Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 74 opinie
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

40 - 90 zł60 minut
Opinie: 74Ocena: 5.0/5

Witam! Szukasz ciekawych zajęć z języka hiszpańskiego, prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu Twojego językowego celu i pokaże Ci odpowiednie materiały do nauki? Znalazłeś! Na początek spójrz na opinie uczniów (znajdziesz opinie zarówno na temat hiszpańskiego jak i angielskiego).
A teraz parę słów o mnie:

Jestem pasjonatem języków obcych oraz nauczania innych. Intensywnie pracowałem nad swoim hiszpańskim samodzielnie oraz na kursach. Używając prostych i skutecznych metod nauczyłem się tego języka i teraz chętnie pomogę Ci zrobić to samo!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Twoim celu, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli potrzebujesz komunikacji, korzystamy z materiałów audio, wizualnych oraz dużo mówimy tak by było ciekawie oraz efektywnie. Jeśli chcesz popracować nad gramatyką, wytłumaczę Ci ją na prostych i klarownych przykładach. Moi uczniowie zaczynają mówić już po kilku tygodniach zajęć!

Oferuję też pakiet dodatków, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wybierając zajęcia u mnie otrzymujesz dodatkowo:

1. Gwarancję satysfakcji – jeśli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, w każdej chwili możesz zrezygnować, a pieniądze za ostatnie zajęcia dostaniesz z powrotem
2. Metody, które pomogą Ci szybciej się uczyć – jestem specjalistą od szybkiej nauki i pokażę Ci triki, dzięki którym przyspieszysz swój progres nawet o 100 %
3. Motywację i pomoc w nauce między lekcjami – jestem wymagający, dzięki czemu zaczniesz szybko zauważać rezultaty współpracy. Dla ucznia najbardziej zaangażowanego i przygotowanego do zajęć w danym miesiącu organizuję dodatkową, darmową lekcję – to taki mały prezent ode mnie :)

Zadzwoń/napisz i umów się na pierwsze zajęcia. Z racji napiętego grafiku nie zawsze mogę odebrać, ale na pewno oddzwonię :)

Nauka odbywa się u mnie (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcje grupowe/w firmie – cena ustalana indywidualnie

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy indywidualne i grupowe

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Aleksandra19 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Doskonałe podejście do nauki języka angielskiego. Otwarty, elastyczny, profesjonalny, trzymający wysoki poziom merytoryczny zajęć. To co jest najważniejsze, to konsekwencja w realizacji celu. Tym celem był egzamin gimnazjalny na poziomie rozszerzonym. Pan Mikołaj świetnie przygotował mojego syna, a pacholę pokochało lekcje via skype, co w jego przypadku wcale nie jest takie proste ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję! Bardzo cenię to, że mogę współpracować zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą - nie sposób się nudzić ;)

 • Aneta17 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Mikołajem. Dzieki niemu przelamałam barierę mówienia. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale teraz wiem że nauka jęz. angielskiego może być przyjemna. Dzięki Mikołaj

  Odpowiedź korepetytora

  Bariera językowa to jeden z najczęstszych problemów językowych. Cieszę się, że razem ją przełamaliśmy! Dziękuję za współpracę i opinię.

 • Marek Marecky Kłos13 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam lekcje z Mikołajem, jest profesjonalny, punktualny, potrafi mobilizować do nauki, z poczuciem humoru dzięki czemu lekcje nie są nudne, po 6 miesiącach lekcji odczuwam ogromny progres, wyjeżdżając za granicę rozmawiając po angielsku czuję się swobodniej, nie boję się mówić, sam sposób lekcji przez Skype jest dla mnie optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, bardzo wygodny. W dzisiejszych czas ciężko jest polecać ludzi ale Mikołaja POLECAM w 100% !!!
  Kładę swoją głowę na stół.
  W mojej opinii Mikołaj jest BDB nauczycielem. Warto korzystać z jego usług.
  Marecky :-)

  Odpowiedź korepetytora

  Ostatnie 6 miesięcy naszej współpracy to jeden wielki sukces, bardzo się cieszę, że Twój angielski tak mocno poszedł do przodu :) A bycie jakąś częścią tego sukcesu to dla mnie super sprawa, bardzo dziękuję za opinię!

 • Agnieszka6 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj jest doskonałym nauczycielem. Świetnie organizuje nasze zajęcia, zawsze jest coś zaskakującego, nigdy się nie nudzę i z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia. Mikołaj jest wymagający, więc szybko widać efekty współpracy. Ma doskonałe poczucie humoru, a jednocześnie potrafi wyczuć, że czasem humor nie dopisuje. Mikołaj to wspaniały człowiek!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję Aga, taka opinia to wspaniała zachęta do dalszej pracy nad sobą i lekcjami :)

 • Wiktor27 marca 2017Ocena: 5/5

  Miałem zajęcia z Mikołajem przez 2 ostatnie miesiące. Nauka języka przed wyjazdem za granicę od kompletnych podstaw. Po tym czasie czuję się dużo pewniej.

  Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze. Zawsze punktualnie.

  Polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  2 miesiące to mało czasu, ale daliśmy radę :) Dziękuję bardzo!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.