. Polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.