Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Anna Michalska


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

50 zł60 minut
Opinie: 27Ocena: 5.0/5

POPRAWKA? CHĘTNIE CI POMOGĘ! Zapraszam!

Doświadczona korepetytorka profesjonalnie, kompleksowo i skutecznie przygotuje do poprawek – powtórzymy (i tym razem przyswoimy) materiał z całego roku szkolnego lub przygotujemy się do poprawy matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, w części pisemnej lub ustnej.

Oferuję efektywną naukę i przyjazną atmosferę zajęć – pomogę zrozumieć schematy egzaminacyjne, pomogę odnaleźć klucz do rozwiązywania arkuszy maturalnych i nauczę każdego, nawet najbardziej opornego ucznia, jak pisać.

Nauczę pracy z tekstem – przeanalizujemy wiele ich rodzajów: od recenzji, wywiadów, przez teksty krytycznoliterackie, laudacje czy przemówienia, po teksty publicystyczne i popularnonaukowe.

Będziemy pracowali z arkuszami maturalnymi stworzonymi przez CKE, maturami z minionych lat oraz materiałami proponowanymi przez wszystkie wydawnictwa edukacyjne. Wypracujemy odpowiedni schemat odpowiedzi w części „czytania ze zrozumieniem”, omówimy często występujące tu zagadnienia gramatyczne. Tym sposobem poznamy pełne spektrum możliwości tego, co może pojawić się na maturze właściwej – przećwiczymy to wcześniej!

Nauczę Cię pisać rozprawki od ich fundamentów: omówimy w sposób szczegółowy fragmenty utworów i ich problematykę; wspomagając się zadaniami kształtującymi właściwy tok myślenia, postawimy odpowiednią tezę; odwołując się do analogicznych przykładów literackich, wyprowadzimy logiczną argumentację , a następnie podsumujemy całość klarownymi wnioskami. Będziemy poruszać się zarówno w ramach kanonu lektur z gwiazdką, jak i tych komplementarnych.

Przygotuję do matury ustnej – pomogę interpretować i analizować teksty kultury, nauczę tworzyć wypowiedź ustną tak, by spełniała wymogi egzaminacyjne. Pomogę stworzyć siatkę skojarzeń opartą na znajomości motywów literackich i kulturowych. Sprawię, że i ta część egzaminu maturalnego nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Zapraszam!

Osoby z Warszawy zapraszam na lekcje stacjonarne na Górnym Mokotowie, natomiast uczniów z innych miast na lekcje online – ta sama jakość, większa dyspozycyjność i zyskany czas!

Ponadto przygotuję do:
egzaminu gimnazjalnego;
testu po szóstej klasie w części humanistycznej;
poprawek z języka polskiego.

Chętnie pracuję z uczniami ze zdiagnozowaną dysleksją, dysgrafią i dysortografią.

—— Przygotowuję do matury również uczniów po długich przerwach w nauce! ——-

Oferuję liczne materiały oraz daję g w a r a n c j ę pozytywnego wyniku egzaminu, do którego przygotowuję.

Możliwe są zajęcia w grupach.

Doświadczenie:
Jestem zawodową korepetytorką od 9 lat. Mogę pochwalić się stuprocentową zdawalnością egzaminów wśród uczniów, których przygotowywałam. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i pasją. Lubię edukacyjne wyzwania!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Aleksandra17 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo miła i kompetentna korepetytorka. Co prawda lekcje odbywały sie online, ale badzo dużo się dowiedziałam, zosatły mi pokazane błędy, których nikt przez 3 lata liceum mi nie pokazał. serdecznie polecam, warto!

 • Sandra12 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje z Panią Anią! Dzięki jej pomocy zdałam maturę bez problemu i z dobrymi wynikami! Na zajęciach panuje miła atmosfera więc z wielką chęcią przychodziłam się tam uczyć. :)

 • Dominik12 lipca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Ani miałem zero problemów z językiem polskim w szkole, zero stresu z maturą. Wynik uzyskałem świetny, o wiele lepszy niz mógłbym sobie przypuszczać. Ogólnie najmilsza i najlepsza korepetytorka jaką można znaleźć. Serdecznie polecam!!!

 • Maja12 lipca 2017Ocena: 5/5

  Do Pani Ani trafiłam dzięki pozytywnym opiniom w internecie. Wszystko się sprawdziło, bo maturę zdałam bardzo dobrze. Pani Ania to przemiła i kompetentna osoba. Polecam!!!!:-)

 • Janek12 lipca 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam !
  Podczas zajęć, pod profesjonalnym okiem Pani Ani, napisałem wiele rozprawek, rozwiązałem sporo części "czytanie ze zrozumieniem" oraz wygłosiłem dużą ilość monologów (próbne ustne). Uczęszczałem na lekcje od stycznia do maja, zdawałem maturę na poziomie podstawowym i jestem bardzo zadowolony z wyników. Takie przygotowanie to idealny sposób na zniwelowanie stresu przedegzaminacyjnego. Czułem, że tyle różnych arkuszy rozwiązałem, na tyle tematów mówiłem ustne, że nic mnie nie zaskoczy. I tak się stało !

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.