Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 64 opinie
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

40 - 90 zł60 minut
Opinie: 64Ocena: 5.0/5

Witam! Szukasz ciekawych zajęć z języka hiszpańskiego, prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu Twojego językowego celu? Znalazłeś! :) Na początek spójrz na opinie uczniów. A teraz parę słów o mnie:

Jestem pasjonatem języków obcych oraz nauczania innych. Intensywnie pracowałem nad swoim hiszpańskim samodzielnie oraz na kursach. Używając prostych i skutecznych metod nauczyłem się tego języka i teraz chętnie pomogę Ci zrobić to samo!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Twoim celu, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli potrzebujesz komunikacji, korzystamy z materiałów audio, wizualnych oraz dużo mówimy tak by było ciekawie oraz efektywnie. Jeśli chcesz popracować nad gramatyką, wytłumaczę Ci ją na prostych i klarownych przykładach. W dodatku otrzymujesz konkretne informacje, co robić samemu!

Mam doświadczenie w nauczaniu a także wiele materiałów do Twojej dyspozycji. Gwarantuję bezstresową atmosferę oraz satysfakcję!

Nauka u nauczyciela (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcja w trzy osoby 40zł/60 min za osobę

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy indywidualne i grupowe

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Arek12 lutego 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to naczyciel, który sam wobec siebie stawia coraz to nowe cele.
  Tę pasję w osiąganiu celu potrafi przekazać i zarazić nią innych.
  W nauce języków obcych jest to zaleta, która jest nieoceniona.
  Jednocześnie zawsze bardzo skrupulatny, punktualny i dobrze przygotowany do zajęć.
  Bezpośrednie podejście, duża dawka humoru powodują, że zajęcia są zawsze fajne i nie myślisz o nich w kategoriach "znowu muszę się uczyć".
  Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki takim uczniom nauczyciel wykonuje swoją pracę z pasją i kółko się zamyka :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

 • Łukasz2 lutego 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie mój najlepszy wybór jeśli chodzi o nauczycieli. Poza ogromną wiedzą Mikołaj ma odpowiedni charakter do bycia nauczycielem - jest wymagający, ale potrafi ułożyć taki plan, który będzie potrafiła wykonać osoba taka jak ja - dorosły z mnóstwem innych obowiązków. Na zajęcia zawsze jestem przygotowany i po kilku miesiącach okazało się że nauka wcale nie musi być nudna. Mikołaj ma masę energii i świetnie się z nim współpracuje. Polecam wymagającym.

  Odpowiedź korepetytora

  Mam szczęście współpracować z osobami, które dają się zarazić pasją do języków! Dziękuję bardzo :)

 • Karolina i Damian16 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj nie był naszym pierwszym lektorem, ale bardzo byśmy chcieli, żeby był ostatnim! Lekcje z nami nie są łatwe - z natury jesteśmy dość leniwi, ale poziom motywacji i entuzjazm Mikołaja jest tak zaraźliwy, że lekcje angielskiego były jednym z przyjemniejszych punktów tygodnia. I tak Damian - ignorant gramatyczny zaczął zwracać uwagę na czasy i formy, a Karolina - stroniąca od słuchania języka obcego nie wyłącza odruchowo każdego filmu anglojęzycznego. Sympatyczny, cierpliwy (!), dowcipny, z poczuciem humoru i niespożytą energią - to były najzabawniejsze, a przy tym najefektywniejsze lekcje w jakich braliśmy udział !
  P.S. Kilka razy analizowaliśmy czy na pewno powinniśmy wrzucać ten komentarz - wszak chcielibyśmy niedługo do Ciebie wrócić, a nie tak łatwo do Ciebie się dostać ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo Wam dziękuję! Chyba oprawię tę opinię ;) Zapraszam do szybkiego powrotu na zajęcia!

 • Asia1 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to nauczyciel z powołania! Jest lektorem, który potrafi zmotywować do samodzielnej i systematycznej pracy poza lekcjami. Korzystając z cennych wskazówek Mikołaja można w szybki sposób osiągnąć pożądane rezultaty. Lekcje są bardzo intensywne, jednocześnie panuje wspaniała atmosfera. Jednym słowem: polecam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Asiu, bardzo dziękuję za te miłe słowa! Rezultaty masz super, a to zawsze najlepsza nagroda dla nauczyciela :)

 • Tomek12 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz nauczyciela który potrafi zmotywować, oraz jest bardzo zaangazowany w prowadzenie zajęć, potrafi bardzo skutecznie :) zmotywować do pracy w domu, nawet zaraz po zajęciach. To bardzo goraco polecam prace z Mikołajem. Prowadzone zajęcia sa bardzo intensywne i naprawdę zauważa sie przyrost wiedzy.

  Odpowiedź korepetytora

  Chyba czas zmienić zawód z nauczyciela na nauczyciela-motywatora ;) Dziękuję za ocenę.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.