Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 89 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

50 - 90 zł60 minut
Opinie: 89Ocena: 5.0/5

Unikalne i skuteczne zajęcia z języka hiszpańskiego dla wymagających. 100 % zadowolonych uczniów. Gwarancja satysfakcji oraz pierwsza lekcja za połowę ceny.

Witam Cię! :)
Szukasz ciekawych zajęć z języka hiszpańskiego, prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu Twojego językowego celu i pokaże Ci odpowiednie materiały do nauki? Znalazłeś! Na początek spójrz na opinie uczniów (znajdziesz opinie zarówno na temat hiszpańskiego jak i angielskiego).
A teraz parę słów o mnie:

Jestem pasjonatem języków obcych oraz nauczania innych. Intensywnie pracowałem nad swoim hiszpańskim samodzielnie oraz na kursach. Używając prostych i skutecznych metod nauczyłem się tego języka i teraz chętnie pomogę Ci zrobić to samo!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Twoim celu, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli potrzebujesz komunikacji, korzystamy z materiałów audio, wizualnych oraz dużo mówimy tak by było ciekawie oraz efektywnie. Jeśli chcesz popracować nad gramatyką, wytłumaczę Ci ją na prostych i klarownych przykładach. Moi uczniowie zaczynają mówić już po kilku tygodniach zajęć!

Oferuję też pakiet dodatków, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wybierając zajęcia u mnie otrzymujesz dodatkowo:

1. Gwarancję satysfakcji – jeśli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, w każdej chwili możesz zrezygnować, a pieniądze za ostatnie zajęcia dostaniesz z powrotem
2. Metody, które pomogą Ci szybciej się uczyć – jestem specjalistą od szybkiej nauki i pokażę Ci triki, dzięki którym przyspieszysz swój progres nawet o 100 %
3. Motywację i pomoc w nauce między lekcjami – jestem wymagający, dzięki czemu zaczniesz szybko zauważać rezultaty współpracy. Dla ucznia najbardziej zaangażowanego i przygotowanego do zajęć w danym miesiącu organizuję dodatkową, darmową lekcję – to taki mały prezent ode mnie :)
4. Indywidualny plan nauki – w zależności od indywidualnych potrzeb, ułożę dla Ciebie taki plan, żebyś wiedział/a dokładnie co robić między zajęciami. Poprowadzę Cię krok po kroku aż do osiągnięcia celu!

Zadzwoń/napisz i umów się na pierwsze zajęcia. Z racji napiętego grafiku nie zawsze mogę odebrać, ale na pewno oddzwonię :)

Nauka odbywa się u mnie (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcje grupowe/w firmie – cena ustalana indywidualnie

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy indywidualne i grupowe

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Norbert22 lipca 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek współpracowałem. Jego wiedza, umiejętność tłumaczenia oraz ogromny zasób materiałów sprawiają, że lekcje są bardzo efektywne. W dodatku Mikołaj ma mnóstwo energii, w każdą lekcję wkłada 100 % i tego samego oczekuje od uczniów (przynajmniej z tego co widzę po lekcjach ze mną). To sprawia, że zawsze przygotowuję się do zajęć i nie wyobrażam sobie nie powtórzyć materiału w domu. Dzięki zajęciom z Mikołajem przeszedłem z poziomu B1 do C1 w 9 miesięcy, zdałem certyfikat CAE i w te wakacje pierwszy raz spędziłem dwa tygodnie wśród obcokrajowców i świetnie się z nimi dogadałem. Serdecznie polecam współpracę z Mikołajem, jestem bardzo zadowolony! :)

  Odpowiedź korepetytora

  W ogóle mnie nie dziwią takie sukcesy, ja ułożyłem plan a Ty go zrealizowałeś ;) Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Pracujemy dalej!

 • Bogusz6 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo ciekawe zajecia skupione na zrealizowaniu celu (w moim przypadku matura rozszerzona), ale duzy plus rowniez za umiejetnosc zastosowania prawdziwych angielskich materialow do speakingu, dzieki temu omijamy podrecznikowe, niepotrzebne slowka a uczymy sie najpopularniejszych zwrotow, ktorych potem uzywamy w mowie. Gramatyka chyba w zadnym jezyku nie jest ciekawa, ale Mikolaj potrafi ja dobrze wytlumaczyc. Wazne jest tez to, ze Mikolaja nie nudzi prowadzenie zajec (mimo ze ma ich duzo), przygotowuje sie do lekcji i jeszcze nigdy sie na zadna nie spoznil. Zdecydowanie polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Niezależnie od wieku ucznia i poziomu nauki, kluczem jest ustalenie celu i konsekwentne dążenie do niego - wykonaliśmy super pracę i teraz mamy wyniki. Dziękuję za opinię! :)

 • Kacper25 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panem Mikołajem zawsze były pozytywne.
  Pan Mikołaj zawsze umiał dobrze wyjaśnić jak się czegoś nie rozumiało.
  Był w stanie poświęcić każdemu czas i dobrze nauczyć.
  Pan Mikołaj jest osobą pełną energii do pracy i ma wielką wiedzę
  Zawsze podchodzi do zajęć profesjonalnie.
  Jest osobą godną polecenie

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję! Zapamiętam nasze zajęcia na długo :)

 • Marianna14 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z Panem Mikołajem mam zajęcia już 2 lata i jestem bardzo zadowolona :) Przede wszystkim nie uczymy się metodami typowo szkolnymi, ale wykorzystujemy filmy, seriale, piosenki i różne materiały, dzięki którym nauka nie jest nudna. Na zajęciach zawsze jest fajna atmosfera, Pan Mikołaj jest zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Jest też wymagający, nie wyobrażam sobie nie pouczyć się między zajęciami w domu ;) Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Liczą się wyniki, a metody szkolne niestety ich nie gwarantują. Cieszę się, że nasz plan nauki działa :) Dziękuję za opinię!

 • Zosia11 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Mikołaj to osoba godna polecenia. Jest bardzo energiczny, pozytywnie nastawiony i potrafi przekazać swoją wiedzę. Na poziomie B2 jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie i gramatyka, ale dzięki zajęciom z Panem Mikołajem udaje się to wszystko ogarnąć :) Fajne jest to, że jako zadanie domowe wykorzystuję takie materiały, które mnie ciekawią, więc w końcu nie patrzę na napis 'homework' z niesmakiem. Miałam doświadczenie z wieloma nauczycielami i mogę szczerze polecić Mikołaja każdemu. Dziękuję za lekcje.

  Odpowiedź korepetytora

  Ja również dziękuję za wszystkie zajęcia, solidnie się napracowaliśmy i mamy efekty! :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.