Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 69 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

40 - 90 zł60 minut
Opinie: 69Ocena: 5.0/5

Witam! Szukasz ciekawych zajęć z języka hiszpańskiego, prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu Twojego językowego celu? Znalazłeś! :) Na początek spójrz na opinie uczniów. A teraz parę słów o mnie:

Jestem pasjonatem języków obcych oraz nauczania innych. Intensywnie pracowałem nad swoim hiszpańskim samodzielnie oraz na kursach. Używając prostych i skutecznych metod nauczyłem się tego języka i teraz chętnie pomogę Ci zrobić to samo!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Twoim celu, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli potrzebujesz komunikacji, korzystamy z materiałów audio, wizualnych oraz dużo mówimy tak by było ciekawie oraz efektywnie. Jeśli chcesz popracować nad gramatyką, wytłumaczę Ci ją na prostych i klarownych przykładach. W dodatku otrzymujesz konkretne informacje, co robić samemu!

Mam doświadczenie w nauczaniu a także wiele materiałów do Twojej dyspozycji. Gwarantuję bezstresową atmosferę oraz satysfakcję!

Nauka u nauczyciela (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcja w trzy osoby 40zł/60 min za osobę

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy indywidualne i grupowe

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Katarzyna24 marca 2017Ocena: 5/5

  Najlepsze zajęcia z angielskiego, prowadzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Fantastyczna energia Mikołaja jest bardzo dużą motywacją i pomaga w nauczaniu. Polecam każdemu!

  Odpowiedź korepetytora

  Cała przyjemność po mojej stronie! Dziękuję Kasiu, to był intensywny czas :)

 • Rafał17 marca 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam lekcje z Mikołajem.
  Mikołaj jest nauczycielem z pasją, zaangażowanym w to co robi. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz ogrom materiałów bazujących na brytyjskich lub amerykańskich artykułach, czy filmach. Lekcje są prowadzone w sympatycznej atmosferze, bez żadnych stresów. Już w kilka miesięcy po rozpoczęciu współpracy z Mikołajem widziałem znaczącą poprawę we wszystkich aspektach języka (mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie), dalej tylko lepiej. Polecam i pozdrawiam.

  Odpowiedź korepetytora

  Zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Dziękuję za współpracę i opinię.

 • Dorota5 marca 2017Ocena: 5/5

  Pan Mikołaj to rewelacyjny nauczyciel !!!
  Od kilku miesięcy uczy naszego syna języka hiszpańskiego. W bardzo krótkim czasie, my jako rodzice jak również nauczyciel w szkole zauważył istotny progres w jego umiejetnościach językowych. Sposób w jaki Pan Mikołaj prowadzi zajęcia sprawił, że gramatyka zmora wiekszości uczniów, nagle okazała sie prosta i zrozumiała. Zajęcia prowadzone sa w sposób niezmiernie profesjonalny i interesujacy. Pomimo tego, ze Pan Mikolaj jest bardzo obleganum nauczycielem to i tak znazał czas na dodatkowe korepetycje z jezyka angielskiego dla naszego syna - za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Może trudno w to uwierzyć, ale dla naszego syna sa to najlepsze i najciekawsze zajęcia dodatkowe. Nauka języka hiszpańskiego i angielskiego stała się dla niego przyjemnością a nie obowiązkiem. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach Pan Mikołaj również znajdzie czas na edukację językową naszego syna.

  Odpowiedź korepetytora

  A ja mam nadzieję, że Państwa syn będzie cały czas tak ambitnie podchodził do nauki :) Bardzo dziękuję!

 • Ola22 lutego 2017Ocena: 5/5

  Lekcje mijały w super atmosferze. Mikołaj potrafi nauczyć i w prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, które wcześniej stanowiły trudność. Zawsze uśmiechnięty, radosny i cierpliwy. Lekcje urozmaicone przez co nie sposób się nudzić.
  POLECAM!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za współpracę i opinię!

 • Irmina21 lutego 2017Ocena: 5/5

  To co wyróżnia Mikołaja spośród innych nauczycieli to energia i entuzjazm widoczny na każdych zajęciach. Mikołaj wie jak poprowadzić zajęcia, aby byly one interesujące i angażujące dla ucznia. Podczas lekcji poruszaliśmy wiele ciekawych tematów, wszystko przy sporej dawce humoru :)
  Zdecydowanie polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Nie nudziliśmy się! Dzięki za opinię :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.