Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla tłumaczy, styczeń 2017

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 62 opinie
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

40 - 90 zł60 minut
Opinie: 62Ocena: 5.0/5

Witam! Szukasz ciekawych zajęć z języka hiszpańskiego, prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu Twojego językowego celu? Znalazłeś! :) Na początek spójrz na opinie uczniów. A teraz parę słów o mnie:

Jestem pasjonatem języków obcych oraz nauczania innych. Intensywnie pracowałem nad swoim hiszpańskim samodzielnie oraz na kursach. Używając prostych i skutecznych metod nauczyłem się tego języka i teraz chętnie pomogę Ci zrobić to samo!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Twoim celu, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli potrzebujesz komunikacji, korzystamy z materiałów audio, wizualnych oraz dużo mówimy tak by było ciekawie oraz efektywnie. Jeśli chcesz popracować nad gramatyką, wytłumaczę Ci ją na prostych i klarownych przykładach. W dodatku otrzymujesz konkretne informacje, co robić samemu!

Mam doświadczenie w nauczaniu a także wiele materiałów do Twojej dyspozycji. Gwarantuję bezstresową atmosferę oraz satysfakcję!

Nauka u nauczyciela (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcja w trzy osoby 40zł/60 min za osobę

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy indywidualne i grupowe

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina i Damian16 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj nie był naszym pierwszym lektorem, ale bardzo byśmy chcieli, żeby był ostatnim! Lekcje z nami nie są łatwe - z natury jesteśmy dość leniwi, ale poziom motywacji i entuzjazm Mikołaja jest tak zaraźliwy, że lekcje angielskiego były jednym z przyjemniejszych punktów tygodnia. I tak Damian - ignorant gramatyczny zaczął zwracać uwagę na czasy i formy, a Karolina - stroniąca od słuchania języka obcego nie wyłącza odruchowo każdego filmu anglojęzycznego. Sympatyczny, cierpliwy (!), dowcipny, z poczuciem humoru i niespożytą energią - to były najzabawniejsze, a przy tym najefektywniejsze lekcje w jakich braliśmy udział !
  P.S. Kilka razy analizowaliśmy czy na pewno powinniśmy wrzucać ten komentarz - wszak chcielibyśmy niedługo do Ciebie wrócić, a nie tak łatwo do Ciebie się dostać ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo Wam dziękuję! Chyba oprawię tę opinię ;) Zapraszam do szybkiego powrotu na zajęcia!

 • Asia1 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to nauczyciel z powołania! Jest lektorem, który potrafi zmotywować do samodzielnej i systematycznej pracy poza lekcjami. Korzystając z cennych wskazówek Mikołaja można w szybki sposób osiągnąć pożądane rezultaty. Lekcje są bardzo intensywne, jednocześnie panuje wspaniała atmosfera. Jednym słowem: polecam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Asiu, bardzo dziękuję za te miłe słowa! Rezultaty masz super, a to zawsze najlepsza nagroda dla nauczyciela :)

 • Tomek12 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz nauczyciela który potrafi zmotywować, oraz jest bardzo zaangazowany w prowadzenie zajęć, potrafi bardzo skutecznie :) zmotywować do pracy w domu, nawet zaraz po zajęciach. To bardzo goraco polecam prace z Mikołajem. Prowadzone zajęcia sa bardzo intensywne i naprawdę zauważa sie przyrost wiedzy.

  Odpowiedź korepetytora

  Chyba czas zmienić zawód z nauczyciela na nauczyciela-motywatora ;) Dziękuję za ocenę.

 • Beata9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Z Mikołajem współpracuję od maja b.r. Miałam kiedyś kontakt z angielskim ale na pierwszej lekcji ciężko mi było się przedstawić. Mikołaj bardzo szybko sprawił, że zaczęłam mówić. Jego lekcje zawsze są ciekawe, bez nerwów, stresu, że czegoś nie umiem. I dla mnie co najważniejsze: Mikołaj potrafi zmotywować do działania. Choć nie zawsze jest łatwo ( 2 małych dzieci, ciągły hałas w domu i ciągle coś do zrobienia) a jestem tak zmotywowana, że gdy choć na 5 min nie usiądę do angielskiego w ciągu dnia mam wyrzuty sumienia sama przed sobą :) Naprawdę polecam współpracę z Mikołajem. To nie jest stracony czas :)

  Odpowiedź korepetytora

  Ciekawe jest to, że przy odpowiedniej dawce motywacji zawsze da się wygospodarować chociaż chwilę na naukę - gratuluję i dziękuję za opinię :)

 • Karol9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj pomaga mi w języku biznesowym. Uczyłem się z nim zarówno podstaw jak i bardziej zaawansowanych umiejętności i jestem bardzo zadowolony. Na tę chwilę sprawdzamy moje biznesowe maile oraz poprawiamy je, przy okazji ucząc się poprawnych struktur. Serdecznie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Zajęcia biznesowe to zawsze super sprawa!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.