Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 81 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

55 - 100 zł60 minut
Opinie: 81Ocena: 5.0/5

Unikalne i skuteczne zajęcia z języka hiszpańskiego dla wymagających. 100 % zadowolonych uczniów. Gwarancja satysfakcji oraz pierwsza lekcja za połowę ceny.

Witam Cię! :)
Szukasz ciekawych zajęć z języka hiszpańskiego, prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu Twojego językowego celu i pokaże Ci odpowiednie materiały do nauki? Znalazłeś! Na początek spójrz na opinie uczniów (znajdziesz opinie zarówno na temat hiszpańskiego jak i angielskiego).
A teraz parę słów o mnie:

Jestem pasjonatem języków obcych oraz nauczania innych. Intensywnie pracowałem nad swoim hiszpańskim samodzielnie oraz na kursach. Używając prostych i skutecznych metod nauczyłem się tego języka i teraz chętnie pomogę Ci zrobić to samo!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Twoim celu, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli potrzebujesz komunikacji, korzystamy z materiałów audio, wizualnych oraz dużo mówimy tak by było ciekawie oraz efektywnie. Jeśli chcesz popracować nad gramatyką, wytłumaczę Ci ją na prostych i klarownych przykładach. Moi uczniowie zaczynają mówić już po kilku tygodniach zajęć!

Oferuję też pakiet dodatków, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wybierając zajęcia u mnie otrzymujesz dodatkowo:

1. Gwarancję satysfakcji – jeśli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, w każdej chwili możesz zrezygnować, a pieniądze za ostatnie zajęcia dostaniesz z powrotem
2. Metody, które pomogą Ci szybciej się uczyć – jestem specjalistą od szybkiej nauki i pokażę Ci triki, dzięki którym przyspieszysz swój progres nawet o 100 %
3. Motywację i pomoc w nauce między lekcjami – jestem wymagający, dzięki czemu zaczniesz szybko zauważać rezultaty współpracy. Dla ucznia najbardziej zaangażowanego i przygotowanego do zajęć w danym miesiącu organizuję dodatkową, darmową lekcję – to taki mały prezent ode mnie :)
4. Indywidualny plan nauki – w zależności od indywidualnych potrzeb, ułożę dla Ciebie taki plan, żebyś wiedział/a dokładnie co robić między zajęciami. Poprowadzę Cię krok po kroku aż do osiągnięcia celu!

Zadzwoń/napisz i umów się na pierwsze zajęcia. Z racji napiętego grafiku nie zawsze mogę odebrać, ale na pewno oddzwonię :)

Nauka odbywa się u mnie (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 100zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 55 zł/60 min za osobę
-lekcje grupowe/w firmie – cena ustalana indywidualnie

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy indywidualne i grupowe

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Aleksandra26 maja 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj dokonał czegoś co nie udało się wcześniej mnie samej ani moim poprzednim lektorom - sprawił, że moja motywacja do uczenia się angielskiego wzrosła tak bardzo, ze teraz właściwie nie wyobrażam sobie dnia bez zrobienia czegoś w tej sferze. Nie jest to łatwe, bo jestem mamą na pełen etat, ale dzięki Mikołajowi wiem, że nie mogę odpuszczać. Jest jeszcze coś wartego rekomendacji - lekcje z Mikołajem to sama przyjemność - szerokie spojrzenie na świat, jego gotowość do rozmawiania właściwie na każdy temat, elastyczność, podążanie za potrzebami, a do tego wszystkiego dużo śmiechu. Pamiętam uczucie przykrego obowiązku, jakie czułam ucząc się z poprzednimi lektorami. Teraz nie mogę się wręcz doczekać kolejnych zajęć :)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki takim opiniom ja mam jeszcze więcej motywacji, żeby dalej rozwijać się jako nauczyciel :) Ola jest żywym dowodem na to, że nawet będąc bardzo zajętym można zrobić ogromne postępy. Cieszę się, że jestem częścią tego sukcesu, bardzo dziękuję za tak pozytywną ocenę!

 • Katarzyna17 maja 2017Ocena: 5/5

  Lekcje z panem Mikołajem to sama przyjemność :) Każde zajęcia są niezwykle ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Potrafi w skuteczny sposób zmotywować do pracy i zawsze w Ciebie wierzy! Przede wszystkim ogromna wiedza i poczucie humoru. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze :). W krótkim czasie da się zrobić bardzo wiele! Z czystym sercem polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Mam szczęście do Katarzyn :) Bardzo dziękuję za miłe słowa. Współpracowało się super!

 • Katarzyna5 maja 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam lekcje z Mikołajem, który prowadzi je w ciekawy i nieszablonowy sposób. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowany, a zarazem wymagający, co też w znaczący sposób wpływa na moją motywację! Bardzo zdolny, charyzmatyczny lektor, którego z czystym sumieniem wszystkim rekomenduję!

  Odpowiedź korepetytora

  Dodatkowa dawka motywacji od lektora zawsze się przydaje ;) Dziękuję!

 • Patryk i Sebastian3 maja 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Mikołajem to super sprawa. we dwóch z bratem współpracowaliśmy z Mikołajem przez stosunkowo krótki czas lecz w doskonały sposób przekazał nam swoją wiedze, z tygodnia na tydzień dało się widzieć duże postępy. W wspaniały sposób zaraził nas pasją do nauki tego języka. Swoją ogromną wiedzę przekazuje w niezwykle zrozumiały sposób.Jeśli ktoś zastanawia się nad lekcjami w duecie np z bratem siostrą czy przyjacielem na prawdę polecam i gwarantuje, że nie będzie to stracony czas. Bardzo bardzo bardzo gorąco i serdecznie polecam bo Warto!:)

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki chłopaki! Ogromna praca własna + nasze zajęcia przyczyniły się do super wyników. Gratuluję ambicji i postępów :)

 • Paweł2 maja 2017Ocena: 5/5

  Rewelacja. Lekcje z Mikołajem to czysta przyjemność, niesamowita dawka pozytywnej energii. Na każdą lekcję czekam z niecierpliwością, gdyż widzę postępy z tygodnia na tydzień, co mnie niesamowicie motywuje. Świetne lekcje to jedno. Drugie to osobowość Mikołaja - z taka charyzmą, pozytywnym spojrzeniem na świat i ludzi świetnie by sie nadał na trenera rozwoju osobistego. Mikołaj jest warty każdej wydanej złotówki, a nawet więcej. Angielski, rozwój osobisty, cenne porady w każdej strefie życia, motywacja. Wszystko w jednym!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo, bardzo dziękuję :) I jak tu wyjeżdżać na majówkę, gdy można współpracować z takim zadowolonym kursantem? Zostaję w domu i przygotowuję nam następne zajęcia! ;)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.